Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

V glavnem ne gre za potezno strategijo ali simulacijo letenja. Sry, to smo krivi unga bunga konzolaši, za katere delajo neumne akcijske igre. Fromsoft gre celo tako daleč, da nam da minimalno teksta v igre, ker nas večina ne zna brati.

 

Bojevanje je bolj loose od tistega v fromsoft igrah. Kot nek miks Witcherja in Monster Hunterja (veliki enemyji na katere lahko celo plezaš).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Paljo reče Pravkar:

No evo to me je zanimal. A je ability/combo based al reaction.

 

Vsem pac ne sede crkovat po par ur skup, ker je zgresil iframe za delcek sekunde.


Ni motorični skill based. Ni lahek, ni pa iskanje 0.2 sekundnih oken za napad in 1-frame dodge / parry sistema. Težavnost pride bolj v tem, da imaš dobro kompozicijo klasov v grupi, da si pravilno geared in da ne delaš totalnih neumnosti med combatom. 

Povezava do prispevka

Kdorkoli prihaja v to igro in misli, da je igra lahka ker ni From combat, je boljse, da igra kaj drugega. 

 

Fast travel tukaj je samo na glavnih lokacijah, če si izgubljen kje, ni tam nobenega bonfirea za spizdit domov, ambushi ponoči, vlet random bossa ki te bo sigurno ubil, če si predolgo zunaj in brez heala, lastno reševanje kvestov brez pomoči itd.

 

Ćamir bo vesel, ko bo treba prehodit celo mapo, da rešiš kvest.

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Kdorkoli prihaja v to igro in misli, da je igra lahka ker ni From combat, je boljse, da igra kaj drugega. 

 

Fast travel tukaj je samo na glavnih lokacijah, če si izgubljen kje, ni tam nobenega bonfirea za spizdit domov, ambushi ponoči, vlet random bossa ki te bo sigurno ubil, če si predolgo zunaj in brez heala, lastno reševanje kvestov brez pomoči itd.

 

Ćamir bo vesel, ko bo treba prehodit celo mapo, da rešiš kvest.

Berem post in si mislim "to je to v lajfu, kje ste pičkice z Elden Ring broken fast travelom"

 

Pol pa pridem do zadnje vrstice in vidim, da sem itak referiran :D

Povezava do prispevka

Ne vem, no, meni je Zelda:Totk preogromen, da ga sploh nič ne igram (pa konji so zanič, zato jih ne uporabljam). Če ne bi bilo teleportiranja naokoli (do točk, ki si jih že sam odkril, evo da je fair), bi se mi cel špil zdel potrata časa.

 

Ti razni Gothic 2 type igrice z manjšimi mapami pa nič teleportiranja prou sede.

Povezava do prispevka

Čisto odvisno kako je svet narejen. V Elden Ringu, kjer je konj godlike in svet razgiban ter zanimiv, me ne bi manj fastpointov sploh motilo. En na cono np. 
V glomaznih igrah brez kurca vsebine med točko A in B, kjer je rezultat raziskovanja en chest izza drevesa, tam znorim če ni priročnega fasttravela. Sploh če ima kup fetch questov. V HFW bi popizdil. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Jaz cheap fast travela ne maram. Ker sem cheapur, ga bom itak uporabljal. Isto kot če je nek jak enemy, ful zajeban za fightat, ampak je tudi opcija, da stopiš malo v levo in momak pade v prepad. Valda prepad > fightanje z njim any day. Tako da skos v igricah izkoriščam razne cheapurske taktike, tako da tudi fast travelam pune hamre in toliko bolj uživam, če tega ni

 

Weraziel, s Tears se ne obremenjevat. Jaz sem pred zadnjim bossom šel ven iz zadnjega dungeona in zdaj tako vsake 3 tedne me prime kako urco igrat. Naredim quest ali dva, odkrijem nek cheast in rešim puzlo, potem pa spet na hibernacijo za par tednov. Zelo priporočam tako igranje. Igrica je mehanično dovolj preprosta, da ne boš padel ven iz combata, če par tednov ne boš igral 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

 Isto kot če je nek jak enemy, ful zajeban za fightat, ampak je tudi opcija, da stopiš malo v levo in momak pade v prepad. Valda prepad > fightanje z njim any day. Tako da skos v igricah izkoriščam razne cheapurske taktike, tako da tudi fast travelam pune hamre in toliko bolj uživam, če tega ni


Čist odvisno od igrce in situacije. Exploital bom če mi je: igrica meh, encounter že narejen legitimno, delam kak xp ali item farm ali če je encounter nepotrebno glupo zagnojen. Al če se gre za WoW world first, sm tam zna prletet kak 72h ban hehe. 

