Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Žalostno je pri nas glede cen. Smo premali trg. Niti ne krivim druge veleprodajnike in maloprodajnike. Lahko bi dobil npr še za 100eur ceneje od švabota. Samo se mi ne da ukvarjat s papirologijo in uvozom in ksneje morebiti RMA.

Ampak v Bosni je še dražje. :D

 

Eto prodal sem DGX H100. Baje prvi v zahodni evropi. Ne vem koliko je to res. No s tem se raje ubadam. Ampak z mn3 in jokerjem sem povezan že iz osnovne šole.  Vi ste moji gejmer, ki še imajo tisto iskrico veselja do novih komponent. Zakaj ne bi takemu zrihtal. Jaz itak počasi zgubljam voljo s temi stvarmi in ni več to to. No če bo sin hotel to bom naprwj gonil. Zdaj itak ima hud PC, PS5, Oculus, Wii, tablico, telefon. Ni da ni. Sam ga ne zanima. :D

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 3 urami:

Žalostno je pri nas glede cen. Smo premali trg. Niti ne krivim druge veleprodajnike in maloprodajnike. Lahko bi dobil npr še za 100eur ceneje od švabota. Samo se mi ne da ukvarjat s papirologijo in uvozom in ksneje morebiti RMA.

Ampak v Bosni je še dražje. :D

 

Eto prodal sem DGX H100. Baje prvi v zahodni evropi. Ne vem koliko je to res. No s tem se raje ubadam. Ampak z mn3 in jokerjem sem povezan že iz osnovne šole.  Vi ste moji gejmer, ki še imajo tisto iskrico veselja do novih komponent. Zakaj ne bi takemu zrihtal. Jaz itak počasi zgubljam voljo s temi stvarmi in ni več to to. No če bo sin hotel to bom naprwj gonil. Zdaj itak ima hud PC, PS5, Oculus, Wii, tablico, telefon. Ni da ni. Sam ga ne zanima. :D

 

pač prava legendica si, ni kej rečt :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...