Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

To je ena "slabosti" svobode, ki jo prinasa BOTW/TOTK, da je pomojem prakticno nemogoce narest dobre templje brez da bi se jih lahko pocheesalo z uporabo teh orodij ki so na voljo igralcu.

 

Mogoce ce bi tudi vecji templji imeli omejitve kot shrinei, da nebi mogel dolocenih orodij uporabljat in/ali pa da nebi bili prostorsko umesceni v svet ampak bi bili dislocirani s cimer bi lahko bil scale drugacen.

Povezava do prispevka

Problem templjev je, kot je reku Cheni, da sploh ne delujejo kot celota. V starih zeldah si reseval neke ogromne prostorske uganke, se v BOTW si recimo vrtel cel tempelj, ceprav je bil obcutno manjsi kot vcasih. V TOTK (sodec po 2 narejenih regionalnih fenomenih) je pa 5 locenih izzivckov in to je to. Skoda, sem upal na kej bolj ambicioznega.

 

Vseeno, hud spil :D

Povezava do prispevka
Scar reče pred 33 minutami:

Problem templjev je, kot je reku Cheni, da sploh ne delujejo kot celota. V starih zeldah si reseval neke ogromne prostorske uganke, se v BOTW si recimo vrtel cel tempelj, ceprav je bil obcutno manjsi kot vcasih. V TOTK (sodec po 2 narejenih regionalnih fenomenih) je pa 5 locenih izzivckov in to je to. Skoda, sem upal na kej bolj ambicioznega.

 

Vseeno, hud spil :D

 

Ne ne, špil je definitivno noro hud, ni zdaj da je point mojega posta "TOTK smeti", ravno nasprotno: vrhunska igrica, ampak ima majcene minuse, o katerih pa se je cool pogovarjat.

 

Mimogrede, a mislite, da bo naslednja mainline Zelda postavljena v isti svet? Ali komplet nov open world Hyrule? Ali kaj bolj intimnega, mogoče kot Twilight Princess po nivoju scopa, ali pa kak Wind Waker ladjica varianta?

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Mimogrede, a mislite, da bo naslednja mainline Zelda postavljena v isti svet? Ali komplet nov open world Hyrule? Ali kaj bolj intimnega, mogoče kot Twilight Princess po nivoju scopa, ali pa kak Wind Waker ladjica varianta?

Jaz mislim, da bojo naredili trilogijo. Še vedno isti Link ampak bojo po dolgem času ga poslali spet v neko non-Hyrule deželo z novim zlobnežem.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Mimogrede, a mislite, da bo naslednja mainline Zelda postavljena v isti svet? Ali komplet nov open world Hyrule? Ali kaj bolj intimnega, mogoče kot Twilight Princess po nivoju scopa, ali pa kak Wind Waker ladjica varianta?

 

Men je windwaker zelo cool. Ima tisti pravi Zelda ambient začinjen z Monkey Island in res zasvira na strune boomer nostalgije. Medtem, ko mi je twilight princess dost overrated. 2x sem ful faleč prišel nikol obrnil.

 

Breath of the wild, pa kljub vsem superlativom ji pa vseeno ta manjko različnih sovražnikov res underwhelming kar posledično naredi ta ogromen svet, ki na momente spominja celo na World of Warcraft naredi nekoliko monoton.

 

Zdej Tear of kingdom še nisem igral, vem da mi bo sedla itak, ampak sem 100% da mi bom razočaran, kako malo so uspeli narest v 6ih letih, ker med link to the apst in Ocarina of time je samo 7 let razlike, pa gre za insane duračne igre z insane napredkom + dve zeldi vmes.

Povezava do prispevka

Ok zdej vem kaj sem zajebal v tutorial area. Mislil sem, da bom končal tutorial če grem proti waypointu na mapi in sem šel čiiiiist okrog dokler nisem mogel več dalje. Dejansko nisem odklenil nekaj pomembnega. Lol kaki zajeb

 

Mogu sm pol celo pot it nazaj

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Splezal na stolp in se nič ne aktivira, pol sem neki šel brat kao da se potopiš not v stolp, zdej pa ne vem če je to bil troll

 

Itak še nimam vseh powerjev, tako da ne vem kaj dejansko mi fali

 

Če si že s tutorial islanda v nebu, pol imaš vse potrebne powerje. Saj zdaj sem se spomnil, kje si, ja, tudi jaz sem se tukaj ustavil za nekaj časa. Ene mehanike, ki je mega očitna, še nisi ponotranjil. Čez 5-10 ur jo boš nonstop uporabljal. Zdaj jo imaš na voljo, si jo že uporabil, ampak se je ne moreš spomnit, na istem mestu sem imel isti problem :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

 

  Razkrij skrite vsebine

Un stolp, ko moraš it v votlino in se noclipat gor. Jaz takrat še preprosto nisem imel noclip mehanike tako ozaveščene, da bi se spomnil nanjo :D

 

Spoiler

Jaz sem jo pa imel, ampak, kot omenjeno par postov prej - enostavno se ne spomniš, ker so nove veščine in si še kar skušaš 'pomagat' s tistimi iz BOTW...

