Skoči na vsebino

[multi] Steelrising


Weraziel

Priporočeni prispevki

AMF reče pred 3 urami:

mind blown

Černijerj ni smetanca, ker noben noče igrati njegovih čeških igric

Čaki, da sprobam, če sem jaz smetana...
Marvel's Avengers je dobra igra!

 

Sploh ne vem kam naj te uvrstim če to res misliš :rofl: Ampak definitivno ne med sladokusce! Avengerji so ena najslabših AAA iger zadnjih let in tudi vzrok da so Japonci odprodali zahodni del Square Enix studijev za bagatelo dobesedno.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Sem zdej igral 2 uri Steelrising trial in moram reči, da sem padu not.

To je to. Soulslike, kot se zagre, ne pa nek Nioh advanced fighting. :D

 

Premikanje in bojevanje je LESENO AS FUCK, sam ima pa Soulsborne raziskovanje kjer prpaš za vsakim ovinkom in, ko srečaš moba, ki ga prej še nikoli nisi videl, prpaš še malo bolj. Res lepo mi poteši žejo po tem žanru.

Grafika je kul, level design je sicer preveč "geometričen", ko točno vidiš kako so to v bistvu arene z nevidnimi zidovi, ampak je naphan z elementi in labirintasto zapleten. Men sede na polno.

 

Če te ne moti pretirano Spiders (razvijalci) EuroJank, ki ga spet ni tako zelo dosti, pol močno svetujem. Best buy na kakem 30% znižanju imo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ne vem al naj nabavim USA verzijo na PSNju za 50EUR, al se stegnem za EUR varianto za 60. Ne da se mi še enkrat dat ti dve uvodni uri skozi. XD

 

Evo roka... kupi to in jo pol prodaš meni :D

 

https://www.gamers.si/playstation5/steelrising

 

P.S.: Ni na zalogi :(

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kako za vraga se naj uprem svojemu nagonu po impulse buy. :(

 

@tomazekČe bi Goblin še vedno imel po 53 EUR, bi naredil točno to.
Čeprav... Hm. Lahko se odpeljem do BigBanga. Sam pol me bo verjetno bencin prišel več kot poština. XD

 

EDIT: Gledam vse možne slo prodajalne in je povsod razprodano lol.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

EDIT: Gledam vse možne slo prodajalne in je povsod razprodano lol.

So dobili vsak dve kopiji.

 

Špil sem končal.

Kaj naj napišem?

Odlično zadeli obdobje francoske revolucije in vzdušje ulic. Prav tako so super naredili tematiko robotov z glavnim likom na čelu.

Igra šepa na gameplayu sicer na začetku je še neka "souls-like" po polovici pa igra postane konkretno lahka (skoraj story mode) in se da praktično vse narediti z buttonmashingom.

V celi igri je mogoče 15-20 različnih sovragov. Sovragi se čez špil tudi ponavljajo enkrat ko bruhajo ogenj, drugič led.

Špil je dolg okrog 10urc.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

https://howlongtobeat.com/game/93894

 

@fricTi si faking ninja. :D

Men se je zdelo čudno, da je open world igra s sidequesti tako zelo kratka. Po dveh urah thoroug raziskovanja, sem sam namreč uspel priti šele do kake polovice druge cone. A ti si šprintal skozi ves main story in niti povohal dodathnih zadev? :D

 

Po navadi sem jaz za ene 20-30% počasnejši od howlongtobeat statistik, tko da me je zdaj to mal pomirilo. Sicer mi je idealna dolžina ene 20 ur, ampak tako je, ko gre za dokaj linearne in fokusirane zadeve (Unchartedi, GOW, etc).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 56 minutami:

https://howlongtobeat.com/game/93894

 

@fricTi si faking ninja. :D

Men se je zdelo čudno, da je open world igra s sidequesti tako zelo kratka. Po dveh urah thoroug raziskovanja, sem sam namreč uspel priti šele do kake polovice druge cone. A ti si šprintal skozi ves main story in niti povohal dodathnih zadev? :D

Točno tako. Zadnji level

Spoiler

Versailles

sem praktično predashal. V špilu dobiš

Spoiler

modul, ki ti ne omogoča, da za dash ne potrebuješ stamine.

Špil je tak, k da bi mobe, ki jih srečaš v Central Yarham (Bloodborne) imel potem cel Bloodborne. V vsaki coni. Zato se opravičujem, če se mi ni dalo ubit še stotič pošast s stebrom.

Con je en 5,6. V vsakih pustiš dve urci, da bi delal sidequest verjetno še dodatno urco. Samo so liki jako ne zanimivi. Pa čeprav gre za slavne revolucionarje in takratno fr. oblast.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

baje še vedno delajo na temu špilu in bo kmalu prišel malo večji DLC

 

- The Cagliostro's Secrets extension, which is planned for November and reveals the dark secrets behind the king's mechanical army. It also includes lots of new bonus content:
o A brand-new area
o New characters
o A new enemy class and a new boss
o A new weapon and its variants
o The Caput Corvi cosmetic pack, which includes a complete outfit for Aegis

 

en mesec nazaj so tudi fixal nekatere buge, edino mogoče je premikanje še vedno malo okorno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...