Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

DannySmit reče pred 1 uro:

realno gledano in tko tut povedano a se splača vlagat čas u ta špil? ker sm on the edge al metat čas v to al ne :)

meni je hud

multiplayer je sicer onesnazen z zelvica cosplayi + spil mega catera nubckom

BR je fun ceprav soloti so camp fest in jih pol rajs ne igram, snajpe so mega nerfed in ne 1 hitajo vec v faco, nov gulag je pure trash, boti so worthless dodatek game modu

spet so dodali buyable loadoute ker timmyi ne morjo igrat brez perkov

 

dmz je mega fun

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 1 uro:

Na kompu enkrat na teden ponoči igram Cyberpunk. Sicer pa se na Switchu gibljem med Dead cells in Hades. Pri slednjemu mi v desetih runih se zmeraj ni uspelo priti mimo hydre. 

Artemis in critical hit boons ftw. Trust me. :D

Povezava do prispevka

Folk, küa naj se prvo lotim v 2023?

 

Na razpolago imam sledeče.

- Dokončat Horizon Forbidden West Trol.png

- Plague Tale Requiem 361008869_Grootkiserje.png

- Callisto Protocol sadpanda.png

- Tunic deadpool2.png

 

Za bolj pregledno glasovanje uporabite matching emoji. :D

uredilo bitje ke_kit
Kaj je to čemur praviš vejice?
  • Trol 8
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Folk, küa naj se prvo lotim v 2023?

 

Na razpolago imam sledeče.

- Dokončat Horizon Forbidden West Trol.png

- Plague Tale Requiem 361008869_Grootkiserje.png

- Callisto Protocol sadpanda.png

- Tunic deadpool2.png

 

Za bolj pregledno glasovanje uporabite matching emoji. :D

Horizon dej na najtezje :)

dobro calisto tudi ni slabo za se malo jebat z umiranjem

 

Pac oba imata dobro grafiko in slabo zgodbo, sam horizpn traja vec

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Men se zdi, da Requiem teče zelo dobro, kljub nižjim frejmom. Edino ogabni motion blur je treba izklopit, k je res zanič.

 

Lol, nisem pričakoval takih rezultatov. To s FW jajci mi verjetno sam hočete slabo, troli nemarni. :D

Ćamir edini človek s proper okusom za igračke. :closedeyes:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 25 minutami:

Horizon dej na najtezje :)

Ej, sem igral na taki težavnosti in mi je blo ful dosadno, k sem se moral ful predolgo ukvarjati z vsemi dinoti. Sem pol dal na normal in mi je dosti boljše.

Ya ya, vem. Filthy casual in vse kar pride poleg. :D

Povezava do prispevka

Zakorakal, mislim, windbombal sem v novo leto z Zeldo

 

Bolj ko igram, bolj sem frapiran, kako gromozanski in uzivaski spil je. Edin korokov je absolutno prevec za pobrat in si sproti dajem njihove pine na mapo, pa se tist ne pomaga prav dosti, ker so v klasicni Nintendovski cryptic bullshit maniri nekateri tako dobro skriti, da ti ni nic jasno. Shrineov je kolk, cirka 120 z obema DLCjema? Respectable number, ki ti jo spil pomaga dosect z onim piskanjem, ko se priblizujes shrineu, pa itak so to vizualno izstopajoce zgradbe v svetu in se jih dobro vidi. Pa cetud so nekatere skrite, jih je fajn filing iskat in bit rewarded za to. Koroki on the other hand... Nebi reku, da bi jih blo kake 200, max 250 za pobrat, ker ceprav so njihovi puzzli ponavljajoci, so dokaj lustni, ampak prosim lepo, jebenih 900 jih je, gimme a break :D :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Mislim da rabiš 400 korokičev, da si do konca nadgradiš inventory. Pol pa iščeš še 500 ostalih popolnoma brez rewardov, edino na koncu ti un plešoči Korok modelček podari pokal v obliki dreka, ki je pomoje nek komentar na 100 % completionanje igric al neki :D . Ti spoilam, ne bit jezen, ampak dobronamerno, da ne boš res iskal tega, ker to ni namen  :D

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

To mi je oboje jasno kar sta povedla

 

