Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

Je pa tale TOTK že tako velika, da je skoraj neobvladljiva. Vidim, da kljub +85 narejenih shrinih sploh še nimam odkritih vseh funkcij za Linka (brez spoilerjev prosim), pa ravno včeraj sem opazil, da sem spregledal, da enega dela mape sploh še nisem odkril 😂

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
rage reče pred 16 minutami:

Pa mal se luzer počutim, ko takšne videote vidim 👍🏼😄

 

https://twitter.com/_korokii/status/1669762190054752256?s=46&t=XErFDP_qrBi7S3MkeL8vow

 

Lmao no, kaj je to :D :rofl: 

 

Tudi meni je igra preogromna. A je kdo raziskal celo podzemlje drgač? Mi je z vidika explorationa najljubši del, samo sedaj sem raziskal en ogromen kos in je bil s stališča nagrade za raziskovanje dokaj underwhelming 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 31 minutami:

Meni je poeditiral ven 

Ja sej se mi je zdel. Se vedno impresivno itak, sam tak lep flow pa ni v resnici.

 

Tijuana reče pred 7 minutami:

Jaz sem raziskal ene 60-70% podzemlja. Je par kul stvari doli za početi in dobiti. Ni glih empty wasteland :D 

Men se 4 lightrooti manjkajo : D

 

Jst sm bolj explorer, sm najprej maxal stamino, sele zdej mam 11 srckov, da se lahko mal vec fightam. Raziskovanje podzemlja mi je goty.

Povezava do prispevka

Meni je raziskovanje podzemlja tudi top. 

[]D [] []V[] []D reče pred 18 minutami:

Ja sej se mi je zdel. Se vedno impresivno itak, sam tak lep flow pa ni v resnici.

 

Men se 4 lightrooti manjkajo : D

 

Jst sm bolj explorer, sm najprej maxal stamino, sele zdej mam 11 srckov, da se lahko mal vec fightam. Raziskovanje podzemlja mi je goty.

Imaš en dober tip kako jih najt v spojlerju. Ni glih spojler ampak tako na random si med igro gor prideš :D 

Spoiler

Lightrooti v podzemlju ter shrini v Hyrulo so povezani.

 

Povezava do prispevka

To itak.

 

Bolj uporabno mi je blo spoznanje:

Spoiler

voda (reke, jezera, morje...) na povrsju = neprehodne stene v globini

 

Zdej sm nasel se zadnji lightroot:

Spoiler

mors nardit severno vzhodni labirint ground/sky labirint da prides do njega

 

Za nagrado ker sm poiskal vseh 120 lightrootov sem dobil:

Spoiler

dobesedno NIČ

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 22 minutami:

To itak.

 

Bolj uporabno mi je blo spoznanje:

  Razkrij skrite vsebine

voda (reke, jezera, morje...) na povrsju = neprehodne stene v globini

 

Zdej sm nasel se zadnji lightroot:

  Razkrij skrite vsebine

mors nardit severno vzhodni labirint ground/sky labirint da prides do njega

 

Za nagrado ker sm poiskal vseh 120 lightrootov sem dobil:

  Razkrij skrite vsebine

dobesedno NIČ

 

 

Spoiler

A koloseje spodaj si vse naredil? 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Men je zakon…prvi spil da me

vlece

ko mam urco cajta na hitro za pogejmat zaj poleti. Psja s ene dotaknem do zime prakticno…tu switchek pa je res brzina 3s pa ze igras…

 

uzivam ful…vlagam eno v srcek pa eno v stamino… mam nekje 10/4…prvo sem si odkril celotno mapo..(mislim da mi se eno ozemlje fali) pa 2 questa..puscsvski vihar in pa ono ko blato sprica pa po slapovih plavas.  Podzemlja se nic razn tisti quest na zacetku ko dobis kamero. Profi spil nimas kaj…s konjom je mogoce malo leseno upravljanje drugac pa nimam pripomb….se kuhat sem se naucil..edino elixirje se morem nastudirat.

Povezava do prispevka

Ker so za nekatere ti glavni enemyji preveč na izi*, se lahko mogoče preizkusi na nekaj ekstra zadevah:

 

Spoiler

Ena izmed njih je Floating Coliseum v Globočinah, najdete ga v Great Plateau North Chasm. Naj bodo nasprotniki kljub temu spoilerju skrivnost, mi pa že na prvi pogled deluje precej zajebana zadeva :rofl:

 

* Bi rekel, da so ti glavni questi vsaj delno tudi namerno narejeni tako, da jih lahko obrne običen igralec Zelde in tako konča igro.

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 36 minutami:

Ta igrica je itak fuknjena. Jaz sem v svoji beležki oceno dvignil iz 8 na 9. Še vedno mi ima probleme, ma končni rezultat je nor. In noro je tudi to, da tako dobro laufa na Switchu. Respect japanezerjem

 

ššššš, ne govor preveč na glas, k bi te znal ke_kit slišat...:ninja:

Povezava do prispevka

Ma kje. Glede na to kake podhranjene smeti so Switch, so tipi naredili čudež.

Men so Nintendo igre v večini primerov sami bangerji. Ampak žal imam probleme z vsem ostalim povezanim z Nintendom. Govno imenovano Switch niti ni na prvem mestu te lestvice.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ma kje. Glede na to kake podhranjene smeti so Switch, so tipi naredili čudež.

 

Dejansko je čudež. Fukneš se iz sky islanda dol do osnovnega sveta in pol kar skozi jamo, če je kje kakšna, nadaljuješ v podzemlje. Ajde, za podzemlje vidim, da Switch gori od tega, da nalaga novo plast ozemlja, ko si v rovu, ampak prehod iz oblakov do osnovnega sveta je pa insane. Par scen je res čudovitih. V bistvu zgleda kot neka 2023 CD Project / Rockstar igrica, ki bi jo igral na very low graphic settingsih :D 

Povezava do prispevka

Ma bolano je, vidiš dobesedno kilometre daleč, svetloba z oblaki in sencam, vsa fizika, vreme, vržeš se iz labirinta v oblakih direkt skozi luknjo v podzemlje nobenga loadinga. Pa estetika, vmesne scene z game enginom, hudo ko poper.

 

So pa več kot 5 let rabil za "upgrejd" botw, pomoje smo do naslednje proper zelde oddaljeni 10 let minimalno, in ne bo vidla switcha.

 

Pa všeč mi je število falusnih simbolov v igrici.

 

2023062615341700-CC47F0DEC75C1FD3B1F95FA9F9D57667.thumb.jpg.9b179816a2e81e797f57d4928690b2ad.jpg

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 31 minutami:

Jaz hudo dvomim, da bo naslednja mainline 3D Zelda šele čež komaj 10 let. Pri TOTK je vmes je udaril covid, ki so bili japonci (vsaj pri Nintendu) totalno nepripravljeni na delo od doma. Marsikdo niti ni imel doma računalnika koliko sem bral tisti čas.

 

Mnja, ampak tudi od zadnjega mainline Mariota je že 6 let, pa nič ne kaže, da pride kmalu nov (govorim seveda o tride seriji)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...