Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 5 minutami:

Skoda res skoda to je tour. Ko gledas te padce vidis kolk je bil LA suveren da je zmagal 7 tourov

 

Sm lih razmišljal dons v avtu, fak, a se ksn od zmagovalcev Toura iz zadnjih 10 let ni vsaj enkrat ornk razbil na enem GT-ju?

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Konec GC-ja za Roglo pomoje, tole je bil brutalen padec.

 

dilar reče pred 1 uro:

A ga je Colbrelli odrinu a kva se je tm usajov? 

 

Kuss je baje rekel, da se je nekdo od zadaj/s strani zaletel v Roglo in je potem on zapel za Colbrellija. 

 

sicer se je pa v borbi do cilja videlo, kako trpi. ce greste gledat posnetek, boste vidli, da ni poganjal v njegovi znacilni pozi.

 

v primeru, da si ni cesa poskodoval oziroma zlomil, bo jutri verjetno startal.

 

ampak smo vsi zadosti stari, da vemo, kako reagira telo na take padce in to potem, ko je ze tako ali tako naceto od padca dva dni prej. tezko bo konkurencen...

Povezava do prispevka
dilar reče pred 47 minutami:

Pizda Colbrelli ga je zrinu, sej se jasn vid na posnetku zdej :ranting:

 

Kruijswijk's finger needs to be sutured. That's why he goes to the hospital. #TDF2021

 

No no, ne pretiravaj, s tega posnetka se razen tega, da rogla na lepem odleti v levo, nakar tuljo dvigne roko, vidi točno nič.

Saj smo vsi razočarani in jezni, ampak ravno prividov pa ni treba imeti.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

Naj se Rogla sestavi in lepo poceli in naj jebe mater vsem po spisku tam po pirenejih 

 

pizdun je ravno tako trmoglav, da ni dvakrat za rect. :rofl:

 

ceprav bo IMO tezko ves v modrican in podrajsan vozil z optimalno pripravljenimi. 

 

fuck, pa se kronometer cez dva dni, un pa celo roko podrajsano in brez koze...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Colbrelli: Verjamem, da nisem kriv za nesrečo
Odziv Sonnyja Colbrellija (Bahrain Victorious), ki se ga dolži krivde za Rogličev padec:

"Nikoli ne vidiš rad, da kdorkoli pade med dirko. Trk z Rogličem je bil nesrečen. Skupina se je premikala z leve proti desni na ozki cesti v zaključku etape. Roglič je prišel od zadaj, da bi se premaknil naprej. Najini krmili sta se zapeli, kar je naju skoraj oba potegnilo na tla. Sam sem imel srečo, da sem se obdržal na kolesu. Moj odziv na trk je bil bolj iz strahu kot česa drugega. Res mi je žal Rogliča in si želim, da se to ne bi zgodilo, a verjamem, da nisem kriv za to."

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 2 urama:

 

No no, ne pretiravaj, s tega posnetka se razen tega, da rogla na lepem odleti v levo, nakar tuljo dvigne roko, vidi točno nič.

Saj smo vsi razočarani in jezni, ampak ravno prividov pa ni treba imeti.

 

No no, daj si raje se enkrat poglej. Bolj očitno ne bi moglo bitim

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 2 minutama:

 

No no, daj si raje se enkrat poglej. Bolj očitno ne bi moglo bitim

 

Pač jasno se vidi Colbrellija, kako se zelo ostro premakne proti levi, odzadaj pa se je Roglič pomikal naprej, nakar Roglič zelo sunkovito odleti v makadam. Sej čist možno, da je tako kot je Colbrelli rekel, pač tip ma verjetno 20 kil prot Rogliču in ko sta se butnila, je on pač ostal na kolesu, Rogla je pa pač odletel (sej glede na to kok shiran zgleda, nč čudnega). Upam, da se uspe sestavt. Ampak verjetno brez kakšnega kortizola bo težko.

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 7 minutami:

 

No no, daj si raje se enkrat poglej. Bolj očitno ne bi moglo bitim

 

sem pogledal zdaj ene 20x :D. ne vem no, meni ne deluje ravno kot body check colbrellija, sploh glede na to, kako mu trzne zadnje kolo oz. zadnji konec kolesa. meni deluje, kot da je kvečjemu rogla (ali nekdo drug?) zapel v zadnje kolo colbrellija in je zaradi tega ali rogla odletel ali pa colbrellija odneslo v roglo in je zato primož padel.