Mislim pa, da nisem nikoli legitimno ubil Ceaseless Discharga v Dark Souls. Navadno se izogibam cheeserskih taktik, bom pa recimo v Bloodbornu takoj tekel v Cumfuk dungeon po XP, enako v ER pri novem liku pičim instantno v Moghs palačo na cliff šicat tisto ptico. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 45 minutami:

Kdorkoli prihaja v to igro in misli, da je igra lahka ker ni From combat, je boljse, da igra kaj drugega. 

 

Fast travel tukaj je samo na glavnih lokacijah, če si izgubljen kje, ni tam nobenega bonfirea za spizdit domov, ambushi ponoči, vlet random bossa ki te bo sigurno ubil, če si predolgo zunaj in brez heala, lastno reševanje kvestov brez pomoči itd.

 

Ćamir bo vesel, ko bo treba prehodit celo mapo, da rešiš kvest.

 

 

mmmmm

Povezava do prispevka

Jaz sem namerno precej v temi glede špila, ampak me vseeno zanima kako je tokrat z levelanjem.  Ker kolikor se slabo spomnim iz prvenca sem neke gobline farmal za vocation? pointe in hkrati minimiziral navadni XP Level gain pa sploh nisem  zares min maxal  ( al morda celo sem. Kaj te vem.) ine potem neke posebne sposobnosti enega vocationa odklenil, a hkrati igral drug vocation. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

Jaz sem nekaj poslusal, ne vem ali sem razumel pravilno. Ce gres iz recimo magea v warriorja, stati se sami prilagodijo warriorju. Ne rabis spet farmat vse.

To mi je zadnjic pogrdil kolega.. baje v enki je bil to zajeb, tle pa boa lahko menjal brez problema

 

Drugace mage more bit ja.. zar razmisljam celo da bi pawna mage in glavni lok mage

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 52 minutami:

Pa en mali nasvet vsem ki niso spilali enke. Vas prvi homemade pawn naj bo Mage. Ce nocete prehitr obupat nad igro.

Sam sem imel klasičnega vojščaka in nisem imel problemov, mogoče sem pikič več grindal ampak to pa je tudi to.

 

Za moje pojme je bila enka izi pizi.

Povezava do prispevka

Healanje, kometi, tauntanje, da grejo mobi nate, etc etc. Bolijo me kurci.

 

Dajte mi raje povedat kateri classi najmanj dropajo framerate? :D

(Po tem kar sem videl do sedaj, bom najbrž fural 4x Warrior brez buffane opreme in magic skillov. :D)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 48 minutami:

(Po tem kar sem videl do sedaj, bom najbrž fural 4x Warrior brez buffane opreme in magic skillov. :D)

 

Če pa pravijo, da lahko izbereš samo enega, ostalo dobiš.

 

Dajmobistvena vprašanja:

 

Igra ima izbiro težavnosti? :) Dialoge lahko skipaš? Je veliko cut scenov?

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 7 minutami:

 

Če pa pravijo, da lahko izbereš samo enega, ostalo dobiš.

 

Dajmobistvena vprašanja:

 

Igra ima izbiro težavnosti? :) Dialoge lahko skipaš? Je veliko cut scenov?

Ne. Ti naredis svojega pawna. Pol pa izberes ostala dva. Lahko izberes karkoli je na voljo

Povezava do prispevka

V enki imas na dolocenih mestih kamne, ki se jih dotaknes in te vrzejo v nek "assassins creed, loadig screen medprostor" kjer zbiras druga dva pawna. Sklepam, da so v offline modu genericni, v online pa pac tisti, od drugih playerjev. Jih pa tudi srecujes po svetu in lahko rekrutas. Skille vecas sebi in svojemu main pawnu, lvl upas sebe in svojega main pawna, reakcije omejeno dolocas svojemu main pawnu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...