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:
  Skrij vsebine

Jaz sem jo pa imel, ampak, kot omenjeno par postov prej - enostavno se ne spomniš, ker so nove veščine in si še kar skušaš 'pomagat' s tistimi iz BOTW...

 

Spoiler

Mene je pa ptič tak sfukal ko je bluzil o gobah, da niti pomislil nisem na kaj druga kot mu nosit vse vrste gob in na koncu bil prepričan, da je zbuggano.

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 29 minutami:
  Razkrij skrite vsebine

Mene je pa ptič tak sfukal ko je bluzil o gobah, da niti pomislil nisem na kaj druga kot mu nosit vse vrste gob in na koncu bil prepričan, da je zbuggano.

 

Spoiler

:rofl: Umiram. Enako mene. Še mindfuck je, ker so dejansko gobe v tisti jami.

 

Povezava do prispevka

Aja, dons nism igral, je sicer res da sem na dopustu, samo je bilo treba zavarovalnico zrihtat za dopustovanje v Italiji in neke druge stvari. Zdej raje predrkavam Vampire Survivors, ker je izšel na Switchu :D

 

Zaenkrat sem kako tretjino stolpov "odklenil", vse iz južnega dela mape, vidil velikanskega konja (nimam stamine), rešil nekatere mini queste. Uglavnem počasi. Mogoče grem najprej še malo main quest igrat, da me špil še kej nauči, samo vem da če bom zdele prižgal Switch, da bom do dveh igral, kar pa nočem. Dopust edini cajt ko lah dlje spim 

Povezava do prispevka

Uletel je nov patch ver. 1.2.1

  • Fixed an issue that sometimes caused the screen to flicker intensely when large amounts of stamps were placed on the Map.
  • Fixed an issue that prevented players from obtaining the contents of treasure chests attached to Flux Constructs when the treasure chests vanished as a result of the Flux Construct’s attacks. If the treasure chest vanished, reloading the save data will either restore the treasure chest or cause the chest’s contents to automatically appear in your Pouch.
  • If a certain event does not trigger when talking to Koltin after collecting all of the Bubbul Gems, downloading this update data will fix it so that the event triggers.
  • Several other issues have been addressed to improve the gameplay experience.
Povezava do prispevka

Skočil sem v eno od lukenj in se fajtal z ninjo na vozilu in tako dobil nov ability. Ne vem če bi že mogu dobit ta ability, ampak tuki smo :D 

 

Nasplošno se mi zdi, da je špil zelo lep (lepe barve) in dokler ga ne igram handheld, dela super. V handheldu so dropi očitni, ampak dejansko se mi zdi, da overall špil dela boljše kot enka.

 

Danes sem odkril, da če rolaš nekaj v snegu, da ratuje večje. Ne spomnim se če je blo že v enki, ampak se mi zdi, da je blo. Vseeno, hud detail, vintage Nintendo.

 

Večinoma se wing-glidam naokoli in razfukavam nasprotnike na različne načine. Samo še en del špila, kjer se smejem poleg. Again, vintage Nintendo.

 

Jutri grem v Italijo in gre Switch z mano ampak osebno mi res ne sede igrat Zeldo v handheld, tako da bo Vampire Survivors bolj my shit. Se vidmo čez en teden!

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Naslednja mainline Zelda očitno nebo v istem svetu kot BOTW ter TOTK. Sem pa fix, da bo open world še naprej.

Navedek

Eiji Aonuma: "Well that would be a sequel to a sequel, which is getting a little bit wild when you think about it! But as I've mentioned previously, with Tears of the Kingdom, we were seeking to build on top of the world we created with Breath of the Wild and really exhaust the possibilities of what we could put into that world. I think it is – to use a bit of a term – an apotheosis, or the final form of that version of The Legend of Zelda. In that regard, I don't think that we'll be making a direct sequel to a world such as that that we've created."

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...