 

v primeru body checka primoža nebi kar tako "iz nule" zložilo, tole je moralo biti posledica tega, da je nekam zapel z gumo, pedalom, krmilom, ...

 

tudi primož ga v svoji izjavi ni nikjer obtožil, tako da ne vem, od kje je rdeča lanterna pobral tisto.

 

razen če je kasneje podal še kakšno izjavo, ki je jaz še nisem zasledil.

 

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Ne vem kako bi se lahko Rogla sestavil do kronometra in tam ne izgubil še minuto do dve.

 

roko na srce bi IMO tudi sam Roglič v trenutni situaciji podpisal 'zgolj' dvominutni zaostanek na kronometru. se bojim, da se obeta še kakšen večji časovni izpad...:no:

 

Zorz reče pred 1 uro:

razen če je kasneje podal še kakšno izjavo, ki je jaz še nisem zasledil.

 

Navedek

“Cobrelli me je odrinil, to res ni bilo potrebno, a ceste so bile res ozke,” je po etapi dejal slovenski kolesar, ki je moral tudi na slikanje kosti. “K sreči je še vedno vse v enem kosu. Nadaljeval bom. Dokler sem na dirki, se bom boril. Sranje je le to, da smo res veliko trenirali, nihče si ne zasluži leženja na asfaltu,” je dodal.

 

Navedek

Po obtožbah slovenskega kolesarja se je odzval tudi sotekmovalec Mateja Mohoriča pri ekipi Bahrain Victorious Sonny Colbrelli. “Nikoli ni lepo videti nekoga, ki pade. Nesreča z Roglo je bila velika smola. Glavnina se je na ozki cesti pomikala z leve proti desni, Roglič je prihajal za mano, nisem ga videl, najina krmila sta trčila in kmalu bi se oba znašla na tleh. Imel sem srečo, da nisem padel tudi sam,” je povedal.

 

Mnoge je zmotila njegova reakcija po padcu Rogliča, ko je jezno zamahnil z roko. “Moja reakcija po nesreči je bila posledica strahu in ne karkoli drugega. Žal mi je za Rogliča, želim si, da se to ne bi zgodilo. Nisem tisti, ki je zakrivil nesrečo,” je dejal italijanski šprinter, ki je na koncu krvave etape zasedel peto mesto.

 

also...

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Navedek

Že takoj po zaključku 3. etape s ciljem v Pontivyju so se razširile govorice, da se kolesarji v svojih pogovornih aplikacijah dogovarjajo za protestno akcijo. Po eni strani se ponuja možnost prave stavke, ponoči naj bi se dogovorili za 50-km nevtralizirano vožnjo na začetku torkove 4. etape Redon-Fougeres, 150 km

 

Navedek

Predstavnik v uradnem združenju profesionalnih kolesarjev (CPA) in veteran Philippe Gilbert je potrdil, da so kolesarji in ekipe zahtevali spremembe pravil za ponedeljkovo etapo. "Vedeli smo, da je finale izredno nevaren, zato smo prek CPA-ja zahtevali nevtralizacijo časov 5 km. Prireditelj ASO se je strinjal z našim predlogom, vendar so komisarji Mednarodne kolesarske zveze to zavrnili."

 

Navedek

Z ASO-ja, ki se je očitno na zahtevo kolesarjev strinjal s premikom navidezne črte, do katere se borijo kandidati za skupno zmago, se je pozornost usmerila na Mednarodno kolesarsko zvezo (UCI). Nenazadnje, ker je ciljno mesto Pontivy rojstni kraj predsednika UCI-ja Davida Lappartienta.

 

Pričakovano je Lappartient, sicer župan bližnjega bretonskega mesta Sarzeau, vse obtožbe in kritike zavrnil: "Ceste so bile čudovite in široke. Ni bilo cestnih otočkov. Bila pa je tehnična, na koncu v cilju pa je šlo naravnost, resda hitro, saj je Pontivy na dnu doline."

 

"Roglič in Ewan padla sama od sebe"
48-letnik, ki vodi UCI od leta 2017, je krivdo za nesreče in padce prevalil na same kolesarje: "Predvsem je v pelotonu veliko nervoze. Roglič pade sam od sebe, Ewan pade prav tako sam. Večina padcev je posledica pomanjkanja zbranosti, pozornosti, a jih razumem, saj so ved dan pod pritioskom. Vsi hočejo biti spredaj in ni prostora za vse. Ampak mislim, da zato ne moremo kriviti trase dirke."

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...