Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 7 urami:

 

moja napoved; vse najboljse reprezentance vedo, da bi imele ogromne tezave z nasima, ce bi racunali zgolj na man to man spopad na zadnjem klancu. zato sem absolutno preprican, da se bodo izoblikovali mocnejsi begi ze nekje na prvi tretjini dirke, ki jih bodo (med drugimi) morali pokrivat tudi nasi. pri tem se znajo mocno iztrosit, zato sam nisem ne vem kako zelo optimisticen za medaljo na cestni dirki. 

 

also, vceraj je prvo etapno dirko po zakljucku suspenza dobil Groenewegen, danes pa se Jakobsen. :)

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

moja napoved; vse najboljse reprezentance vedo, da bi imele ogromne tezave z nasima, ce bi racunali zgolj na man to man spopad na zadnjem klancu. zato sem absolutno preprican, da se bodo izoblikovali mocnejsi begi ze nekje na prvi tretjini dirke, ki jih bodo (med drugimi) morali pokrivat tudi nasi. pri tem se znajo mocno iztrosit, zato sam nisem ne vem kako zelo optimisticen za medaljo na cestni dirki. 

 

also, vceraj je prvo etapno dirko po zakljucku suspenza dobil Groenewegen, danes pa se Jakobsen. :)

 

Jah kaj, Pogačar bo šov v beg, pa mamo rešen problem :P

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 1 uro:

na koncu bomo ostali brez medalje. 

Na Fuji jih bo neki uslo, kao low profili, ostali bodo gledali kej delasta Pogi in Rogla. Na zadnm klanci bodo ugotvili, da je pobeg ze na cilju :rofl:

Čutim na moji vodi iz bakterijo, da bo nekdo četrti(nefavorit) zmagal in noben od naših sploh pri medalji. 

Tratnik v begu čez celo dirko, če bo kasneje koga za povlečt od naših pred koncem?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Ne ne trenutno so cehi nafukal mislim da 12 komadov. Okuzu jih je en iz zdravniske ekipe k se ni zelel cepit. Sfukal 12 atletov 

Pa ruski plavalec k je eu prvak na 400 mesano

do zdj je 87 sportnikov out

A necepljen je okuzu cepljene

 

Haha sramota za cepivo

 

A ne vidis da je to vse kurac od ovce, tud cepljen bi lahk okuzu cepljenga

 

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 18 minutami:

 

A ni bil lani na Burj Khalifi? A so mu rekl: lej, lahko te damo na burj khalifo, lahko ti damo pa višjo plačo, pa te damo na nek random blok? :D

Glih zanc se sprasujem kaj bo z njim ko ne bo zmagal kaksnega tura, zdaj je tam na pol bog

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 15 urami:

A ste vsi zihr da bo Rogla res pripravljen? Mene mal skrbi da se še ni čist pozdravil 

 

je slovenski reprezentančni zdravnik povedal, da je bil v neprestanem kontaktu z glavnim zdravnikom TJV in da so Rogline poškodbe v celoti zaceljene. sedem dni bo tega, kar je nazadnje čutil nelagodje na kolesu.

 

kaj pa to pomeni za njegovo formo, je pa drugo.

 

tiesto reče pred 5 minutami:

A ma kdo nastudirano, kdaj priblizno bo jutr konc dirke? Bi si zadnjo uro/dve ogledu. Prenos pa verjetn eurosport.

 

še eno uro nazaj bi ti rekel, dragi prijatelj tiesto, kaj je s tabo, valjda boš gledal dirko tam, kjer se spodobi (RTV). in ti bi meni rekel, kaj je s tabo, prijatelj hawa, kaj ne veš, da se je RTV suvereno odločil prenašat štart dirke in zadnjih 30 minut? vmes bomo pa raje prenašali random slovenske nastope...ker pač, nima veze, da je trenutno kolesarstvo v državi daaaaaaaaaleč najbolj popularen šport. :rofl:

 

also, Eurosport 1 ima napisan prenos od 4h do 11:15h.

 

Eurosport. :wub:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 19 minutami:

še eno uro nazaj bi ti rekel, dragi prijatelj tiesto, kaj je s tabo, valjda boš gledal dirko tam, kjer se spodobi (RTV). in ti bi meni rekel, kaj je s tabo, prijatelj hawa, kaj ne veš, da se je RTV suvereno odločil prenašat štart dirke in zadnjih 30 minut? vmes bomo pa raje prenašali random slovenske nastope...ker pač, nima veze, da je trenutno kolesarstvo v državi daaaaaaaaaleč najbolj popularen šport. :rofl:

ko so bile OI v Riu sem hotel gledat atletiko, pa sem prehitro začel gledat, pa je bilo takrat žensko kolesarstvo in jaz si rečem, lej če so že OI bom pa gledal tole, no in potem gledam, že malo padem notri v dirko, začenja se zadnji boj tam ene 10 km pred ciljem, jaz že malo živčen postajam in potem PUF! konec prenosa gremo na atletiko, ker se bodo začele KVALIFIKACIJE :lol:

 

mislim, saj sem ljubitelj atletike, samo če že prenašate žensko kolesarstvo, dajte ga do konca jebemti ...

 

edit: to RTV itak

uredilo bitje apovsic
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 42 minutami:

še eno uro nazaj bi ti rekel, dragi prijatelj tiesto, kaj je s tabo, valjda boš gledal dirko tam, kjer se spodobi (RTV). in ti bi meni rekel, kaj je s tabo, prijatelj hawa, kaj ne veš, da se je RTV suvereno odločil prenašat štart dirke in zadnjih 30 minut? vmes bomo pa raje prenašali random slovenske nastope...ker pač, nima veze, da je trenutno kolesarstvo v državi daaaaaaaaaleč najbolj popularen šport. :rofl:

 

also, Eurosport 1 ima napisan prenos od 4h do 11:15h.

 

Eurosport. :wub:

Sej res, prijatelj hawa, TVS ma OI :D nekak dvomim, da bodo prenasal polovico dirke. Zdj sm v dilemi, al gledat do konca al it na kolo zjutri.

 

@Boris fak direkt na tilnik 2021 pa se vedno dominira :avadodo:

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 6 minutami:

Zdj sm v dilemi, al gledat do konca al it na kolo zjutri.

 

če ti kaj pomaga, bo zvečer ob 20h uro in pol dolg posnetek dirke. :hmm:

 

apovsic reče pred 28 minutami:

jaz že malo živčen postajam in potem PUF!

 

haha, to!

 

medtem pa na rtv1 stopeta ponovitev mostovi/hidak, na rtv3 pa ponovitev izredne seje DZja iz 12.1.2020.

 

šport si na rtv zasluži zgolj EN SAM SAMCAT KANAL!!!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...