Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

DaMachk reče pred 57 minutami:

Lmao Proshop.at je mel na listi 3060-ke...

Launch  ob 18:00...

stran je offline od 18:00 :D 

 

EDIT:
computeruniverse ob 18:09 :D

image.thumb.png.8f7fb0f252ca8b53087edb77d1e307b7.png

 

UPDATE 2:

18:22: Mindfactory je razprodal vse

Proshop.at se zmeri down, isto computeruniverse

 

Po koliko jih je imel mindfactory ?

V sredo so imeli 2060 Palit po 479 eur.

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 minutami:

Lahk se tut ne pretvarjamo kot da je gaming kaj drugega kot brezvezno premikanje bitov s pomocjo elektrike. Tebe zabava fifa (lol) donota pa kripto neumnosti. 

 

js od majnanja zaslužim, in mi to poveča dopamin. 

Komu drugemu ga pa igranje igric. Pa nima nč profita od tega. Razen pač dopamina :D

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 51 minutami:

Lahk se tut ne pretvarjamo kot da je gaming kaj drugega kot brezvezno premikanje bitov s pomocjo elektrike. Tebe zabava fifa (lol) donot

Naj si ta minerska golazen naredi svoj hardver optimiziran za te operacije, ne pa da ugrabijo gaming gpu trg z ASIC resistant algoritmi.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Jaz sem na geforce 1070, ki sem jo nabavil kako leto ali dve nazaj za 200 evrov. Sem mislil to leto nabaviti čistno novi beast PC, ampak po teh cenah ni šans. Pa če sem iskren bi PC nadgrajeval izključno zaradi switch emulatorja, tako da se mi spet ne mudi tako zelo in komot počakam do 2022. Če letos nekje dobim še xbox series x, bom več kot zadovoljen.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 minutami:

Jaz sem na geforce 1070, ki sem jo nabavil kako leto ali dve nazaj za 200 evrov. Sem mislil to leto nabaviti čistno novi beast PC, ampak po teh cenah ni šans. Pa če sem iskren bi PC nadgrajeval izključno zaradi switch emulatorja, tako da se mi spet ne mudi tako zelo in komot počakam do 2022. Če letos nekje dobim še xbox series x, bom več kot zadovoljen.

 

Prodaš PC, dodaš 200€ in daš notri 1070 grafo. Pri emulatorjih je fuuuul pomemben CPU. Grafa niti ne toliko, pač resolucija ane in 1080p ali eclo 1440p bi 1070 znala lepo furat switch emulator. Medtem, ko CPU mora bit singlethread GOD.

 

Tko da na tvojem mestu, bi vzel grafo ven, prodal komp in sestavil nov komp. Ne moreš verjet, kolk je cool danes, ko imaš m2. NVMe 2x v kompu brez DVDja, res lahko spakuješ vse v neko mini ohišje.

Ker proc sploh imaš, ker za 120€ dobiš že res 6/12 intla.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Hmm ni slaba ideja. Imam Intel i5-8400. Je že odslužil svoje, je pa res, da vse mi deluje ok razen switch emulatorja.

 

Ja 8400 je 6 corov je sicer lušten 6 corov. Vzameš i7 10400F, ki je 250€ ima 8 corov in 16threadov pa še te cori so dost bolj mogočni od teh, ki imaš sedaj. Ker vem, da ne boš navijal pomeni, da ne rabiš neke hude plate, hladilnikam napajalnika itd... Tukaj priššaraš. Počakaš, da pade cena grafičnih in še to zamenjaš, ko bo. Sj se to ne mudi... Do takrat pa obnreš cel switch libraty

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...