Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 3 urami:

uae ma en kup defektov. Me ne cudi furajo plasce vittoria k so iz papirja 

 

Amm to ni res? UAE fura Conti plašče, Tadej kao celo na Grandprix 5000 TT modelu. Vsaj take ma na kolesu v tem videu:

 

 

Lan so bli pa na Pirelli, ko se je Pogačar na dirki po Sloveniji drl FAKING SHIT TYRES, ko ga je odnašal na vsakmu ovinku. Je pa zanimiv, da ma Tadej širše gume kot jaz na svojem bajku :D Model mu je nameril več kot 30 mm široke. 

 

Vittorio plašče furajo VIsmovci, pa kokr se spomnem vsaj tud Alpecin. Sta LR pa Benji o tem debatirala, ker jima je blo čudn na P-R, da je mel tok Vismovcev defekte, medtem ko pri Alpecinu niso mel teh problemov.

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

 

...saj verjetno itak vesta, da sta Pogi in Philipsen best buddyja.  :D

 

v mlajših kategorijah sta bila sostanovalca.

Jaz sem se zajebaval, ker me je malo spomnil na Vettla, ki so ga v zadnjih letih kariere klicali Inspector Seb, ker je vtaknil svoj nos v vsak kokpit in difuzor konkurencnih dirkalnikov. :D

 

Trentin je drugace danes izgledal ful poskodovan in se bojim, da bo UAE kmalu one man down.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...