Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Chris reče pred 5 minutami:

Vem da niso, ampak skrbi me zadnji del tvojega drugega stavka. Je pa res, da tudi gta 5 (predvsem online) je bil v štartu polomija v smislu disconnectov, bugov itd. 

 

Sicer pa moj bet je da bomo za razliko od 5ke, v tej igri v vlogi nekega drug dilerja, ki ali (1.) najprej dila na cesti, nato pa se vzpenja po stopnicah kriminalnih organizacij, ali (2.) pa je nek insider za pujse. Vibe VC je vedno povezan z drogo, tako da bo zagotovo neki na ta račun pomoje. 

Za štorijo je že potrjeno, da bo twist na Bonnie and Clyde (verjetno romantizirano verzijo iz filmov :D), pa da bo žena latino. Kar je meni carsko, sploh ker sta onadva med svojimi ropi ogromno potovala, tako da bi lahko zraven Vice Cityja ufurali še kakšno mesto (je pa res, da v filmih sta bila upodobljena dosti bolj lokalno. Ayyy, kako upam, da nas čaka res huge dogajalno prizorišče, vsaj ene 20 % večje od GTA 5 bi lahko bilo za proper drkico 

Povezava do prispevka

Nardil bodo tok velka področja kot bo multiplayer dopuščal. Itak jim je to glavna stvar. S prodajo GTA VI kopij bodo najmanj povrnil ves keš, ki so ga zapravli, z multiplayerjem bodo pa služili.

 

Rad bi slišal od Chrisa kaj se šteje kot woke element k bo zjebal GTA VI. Da ni samo neka prazna fraza, ki se jo v zadnjih 3 letih skos ponavlja

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 18 minutami:

Rad bi slišal od Chrisa kaj se šteje kot woke element k bo zjebal GTA VI. Da ni samo neka prazna fraza, ki se jo v zadnjih 3 letih skos ponavlja

tumblr_myl2qfsZXR1sa4prjo5_250.gifv
Če prepovejo take fraze se po moje šteje kot woke. Happy?

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Če nič drugega, not ne bo Anthony Cumie, ne bo Lazlowa, kup starih writerjev je šlo, Rockstar je na veliko nivojih čisto drugačna firma.
 

Mislim fak, še kavbojc je bil woke as fuck. Frend s črnci, spoštoval ženske, toleranca do homičev, Arthur je fakin soyboy Brokeback Mountain peder naspram Pravim Kavbojem!
 

Having said that, igra sigurno ne bo Spiderman, bolj bo tam nekje kot Far Cry 5 glede političnega komentarja. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

No, bomo vidli a bodo take fraze not al ne. Pomoje da bojo. Še kaj? Al je to to?

Sej ti je camil ze napisal kako so GTA5 wokeiziral tekom let. Jst sm tut ziher, da bojo ful omilil prezentacijo in norcevanje iz raznih skupin. Me zanima ce bojo tut stereotipiziranje redneckov omilil. Drgac me ta wokeizacija se najmanj skrbi, bolj skoda bo ce bojo se bolj on rail skriptizirali celo igrico in zmanjsali sandbox aspekte.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

Če nič drugega, not ne bo Anthony Cumie, ne bo Lazlowa, kup starih writerjev je šlo, Rockstar je na veliko nivojih čisto drugačna firma.

Evo, ta del jaz že stalno govorim, glede na to kdo je vse zapustil firmo pomoje GTA VI ne bo polom, ne bo pa nič posebnega. Pač neka nova verzija GTA V.

 

Samo pravim, to k Chris claima kako bodo "woke elementi" pokvarili igrico, potem pa kot edini primer navede "v igri ne bo besede Nigga", to je pa tud whatever. Sure, GTA špili so edini špili, kjer so se take besede sploh pojavljale. Samo če je to najhujše kar woke premore, potem smo pomoje good vsaj kar se tega tiče. In to od modelov k so nardil Ballad of Gay Tony.

Povezava do prispevka

Cel baseline wokenessa v medijih se premika, tudi, če bi bil GTA6 mega based za današnje standarde, bo to naspram izdelkom izored 20 let pre-woke.

