Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 13 minutami:

Je pa treba probat Fallout 76 zdej k je zastonj :D

jaz sem igral od releasa

spil je absoluten trash

 

ampak!

 

meni je bil mega fun :D 

enkrat sem stumblal v nek high level party ko sem bil lowbie noob in sem sou z njimi do nuke sajta pa tam lootal kar so ubili

zgradil sem nek mini base (ki je zarad bugov 100x despawnal in enkrat spawnal pod vodo) 

abusal sem infinite xp bug dokler se nisem navelical (zelo hitro)

abusal sem infinite carry dokler niso spatchali pol sem pa zelo pocasi hodil okoli z dvema tonama materiala v inventoryu

skor sem se pokakal prvic ko me je napadel faking obsevan klop

ko so dodali npcje je blo se tolk boljse, ker pred tem je blo pa grozno prazno vse 

zdaj je bil se nek BOS update ce se ne motim tako da je verjetno se ++

 

se vedno ga niti malo ne priporocam

jaz ga bom se mnde kdaj zagnal pa malo laufal po mapi sam verjetno manjkrat kot f4

 

je kr neato

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Se strinjam glede Fallout 4 in raziskovanja. Glede enih stvari mi je bil velik bolj zabaven in zanimiv kukr Skyrim, sam fak da po vsakem njihovem špilu imam potem ene 5 let premora od njihovih zadev

 

Kje je kle problem? Sej itak rabjo 10 let da nardijo nov špil. :D 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jaz pa Witcher 3 - tokrat grem celega čez vključno z vsemi qwent questi.

 

Imam ene 30 ur igranja in lahko rečem samo - daleč daleč najboljša igrica vseh časov. Drugo mesto pride kake 10 svetov kasneje. 

 

In to kljub relativno slabemu combatu. Če bi bil ta še izboljšan bi si upal reči, da ne bomo nikoli več dobili boljše igrice. Tako dopuščam, da kdo v prihodnosti naredi igrico ki bo enako dobra a z še boljšo igralnostjo.

 

Elden Ring me prav ne vleče več odkar sem začel igrati Witcherja - v bistvu me ne vleče več ne gledati serij, filmov, igrati drugih igric ali se družiti s prijatelji ali žensko. Vse to je samo testament popolnosti igrice Withcer 3. Večna mu slava :avadodo:

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Witcher 3 - sej je super igra ampak če pa igraš osnovno + oba dodatka zapored fašeš pa konkreten fatigue imo... Še dobr da je fast travel skor instanten ker drugače bi verjetno kar prekinu in nadaljeval čez par mesecev, tako bom pa že nekako sfural vseskup z urco do dvema na dan do MH: Rise... 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Končal glavno zgodbo Witcherja, ni bad, ni pa niti za pisat domov.

 

Nekam mlačnega me je pustila igra, mogoče ker mi je gear, alchemy in spell sistemi smrdijo, boj je pa ajde passable. Zgodba je kul, side questi top, če ne najboljši v bikokeri igri, svet je prelep....

 

To meni ni blizu najboljega RPGja, dvomim, da mi pride v top 10. 

 

Lotil se bom dlcjev, ampak bom najprej naredil pavzo in dokončal Tunic. 

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 22 minutami:

Witcher 3 - sej je super igra ampak če pa igraš osnovno + oba dodatka zapored fašeš pa konkreten fatigue imo... Še dobr da je fast travel skor instanten ker drugače bi verjetno kar prekinu in nadaljeval čez par mesecev, tako bom pa že nekako sfural vseskup z urco do dvema na dan do MH: Rise... 

Damn to je isto mene ubilo, že tko nisem ravno vztrajen igralec, ko sem pa končal main story z vsemi stranskimi, nisem imel volje drkat še blood and wine (in ja vem kak kriminal sem naredil :()

Povezava do prispevka

Kako ga pa 2022 indiji razturavajo

 

Po Sifutu in OlliOlli World, ki sta oba res fina, mi je zdaj Pentiment čisto uničil 

 

https://store.steampowered.com/app/1205520/Pentiment/

 

Kera brutalno dobra igra, ne se hecat bojsi

 

Iz Steam reviewa, ki mu dam res zlahka +1

 

Navedek

When I finished Disco Elysium in 2019, I said "I have no idea how I'm supposed to play another role playing game after this one. I want more."
Pentiment is more.

