Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Igre so vedno. Ne vem kake pričakujete? Če te igre ne veselijo in ne potrebuješ grafične za delo, pa je res brezvezna investicija. To sem jaz naredil dobri dve leti nazaj, nabavil gaming PC in v začetku nekaj igral... kasneje pa se preselil na PS5 in PC praktično dve leti že stoji, razen za opravke, ki bi jih lahko delal na laptopu za 300€.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Saj sem razumel. Zanima me kake/katere igre (ki jih v teh letih ni) pa bi jima upravičile nakup?

mislim, da si kar zadel s postom zgoraj, da me igre ne veselijo več tako kot 10+ let nazaj.

Najbolj sem se še navduševal nad Blizzardovimi strategijami in FRPjkami. Če bi me kaj potegnilo, bi bilo nekaj v stilu Warcraft / Starcraft. Naslednje leto bo 30-letnica Warcrafta. Blizzard bi lahko to obeležil s kakim odmevnim naslovom Warcraftove sage (single player, ne World of Warcraft)

Povezava do prispevka
cashman reče pred 30 minutami:

mislim, da si kar zadel s postom zgoraj, da me igre ne veselijo več tako kot 10+ let nazaj.

Najbolj sem se še navduševal nad Blizzardovimi strategijami in FRPjkami. Če bi me kaj potegnilo, bi bilo nekaj v stilu Warcraft / Starcraft. Naslednje leto bo 30-letnica Warcrafta. Blizzard bi lahko to obeležil s kakim odmevnim naslovom Warcraftove sage (single player, ne World of Warcraft)

 

To je to :D Potem nima smisla keširat za grafično, ker te mogoče sploh več ne pograbi igralska mrzlica. Če te pograbi pa kupiš takrat, ko te... tista, ki bi jo kupil prej bi bila že itak zastarela vmes.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

To je to :D Potem nima smisla keširat za grafično, ker te mogoče sploh več ne pograbi igralska mrzlica. Če te pograbi pa kupiš takrat, ko te... tista, ki bi jo kupil prej bi bila že itak zastarela vmes.

saj to se mi je zgodilo z gtx 970. Skoraj neizkoriščena. Še dobro, da takrat ni koštala jurja + :D  Ne vem,  če me bo še pograbilo, morda bi bila le kaka igra vsake nekaj let...ampak za eno igro kupovat kartico za par sto evrov in uživat v njej, dokler je ne obrneš - teden ali dva? Nesmiselno...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...