 

Na kurac mi gre da moram uporabljat woke in based, ampak saj veste kaj mislim. Danes so recimo The Boys based, ampak so za 90ta ali 00ta največji woke ženski pederluk. Enako bo z GTA6. 

Povezava do prispevka

Meni je vseeno za te stvari, ker če gameplay ni porihtan, potem edginess nič ne pomaga (primeri: Postal igrice, Duke Nukem Forever, večina Saints Row špilov).

 

Absolutno so Rockstar peakal v času med Vice City in RDR1, vsaj kar se satire tiče in ajde, tud edginessa. Samo moraš znat to dobro not vkomponirat. Že v GTA V mi je bil Trevor mal preveč cartoonish napram ostalim, basically da bi blo več takih likov not bi bil tisti OG GTA feel. Preveč straight manov, premal fukičev.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Klima je precej drugačna kot leta 2013, pa tudi so verjetno za GTA 6 dali toliko denarja v budget, da to mora biti safe megalomanska uspešnica. Edina opcija je, da edgy humorja ne bodo rezali, ker se bojijo anti-woke backlasha. Pomoje za GTA 6 in budget, kot ga verjetno ima ta igrica, ni druge opcije kot probat zadovoljit woke in anti-woke ljudi in vse ostale normalne igralce :D. GTA 5 je imel ful humorja, ki bi dandanes bil mejen. Norčevanje iz invalidnosti, mentalnih bolezni, beseda nigger na vsakih 10 sekund, stereotipno predstavljanje LGBT ljudi, hudo objektiviziranje žensk, ki so v bistvu dobre samo za seks in udarjanje v glavo, transeksualci so bili praktično samo drag queeni prostituti ... Nekaj contenta so itak brisali oziroma editirali že s prehodom na next gen verzijo. Tako da oriđiđi verzija je samo retail za PS3/Xbox 360, sem bral, da so next gen verzijo konkretno tonali dan z joki o LGBT ljudeh itd. 

Si lastim PS3 verzijo GTA5 :D

 

Collector's item.

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

Evo, ta del jaz že stalno govorim, glede na to kdo je vse zapustil firmo pomoje GTA VI ne bo polom, ne bo pa nič posebnega. Pač neka nova verzija GTA VSamo pravim, to k Chris claima kako bodo "woke elementi" pokvarili igrico, potem pa kot edini primer navede "v igri ne bo besede Nigga", to je pa tud whatever. Sure, GTA špili so edini špili, kjer so se take besede sploh pojavljale. Samo če je to najhujše kar woke premore, potem smo pomoje good vsaj kar se tega tiče. In to od modelov k so nardil Ballad of Gay Tony.

Balad of Gay Tony je postavljena v letih 2005-2010, kjer je bil svet bistveno bolj drugačen kot je sedaj. takrat ni bilo woke in cancel kulture. Gay Tony je bil dober karakter, z osebnostjo, pa že v online v petki so ga precej zajebali, če nisi igral. Obstaja fina meja med tem kako ti prestaviš nekega karakterja, še posebej če se gre za neke manjšine. Če je point Gay Tonyja v 5-ki samo to da je "gay in ekstroverzen", sorry to ni več to. Če je point Lamarja da je wannabe gangsta črnec, bi bilo malo weak, če bi drugemu črncu rekel "sup my boy" namesto "sup nigga". gre se za immersion in za to kar so se Rockstar Games borili pred leti, ko so jih vsi mediji napadali, češ da je igra vulgarna in nasilna. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Folk, ki ga bolj briga za wokeizacijo, kot sam gameplay se mi smili.


Oboje je pomembno za dober izdelek. Lahko imaš najboljšo scenografijo, glasbo, zvok, scenarij, režijo, editing, pa če v tvojem filmu o Rimu igra Cezarja Idris Elba, mi je res vseeno vse zgoraj.

