Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Sej js sem se že mal sprijaznu, da bo treba zagrist v kislo jabolko in pač skeširat. Trenutno nimam casa igrat, ker imam ene druge projekte, sam pol ko se mi pa to sprosti pa yolo. 
 

Imam pa fiksno idejo, da ce bom ze dal toliko potem hocem imet od EVGA 3080. Saj sem to jaz ok nastudiral, da so evga kartice top?

Povezava do prispevka
Surg3on reče pred 8 minutami:

Imam pa fiksno idejo, da ce bom ze dal toliko potem hocem imet od EVGA 3080. Saj sem to jaz ok nastudiral, da so evga kartice top?

Pri nekem youtuberju sem opazil info, da so se EVGA kartice (mislim, da 3080 Ti in 3090) najbolj kurile pri neki online igri....samo se ne spomnim točno, za katero igro je šlo in zakaj je prišlo do kurjenja teh graf... razen tega mislim, da ni pomislekov proti EVGA karticam

Povezava do prispevka

če že niso top, je EVGA ena od takih firm, ki jih je customer support na prvem mestu. tudi če jim pišeš s čim eksotičnim, ala da potrebuješ drugačen bios, ker trenutni bios ni pravilno porijen skozi pri virtualizaciji, so znani primeri, da so dobili nove biose brez težav in hitro.

 

vse skurjene 3090 so zamenjane in epilog te zgodbe je bil, da so v batchu 3090 odkrili sub-par kvaliteto spajkanja in je to bil razlog za kurjenje. vsaj tko mam v glavi, lahko je moj spomin že kak detajl popačil do zdaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...