Js bi letos rad spile prisu do 100% completion, to je tule problem, ker koroki stejejo v tem primeru skor 90% completiona :D

 

Chenier reče pred 43 minutami:

edino na koncu ti un plešoči Korok modelček podari pokal v obliki dreka

 

Mi je cist vseen, tut ce se mi poserje v carrying case od Steam Decka, hocem najt vseh 900 :D

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 52 minutami:

Zakorakal, mislim, windbombal sem v novo leto z Zeldo

 


Isto
Sem ravnokar dobil Nikona tk da sem nekje tam kjer sem na delfinu zaključil.
Grafično je seveda slabše, kot na PCju. V uč mi najbolj padejo nažagani robovi, ki pridejo toliko bolj do izraza na UW monitorju.
Sem pa presenečen, da igra s svojimi 30frejmi teče zelo lepo oz nebi nikoli rekel, da je tole 30fpsjev. Tko, da je treba vprašati ostale deve zakaj Nintendo zna oni pa ne :nicjasno:

Graja pa itak na račun lomljenja orožij in pa motion controls, ker se mi roke preveč tresejo in si med igranjem lomim jajca (sem izklopil)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
AMF reče pred 6 minutami:

Sem ravnokar dobil Nikona

 

Fuck, vsaka cast, js bi tut rad Zeldo spilal na fotoaparatu

 

AMF reče pred 6 minutami:

Graja pa itak na račun lomljenja orožij in pa motion controls, ker se mi roke preveč tresejo in si med igranjem lomim jajca (sem izklopil)

 

Wep durability je men tut sprva sel na kurac, ampak igra vate bukvalno na vsakem vogalu zmece hrpo orozij in me ne moti vec tolk fejst. So eni momenti, ko si recem pizda, tale guardian sword bi pa lahk mal dlje zdrzal kot pa dva lizarda, ampak again, orozja spil spet zmece vate po vsakem encounterju ogromno. Combat je pa tut dost zabaven s tem skakanjem na stran, bullet timeom in parryanjem. Sem pa pricakoval, da bom velik vec crkval, kot pa crkujem, vglavnem je to zarad tega, ker ne merkam stamina wheela, ko letim s paragliderjem in me vrze v picko materino :D 

 

Motion controlsi pa delujejo presenetljivo lepo na Steam Decku. Ceprav mi je on prvi aparatus skor pobral vse zivce, priznam :D

uredilo bitje LargoWrench
Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 18 minutami:

 

Fuck, vsaka cast, js bi tut rad Zeldo spilal na fotoaparatu

 


:D

Ste drugače pogledali relise čez celo leto? Z izjemo poletja (po Diablu) pride vsak mesec kak težkokategornik + hidden gemi

Povezava do prispevka

Obvezne nastavitve za Plague tale R imo:

 

Navedek

 

Za tiste, ki nameravate igrati na PS5 priporočam naslednje nastavitve:

 

Camera sensitivity 1.50

Aiming sensitivity 1.30

Movement sensitivity 1.50

 

Motion Blur OFF

Chromatic Aberration OFF

 

 

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 1 uro:

To mi je oboje jasno kar sta povedla

 

Js bi letos rad spile prisu do 100% completion, to je tule problem, ker koroki stejejo v tem primeru skor 90% completiona :D

Se samo bojim, da ti bodo koraki priskutili sicer res odlično igro. Mislim, da sem nekje na Redditu bral, da je razlika med ignoriranjem odvečnih korakom in 100 % zbiranjem le-teh (seveda brez guidov po internetu) jebenih 80 ur igranja ... 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 36 minutami:


:D

Ste drugače pogledali relise čez celo leto? Z izjemo poletja (po Diablu) pride vsak mesec kak težkokategornik + hidden gemi

Jaz imam ful še 2022 špile za preigrat. Tole leto se mi zdi malo underrated (indie špili so me bolj vlekli kukr AAA špili).

 

Pol gledam ta imena v 2023 Diablo, Starfield, Dragon Age, Zelda, Hogwarts,.. pa me ne nardijo hyped, razen ajde Baldur's gate 3

 

Jaz rabim več prostega časa, na kurac mi gre, da se backlog samo veča

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...