Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dandzo reče pred 11 urami:

Uf, Milan Eržen je pa ful agresivno nastopil v Tour 202 podcastu. Prav presenecen sem bil, ker ponavadi v slovenskem prostoru nismo vajeni taksnih intervjujev.

 

Lahko napišeš kšn stavek, o čem je tako agresivno nastopil, al boš sam nek faking tease :D

Povezava do prispevka

Na prvi strani podkasta je samo ta stavek: "Roglič, Pogačar in Mohorič so se zgodili. Niso bili vodeni, nihče jih ni naredil. Oni imajo vrhunski potencial, ki so ga razvili v drugih ekipah. Slovenski trenerji nimajo nobene veze s tem, kar se je zgodilo," je povedal Eržen.

Povezava do prispevka

To s sponzorji in financiranjem je bil zelo zanimiv del. Na koncu, ko je pa totalno skurcal našo stroko in trenerje, sem pa jaz malo deljenega mnenja. Povedal je čisto nekaj drugega kot Miha Koncilija na zadnjem Tour 202 podcastu, resnica pa je najbrž nekje vmes. Ok, Roglič je fenomen, ampak Pogačar in Mohorič pa sta še vedno vzgojena doma (Rog in Sava), tako da vse zagotovo ni čisto zanič. Tratnik se recimo tudi ni kalil v tujini, Mezgec je prišel iz MTB. Mogoče ima Eržen še kakšne druge interese/zamere zadaj za temi besedami, ker ima tudi 17-letnega sina in je zaradi tega najbrž še bolj vpet v vse skupaj.

Povezava do prispevka

Nisem še poslušal podcasta. 

 

Glede tega pripisovanja zaslug pa tko. Recimo Zele (od Mohota coach) je sam priznal, da ni imel kaj dosti pri njegovih uspehih. Pač je povedal, da je fant izvenserijski talent in da bi tiste zmage do u23 pobiral s katerim koli trenerjem. Itak se mi zdi, da je največja težava v slovenskem športu prestop iz mladinskih svetovnih prvakov, do odličnih članov. Koncilja se zdaj povsod pojavlja, vse super in prov, sam najbrž je pri Pogiju ista zgodba kot z Mohotom. Pač vesoljec, njega bi bilo verjetno težje zajebat kot mu pomagat do zmag. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 11 urami:

največja težava v slovenskem športu prestop iz mladinskih svetovnih prvakov, do odličnih članov

 

in točno to Eržen v podcastu tudi izpostavi. poleg sina je naštel še pet imen, ki imajo po telesnih predizpozicijah vse možnosti za uspeh v profesionalnem kolesarstvu. je pa sam priznal, da vprašanje, če bo komu na koncu sploh zares uspelo.

 

pa ni govoril o tem, da bi bili to novi Pogačarji, Rogliči, Mohoriči, ampak o tem, da bi se pririnili v neko profesionalno ekipo in se tam obdržali. :)

 

me pa blazno matra firbec na koga točno je mislil, ko je govoril o teh nastopačih pred TV kamerami? Koncilijo? Finka? Hvastijo? ker nikoli niti enega samega namiga o zaslugah nisem slišal niti s strani enega od naštetih...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 minutami:

 

in točno to Eržen v podcastu tudi izpostavi. poleg sina je naštel še pet imen, ki imajo po telesnih predizpozicijah vse možnosti za uspeh v profesionalnem kolesarstvu. je pa sam priznal, da vprašanje, če bo komu na koncu sploh zares uspelo.

 

pa ni govoril o tem, da bi bili to novi Pogačarji, Rogliči, Mohoriči, Syuki ampak o tem, da bi se pririnili v neko profesionalno ekipo in se tam obdržali. :)

 

me pa blazno matra firbec na koga točno je mislil, ko je govoril o teh nastopačih pred TV kamerami? Koncilijo? Finka? Hvastijo? ker nikoli niti enega samega namiga o zaslugah nisem slišal niti s strani enega od naštetih...

 

popravljeno 😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...