Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Štirje zaporedni porazi v El Clasicu, Koeman prvi trener po 85. letih, ki je začel s tremi porazi.

 

Seveda pa ni samo njegova krivda in si takega obnašanja s strani "navijačev" (no, večinoma samo mulci, ki hočejo bit pomembni) tudi ne zasluži.

 

 

 

Realnost je, da je to trenutno pač midtable ekipa.

 

FCgx3EAXEAQd4uB?format=png&name=small

 

 

Dobra stvar je, da razlika do top 4 še ni prevelika.

 

Že v sredo pa "derbi" z Rayom, ki je odlična domačinska ekipa (4 zmage v 4 tekmah). Ansu, FDJ in Pique so končali tekmo z lažjimi težavami in so še vprašljivi, tako da bo že točka velika kot Triglav. Pa Pedri naj bi imel znova težave na današnjem treningu in vprašanje, kdaj se bo vrnil. Lani odigral 70 tekem, zdaj bo pa novi Dembele, super. :) 

Povezava do prispevka

Težko. Sploh ker ne gre samo neposredno za denar s strani Uefe, ampak tudi ostalih sponzorjev. Pogodba z Rakutenom se izteče in se išče novega sponzorja, brez CL bo težko. 

 

No, razen če jim v drugo uspe speljati ESL projekt. Kolikor sem bral imajo zdaj boljše plane, ampak ne verjamem, da se bo v bližnji prihodnosti kaj resnega zgodilo v tej smeri.

 

 

Samo ena zmaga in 8 porazov proti "velikim"...

 

LOS RESULTADOS ANTE LOS 'GRANDES'

 

24-10-20 LaLiga Barça-Real Madrid 1-3

28-10-20 Champions League (fase de grupos) Juventus-Barça 0-2

21-11-20 LaLiga Atlético-Barça 1-0

8-12-20 Champions League (fase de grupos) Barça-Juventus 0-3

16-2-21 Champions League (octavos de final) Barça-PSG 1-4

10-3-21 Champions League (octavos de final) PSG-Barça 1-1

10-4-21 LaLiga Real Madrid-Barça 2-1

8-5-21 LaLiga Barça-Atlético 0-0

14-9-21 Champions League (fase de grupos) Barça-Bayern 0-3

2-10-21 LaLiga Atlético-Barça 2-0

24-10-21 LaLIga Barça-Real Madrid 1-2

 

Važno, da Koeman in Busi pravita, da napredujemo. No, saj včeraj smo dejansko verjetno bili še najbližje točki. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

je bil pa tekma el clasico zelo pod nogometnim nivojim, katerega bi morali ti dve ekipi pokazati, gledlivo in tehnično gledan najslabši el clasico zadnjih let. IMO bi moral imeti real kontorlo nad igro, sredina reala vsaj na papirju bi morala dominirati, je bil pa več kakor očitno plan Ančelotija, da igro prepusti Barci. Sicer škoda, ker derbije se igra na polno (glej Lpool) in se ne prepušča igre nasprotniku. bi bila pa čisto druga tekma če bi tam Dest zadel, kar bi moral, če bi takšno žogo dobil Messi bi jo poslal direk pod prečko.
Igra v obrambi je veliko bolj sigurna ko igra Mendy. boli me kur... če je dau Vazquez gol in pokazau kakšen madridista je. tip je gnojil, v prvih desetih minutah je tri podaje podajal v aut, in dvakrat ni znal žoge uštopati, plus to da je obrambno zanič, visoke žoge ne zna oceniti, to se je že X krat videlo v letoišnji sezoni ko so padali goli po njegovi strani, nevem zakaj ni začel Valverde ali pa Nacho na RB. ok sej sedaj je Carvajal nazaj - verjetno lih za dve tekmi.

aja pa btw, Fati je prejel višjo oceno kakor Vini. Fati ni bil slab, ampak tudi Vini je odigral zelo dobro.

pa še to... če sem prou zaslediu Hazard sploh še ni zaigral na El Clasicu :rofl:

Povezava do prispevka

Ker ni dovolj, da smo zanič, so še poškodbe udarile.

 

FDJ out danes in za vikend proti Alavesu, naj bi bil nared za Dinamo drug teden. Ansu tudi, ker je dobil udarec v koleno (na srečo drugo, ne tisto, kjer je bil operiran), tako da bo Kun začel. Vprašanje pa, koliko je pripravljen na to, glede na to, da je doslej odigral po največ 20 minut.

 

Torej bo postava verjetno kaj takega:

 

MATS, Mingueza, Pique, Garcia, Alba; Roberto, Busi, Gavi; Dest, Aguero, Memphis

 

Potencialno Coutinho na sredini namesto Roberta/Gavija ali v napadu pa gre Dest nazaj na RB ali LB, kaj več pa ne verjamem, da bo spreminjal Koeman. No, mogoče bo Luuuuuuuuuuuk začel, čeprav on je bolj specializiran za CL. :rofl: Sam bom več kot zadovoljen že s piko.

 

Pedri se naj tudi ne bi vrnil pred reprezentančnim premorom. Glede Memphisa so v klubu tudi zaskrbljeni, ker je toliko igral doslej. Če se še on poškoduje smo gotofi. Bi pa bilo pametno, da bi dobil kaj počitka, ampak v trenutni situaciji res ne vidim, kdaj in kako. Se pa vsaj Dembele počasi vrača, a pri njemu nikoli ne veš, kako dolgo bo zdržal. :D 

 

 

In other news, Barca in Boca bosta 14. decembra igrali prijateljsko tekmo v Riadu v čast Maradoni (in zato, ker bodo šejki nakazali nekaj milsov). 