 

Zelo zelo močen kandidat za najboljšo pustolovščino/lite-RPG zadnjih let

 

Zdaj me že malo skrbi, kaj me še čaka v 2022 indie beri, ki je nisem igral, ker tole je že malo prehudo :D 
 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

jaz vem, ampak ti ne bo všeč :D 

 

- naučiti se moraš njegove patterne (škoda da ima model tko en milijon različnih napadov), da mu lahko čimbolje parryjaš / evadaš

- super priporočljivo je, da imaš do konca nabit structure damage na upgrade shrinih - FUL olajša fajt. Manjši problem - za structure damage update rabiš max število točk v levelu. Kar pomeni: A) moraš iti še enkrat skozi vse levele B) vse levele narediti praktično na flawless in brez da bi se te do bossa kdorkoli sploh dotaknil da lahko kupiš upgrade (še Taunt moraš uporabljati med fajti, da ti ne pade combo meter) C) moraš seveda razvaliti še vse bosse, in to s čimmanj deathi. Srečno Kekec.

- zadnji boss ima za extra sussness tri (3) final faze.

 

Kot rečeno, tole je IMO zadnji špil po skoraj 20 letih, kjer na normal ne morem čez zadnjega bossa. Čez vse From špile in DLC-je je šlo ko šus, čez Returnal je šlo, čez jebene Ninja gaidene na XboXu je šlo, čez tega pa ne gre. Nazadnje se mi je to zgodilo v DMC 3 NTSC verziji, 18 level, kjer moraš v enem levelu narediti vse bosse v špilu. Pa imam filing, da je tole v Sifuju še težje.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zadnji boss je težak, ampak bolj zato ker ne moreš nucat specialov, tko da so vse investicije v to smer samo gimpanje sebe. 

 

Max struktura, zen potrpežljivost šaolinskega meniha in kaznovat samo ko si siguren, da boš zadel.

 

Ima nekaj telegrafiranih potez, ampak razen če si no-hit Ishin Ashina majstr raje ne parryat, bolj dodgat.

 

Pa ne splača se bit šminker in probavat combote, lepo minimalno, počasi in s pravim buildom.

Povezava do prispevka

Ma meni je v fightu z njim bilo v bistvu malo kislo, ker se izmakne ali parryja praktično vse, kar mu hočem nakazat, kot da je nek Mortal Kombat 2 boss :D

 

Prav ne vem, a it čez glavo skozi zid in zabit zdaj 5h, da ga naštudiram in zbombam, ali pussyoutat in se mogoče kdaj v prihodnosti lotit, ko mi spet zasede :D 

Povezava do prispevka

V prvi fazi je defenziven in čaka da ti napadeš, tko da ga moraš baitat z enim jabom in se takoj umaknit ter bit pripravljen parry/dodgat. Zato se ti zdi da te bere. Ker te.

 

Yang je prasec, ki se bori tko ti, ko si prefukaval prejšnje bosse.

 

Pol pa še to, da nimaš specialk in mora iskat openinge v njegovih napakah, pa da verjetno nisi do njega prišel najmlajši... se kr nabere.

 

Ko boš na njem pri 27-30 let, imel kakih 5 konsistentnih poskusov v drugi fazi, imel dober build(za njega) in znal brat combote in counterje bo šlo bp.

 

 

Povezava do prispevka

Ko obrneš lahko dodaš razne mutatorje in spremeniš težavnost. 

 

Preden so vse to dodali je bil zadnji boss dost kot v Sekiru. 

 

Nekje tak kot Genichiro ko ga drugič srečaš še preden si se naučil zares igrat. 

 

Pol ko ga prefukaš je pa v naslednjih igrah kot Genichiro v zadnjem fajtu.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

V prvi fazi je defenziven in čaka da ti napadeš, tko da ga moraš baitat z enim jabom in se takoj umaknit ter bit pripravljen parry/dodgat. Zato se ti zdi da te bere. Ker te.

 

Yang je prasec, ki se bori tko ti, ko si prefukaval prejšnje bosse.

 

Pol pa še to, da nimaš specialk in mora iskat openinge v njegovih napakah, pa da verjetno nisi do njega prišel najmlajši... se kr nabere.

 

Ko boš na njem pri 27-30 let, imel kakih 5 konsistentnih poskusov v drugi fazi, imel dober build(za njega) in znal brat combote in counterje bo šlo bp.

