Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dandzo reče pred 1 minuto:

Meni se je zdelo, da je bil Pogi danes gotov in sem malo presenecen, da ni Jonas probal z eno kontro, da bi videl, ce ga lahko strese. Ce je seveda se imel toliko moci, tega ne vemo.

 

Ne vem, a Jumbo res spet stavi vse na krono in na sredo?

 

Pomoje se ga boji Jonas, drugače pa je tako dobil zadnje dva kronometra na Touru v zadnjem tednu proti Pogiju. Res pa, da tisti izpred 2 let ni verodostojen, ker je imel Pogi že 6 minut fore pred njim.

Povezava do prispevka
Navedek

Čutil sem, da je Jonas danes super dober, in vedel sem, da se ga ne bom mogel otresti. Zaključni vzpon je bil prelahek. Na koncu smo poskušali improvizirati, tudi Adam (Yates) je odščipnil nekaj sekund. Še dobro, da se vrača v skupni razvrstitvi in je blizu stopničk.

 

Povezava do prispevka

končno pogledal etapo. :D

 

zelo mešani občutki. sem pa na koncu kljub vsemu izjemno vesel, ker sem tam 2,5km do cilja že videl film, kjer Vingegod dobi minuto danes.

 

daj mi samo povejte vaše mnenje; bi poizkusili z napadom na Pogija, ko je le ta izpustil Yatesa?

 

majkemi, jaz bom Vingegoda začel klicat čigumi. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 27 minutami:

daj mi samo povejte vaše mnenje; bi poizkusili z napadom na Pogija, ko je le ta izpustil Yatesa?


Ne. Yates je sicer baje po dirko rekel, da so imeli probleme z radijsko zvezo in to ni bilo planirano, ampak med dirko je zgledalo, kot da Pog baita Jonasa, da skoči. Ker ni logike, da pomočnik pusti leaderja za seboj, če je ta v težavah. Bolj je zgledalo kot plan, da Jonas skoči (če zagrabi vabo) in Pog kontrira ali pa da Pog na eksplozivnost nardi malo razliko, dohiti Yatesa in mu ta da kratek pull, da razliko poskusi še malo povečat, ker smo videli, da zna Vinge držat na templo, tud če se nardi par metrov.

Totalno noro je, kako blizu sta po moči. Res res upam, da ne bo slučajno na koncu tisti 6 sekundi swing, ko je moto blokiral Poga, kaj odločil. Vem, malo verjetno, ampak bi bilo neverjetno kislo.

Zdaj pa krono in queen stage po dnevu počitka. Pulz mi naraste, ko samo pomislim, na Col de la Loze. :D

uredilo bitje Deskyet
Povezava do prispevka

Ampak lani je treba upoštevati, da je Pog pred kronotom moral veliko napadati in je bil praktično brez ekipe. Je pomoje skuril dosti več energije kot Jonas. Letos se zdi, da sta kar podobno potrošila. Naj odpelje en 2020 krono, zdaj ne bo težko gledat, če bo razturil rumeno majco iz Jumbota. :D

Povezava do prispevka

Ja, na koncu je popustil. V dresih ne bo razlike, ker imata oba skinsuite od organizatorja. V tehnologiji pa je UAE naredil velik preskok letos in iznicil prednost TJV. Jaz sem se vedno optimist, ker ce me ne spomin ne vara, je Pog ful vozil kronometer kolo zdaj, ker ga je lazje vozil kot specialko. V sredo bo pa itak slo na hlape pri vseh. Mogoce lahko ekipa kaj pripomore, ker Felix, Majka in Yates rastejo, Kelderman in Kuss pa sta bila na tleh in sta zdaj 2 dni precej hitro odpadla.

 

 

Povezava do prispevka

Če je danes Jonas mel še noge in ni pri 10 sekundah razlike in ko sta ostala sama zadnje 2 minuti šel all out je bumbar, kar očitno ni, tko da ne vem a je bil res kdo gotov al sta oba šla na 95% pa jebeš, ni še konc pa ziher je ziher.

 

Samo pod črto dva tedna že čakamo te "jv trase" in "pašejo mu dolgi klanci", dobil je sekundo v dveh dneh, na kr en dan je šla pa minuta. Te kavč analize so slabš ko vremenska napoved, en bo mogu met slab dan al pa bo klanje zadnji dan ko ni več kaj.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 12 urami:

rumena majica ne napada.

 

sodeč po letošnji 6. etapi (čez Tourmalet) TJV te lekcije še ni vzel. :D

 

dandzo reče pred 10 urami:

V tehnologiji pa je UAE naredil velik preskok letos in iznicil prednost TJV.

 

...verjetno si že poslušal podcast z Domnom Novakom? :)

UAE je naredil tak napredek z opremo, da so naproti lani pridobili 1s/km.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

sodeč po letošnji 6. etapi (čez Tourmalet) TJV te lekcije še ni vzel. :D

 

 

...verjetno si že poslušal podcast z Domnom Novakom? :)

UAE je naredil tak napredek z opremo, da so naproti lani pridobili 1s/km.

 

Torej 22s prednosti jutri :ninja:

 

@twEEneR daj fukni enega tvojih legendarnih blagoslovov za Vinčeka pred jutrišnjo etapo, da Pogi tole gladko pobere 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

...verjetno si že poslušal podcast z Domnom Novakom? :)

UAE je naredil tak napredek z opremo, da so naproti lani pridobili 1s/km.

Ne se, poslusal sem mehanika UAE, ki je bil gost prejsnji teden na podcastu Tour 202.

 

@rogla: Zavrti telefon preden bo prepozno. :)

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

sodeč po letošnji 6. etapi (čez Tourmalet) TJV te lekcije še ni vzel. :D

 

 

...verjetno si že poslušal podcast z Domnom Novakom? :)

UAE je naredil tak napredek z opremo, da so naproti lani pridobili 1s/km.

Sli so iz campa na shimano toj bil najvecji napredek k ga v koles svetu nardis

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...