Skoči na vsebino

Yellowstone


Lunco

Priporočeni prispevki

evo, odpiram temo, ker se mi zdi, da je bolj fun, če lahko komentiram vmes.

 

hilarious scena pri večerji + fight, odličen koncept, svaka čast piscem. tko res, srž yellowstona v teh petih minutah. 

 

a ta fant s polomljeno roko je un, ki ga je beth "posvojila"? 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 3 urami:

hilarious scena pri večerji + fight, odličen koncept, svaka čast piscem. tko res, srž yellowstona v teh petih minutah. 

 

a ta fant s polomljeno roko je un, ki ga je beth "posvojila"? 

 

te scene so res dobesedno bizarne. :D

 

ti si kurba.

ne, ti si.

ti si bebava.

ne, ti si.

 

fight.

 

Rip podeli malo modrosti.

 

fight.

 

...awww, zdaj smo pa BFF's. :ododava:

 

tako je. mali je posvojenček.

 

najbolj me pa ubija Duttonova (Costnerjeva) tajnica, ki se po hlevih in pašnikih sprehaja v 15cm petkah. :ododava:

 

you gotta love this show.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 21 urami:

lahk bi pobiral stave ker kavboj bo ujagal tajnico. 

 

...glede na to, da se je v prejšnjem (predprejšnjem?) delu sprehodila neko jutro iz Duttonove hiše, bi rekel, da je gospodična že (bila) povikana. :D

 

Boris reče pred 21 urami:

v naslednji epizodi bo neka pickarija 

 

mislim enako. tale buildup pred odhodom je bil čisto predolg, da se zdaj ne bi zgodilo nekaj resnega.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Haha fak, kok je pa ta serija nerealna, love it. 

 

Also fak, kok je Beth glupa kuzla, mislm, sej ce realno gledas je cela familija creme de la creme of shit, ampak ona je prav cherry on top. Svaka cast osebi, ki je morala pisat te prizadete dialoge zanjo.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Beth je zakon :santa:

 

Ufff ta zadnja sezona je pa hmmm whoah. Upam da je za vas tudi zadosti mal lepih posnetkov narave, živali in "dobre" country muske zraven da dobite cowboy western vibe, ker sicer boste izjemno razočarani. No, jaz še vedno nisem razočaran, tle sem možgan poslal na pašo. Pun intended. 

Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 13. 1. 2023 at 10:18:

Pa sej ne vem, a mi gre tolko Beth na kurac ali vsi liki okoli nje, da ji nihče ne upa nazaj skucat en zaslužen šamar in pol je kar je. :D 

 

saj so ji ga! večkrat. pa streljali so tudi nanjo,- ampak baba je hudič in več kot očitno je 'the chosen one' iz Duttonove rodbine. :D

 

Lunco reče pred 23 urami:

o shit a 6666 bo tud :D

 

 

tako je. :D

 

tudi to, da kravice peljejo ravno v Texas na ranč 6666 ni naklučje. vzporedna zgodba s Texasa naj bi imela ogromen vpliv tudi na sam Yellowstone.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...