 

 

 

Tole v bald je mene dokončno odvrnilo od delanja zadnjega bossa.

 

1. Najprej ščiješ kri da sploh prideš skozi vsak level - uno špil RES ni lahek.

2. Potem nekako prideš do zadnjih svetov, ampak si star, polomljen in posran. Torej jovo na novo še enkrat delati vse svetove in spet vse bosse, da prideš mlajši in z več healtha. Prideš do zadnjega bossa z neko sprejemljivo starostjo (jaz mislim da sem imel 32 let) in cool upgradi - oziroma vsaj tako si mislil

3. Na zadnjem bossu ugotoviš, da si lahko tvoj build lahko samo porineš v rit in da boš moral iti ŠE ENKRAT skozi VSE svetove in vse bosse ter da jih boš moral praktično narediti na flawless, če želiš kupiti prave upgrade. Po tem, ko si se na vseh svetovih že pretrgal napol v prvem igranju in ko si jih potem ponovno igral nevem kolikokrat, da si jih naredil dovolj mlad in healthy. 

 

Hvala lepa. 

 

atomic reče Pravkar:

A kak sirćek, youtube tutorial, nižanje težavnosti, trainer mod ne pridejo v poštev?

Al gre za neko perfekcijo od Bossa kot večina Sekiro bossev?

 

Žal to tazadnje. Čizanja špil, razen parih izjem, praktično ne pozna :(  Zadnji boss je pa še najbolj cheese-resistant.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Witcher 3 - sej je super igra ampak če pa igraš osnovno + oba dodatka zapored fašeš pa konkreten fatigue imo... Še dobr da je fast travel skor instanten ker drugače bi verjetno kar prekinu in nadaljeval čez par mesecev, tako bom pa že nekako sfural vseskup z urco do dvema na dan do MH: Rise... 

 

Delim tvoje mnenje.

Mene je sicer ta občutek zgrabil že nekje proti koncu kvestov Novigrada. Sploh ker sem W3 igral ne preveč dolgo nazaj, cca dve leti nazaj, pa se skoraj vse spomnem. Tudi remaster po QoL nima tistega očitnega koraka naprej: npr. še vedno me triggera, ko namesto loota mi sveče ugaša/vžiga, pa nadležno menjavanje olja na swordu za vsak enemy, ko moram iti v inventory. Hvala bogu je vsaj castanje različnih signov olajšano.

 

Vsekakor po Velenu mi je res muka igrat več kot urco/dve.

 

Je pa vsaj Gwent še vedno uživantski :D 

Povezava do prispevka

Za Gwent je res fajn, da je tolk malo questov povezanih z njem, da če ti gre na kurac, nisi velik falil (sej mislim da je samo en v base game, pa en v Blood & Wine, ki imata dejanski quest)

 

Ne tko kot Final Fantasy X, kjer te prisilijo v njihovo side-igro

Povezava do prispevka

Dlje kot špilam Death Stranding, se mi zdi, da bi tole bila odlična serija. 

 

Seveda, to ne pomeni, da ne uživam, dejansko mi je fajn, ampak nekaj mi manjka. V šusu igram največ urco, mogoče malo več, in odložim.

Atmosfera odlična, setting popoln, zgodba make america great again špila, ampak rabim malo več. 

Mogoče se bo moje mnenje spremenilo, ne vem, trenutno je tako. Spet pravim, meni je zabavno, lahko bi pa bilo več stvari za počet med hojo.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

škoda zate buddy, špil je drgač res odličen - eden boljših beatem upov ever. Je pa ful ful težek, to je pa res.

Tudi meni je mega odličen. Res tak poklon brawlerjem in fighting cheese filmom. Jaz sicer zelo uživam, ampak ker nimam filinga, da bi bil v brawlerjih posebej dober, mi je zadnji boss res težek kot svinja. Problem je tudi tisto, kar si napisal - da bi moral za dober build igrat od začetka, a jaz sem že do te točke scal kri, da sem optimiziral posamezne levele, da sem v zadnjem končno mlad in seksi :D 

 

@atomic, igrica ima easy mode, ampak ne vem, če bi igrico igral kot mashanje napada in premagoval vse zbrane, bi mi pa res bila bedna. Pač tista vrsta igrice, kjer je težavnost del užitka

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...