 

Razumem, da popularni mediji drvijo v smer, kjer beli moški ne more biti good guy, ženske pa ne more nadmudriti noben, in vem,  da bom kup sranja moral požreti, ne rabi mi pa to biti kul…

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
seattle reče pred 2 minutama:

Ne vem no, v primeru GTA je to cist smiselno, ker sam point GTAjev je kritika US druzbe. Ce to vzames stran mas pac en random generic 3rd person shooter, ce mal pretiravam :)

Dvomim da GTA ne bo kritika US družbe. Upam, da se bo dogajala v sedanjosti, ker zih se bodo norčevali iz jutuberjev, streamerjev, fitneserjev itd itd

 

Da tega ni v GTA špilu, potem pa daaaaamn.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Dvomim da GTA ne bo kritika US družbe. Upam, da se bo dogajala v sedanjosti, ker zih se bodo norčevali iz jutuberjev, streamerjev, fitneserjev itd itd

 

Da tega ni v GTA špilu, potem pa daaaaamn.


Ja no kaj hocmo povedat, hocemo tist klasicen edgy rockstar humor, ne vse zavito v vato kakor je danes klasika za zahodne produkcije. To nas skrbi.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

Ja, lahko z zagotovostjo trdim da je ta random mapa, ki jo prvič vidim, legit

Mapa je dejansko precej legit, le da ima taprava še malo več ozemlja (dva dodatna otoka ali nekaj takega)

 

Fora je, da so v tistem mega leaku med gameplayjem bile koordinate, kje se igralni lik nahaja. Potem so zalaufali GTA 6 mapping project kanal na Discordu, kjer so nerdi cele dneve drkali tiste koordinate, teksture, ki so jih izvlekli iz leaka, imena krajev, ki so bile v leaku (jih je bilo kar dosti) itd.  

 

Tole je v najbolj omejeni verziji mapa, ki so jo da rekonstruirat iz leaka. Po tej v0.020 so ugotovili, da se v igri najbrž nahaja še kak otok ali dva jugovzhodno. Tisto, kar je nalepil George Michael, je pač pol dopolnjena mapa, kot bi bila smiselna, če bi dodal ceste itd., ki jih iz leaka nisi mogel rekonstruirat 

image.thumb.png.4089ffc527227729c87f229cacdcb7ac.png

Povezava do prispevka
Chris reče pred 12 minutami:

pol pojdi špilat saints row. 

A ti si pa tlinajst star?

 

Buzzkill reče pred 12 minutami:

Oboje je pomembno za dober izdelek. Lahko imaš najboljšo scenografijo, glasbo, zvok, scenarij, režijo, editing, pa če v tvojem filmu o Rimu igra Cezarja Idris Elba, mi je res vseeno vse zgoraj.

To nima absolutno nobene zveze s tem ali v igri uporabljajo rasistične izraze ali kako drugo poniževenje manjšin.

Spreminjanje zgodovinske pravilnosti ali prilagajanje raznih knjižnih predlog je čisto druga kategorija.

 

Črni humor je zakon, ampak mi je pri igrah dosti manj pomemben od drugih elementov (gaemplay, performance, dobra zgodba,...).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

Dvomim da GTA ne bo kritika US družbe. Upam, da se bo dogajala v sedanjosti, ker zih se bodo norčevali iz jutuberjev, streamerjev, fitneserjev itd itd

 

Da tega ni v GTA špilu, potem pa daaaaamn.

GTA 5: ALIENS AND YOGA - Grand Theft Auto 5 Gameplay Part 11 - video  Dailymotion

 

image.png.62a4a146b7faf836d3be8cd67d393125.png

 

image.png.d856140fd59ee17558cad0faa2c382c9.png

 

To so vse že storili v 5ki, sicer ne prav v takem formatu

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

Razumem, da popularni mediji drvijo v smer, kjer beli moški ne more biti good guy, ženske pa ne more nadmudriti noben, in vem,  da bom kup sranja moral požreti, ne rabi mi pa to biti kul…

Iz osebnih izkušenj vem, da je večina teh stvari samo v vaših/naših glavah.

Drugače pa enostavno ne konzumiraš in mirna bosna valjda.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...