 

61782c3618457.jpeg

Povezava do prispevka

Maksi poast.

 

Kake izkušnje je pa Pep imel, preden je prevzel prvo ekipo? 

 

Edini dve stvari, ki me skrbita pri Xaviju sta, da so njegovi amigosi še v klubu. Kako bo managiral Buskeca, Piqueja&Co? In drugo, da bo preveč zaslepljen s tiki tako in vztrajal na vsak način pri tem, čeprav trenutna ekipa ni najbolj primerna za tak način igre.

Povezava do prispevka

Kdo pa pričakuje, da bo imel uspehe kot Pep? Če v roku 2-3 sezon vzpostavi dobro lepo igro in se resno bori za vse trofeje bomo vsi skakali od sreče. Nihče (no vsaj upam) ne zahteva trofej to ali naslednjo sezono, da bodo konkurenčni v LP itd. 

 

Sedaj je lahko biti pameten za nazaj ampak poleti 2008 je Pep prevzel razbito ekipo, ki je izgubla 2 največja zvezdnika, ekipo ki jo je par mesecev prej razbil zanič Real, ki je bila tretja v ligi, kjer naj Xavi in Iniesta ne bi mogla igrati skupaj itd. Sedaj je situacija slabša, ni pa ravno ogromne razlike oz. bo čas povedal kakšna je razlika v kvaliteti mulcev tedaj in sedaj. Itak, da ne bo novih Messijev in Iniest, prihaja pa generacija za katero strokovnjaki pravijo, da je najbolj talentirana po tisti "Pepovi". Marsikoga od njih smo že videli v akciji in ne izgledajo slabo, rabijo pa nekoga da jih do konca razvije.  Škoda edino, da se ta zamenjava ni zgodila maja, itak smo vsi že takrat vedeli kaj bo. 

 

Kot je napisan ronaldinho je moj največji strah pri Xaviju, da se bo tudi on pokopal z forsiranjem kapetanov. No pa to, da bo na koncu vse skupaj padlo v vodo in bo trener nek Martinez ali še kaj slabšega. Dokler ni uradno ni konec. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Predhodne trenerske izkušnje nimajo ravno veliko zveze s tem, kakšno ekipo boš prevzel v dani situaciji. Itak je imel Pep na papirju boljšo ekipo, a tega ob njegovem prevzemu še noben ni vedel. Sezono prej smo končali 17 pik za Realom v ligi in takratni ključni igralci (R10, Deco, Eto'o - ki je potem še ostal eno sezono) so bili vsi na izhodnih vratih. Tako da sigurno noben ni mogel pričakovati takšnega preobrata "čez noč". 

 

Za Xavija bodo zdaj pričakovanja precej manjša, sploh to sezono je edini rezultatski cilj, da konča v top 4 v ligi, pa še to bolj iz finančnega vidika (klub pač nujno rabi CL denar) kot karkoli drugega. Predvsem hočem, da vzpostavi svoj sistem, pošteno ovrednoti vse igralce (naredi selekcijo z drugimi besedami), da se vidi, kje se potrebuje okrepitve in se potem spomladi začne pripravljati na novo sezono, ko se bo lahko pripeljalo igralce v skladu s finančnimi sposobnostmi kluba.

 

Tako Sport kot MD pišeta, da ima Barca dogovor s Xavijem in (bo)sta Yuste in Alemany odpotovala v Katar, da se še z Al Saddom zmenijo. Klavzula naj bi bila okrog 1m. Želja kluba je, da bi prvo tekmo odvodil v Kijevu naslednji teden, Katarci pa ga želijo še obdržati za tekmo z Al Duhailom (njihov največji rival), ki se bo igrala dan po tekmi z Dinamom. Tako da po mojem sigurno pride, samo še vprašanje dogovora kdaj. 

 

 

Povezava do prispevka

Xavi žal kot trener v tem klubu ta trenutek nima kaj delati. Če hoče sebi dobro. Samo je verjetno res preveč ambiciozen in navezan na klub, da bi tokrat Laporto zavrnil. Škoda, ker s tole ekipo ne bo kaj dosegel. Menjat pa ne bo mogel kaj dosti, ker ni denarja. 

 

Nekje sem zasledil podatek, da je Barcelona zadnjih 8 tekem, kjer je prejela prvi gol izgubila. Dodatno je izgubila vse tekme kjer je nasprotnik dosegel gol s prvim strelom v okvir vrat. 

 

Drugace pa vcerajsnji gol Raya tako lepo prikaze vso trenutno slabost ekipe, da bi jo bolj ze tezko. Zajebe Buski, amatersko izpade Pique in MATS gleda zogo kot tele nova vrata.

 

Ta ekipa potrebuje POPOLN remont. Ne svez veter v jadra, ampak popolnoma NOVO KLIMO. 

 

Xavi je dobra izbira zgolj in samo v primeru, da se gre v popoln remont. Tega si pa uprava ne upa, ker je klub ze itak tik pred bankrotom in bi vsi koncali za zapahi, ce do tega pride. 

 

En tak zacaran krog, ki ga ni mogoce presekat. Zato pa pravim, pamet v roke Xavi, tvoj čas bo še že prišel, a ne zdaj!

Povezava do prispevka

Meni se zdi ravno nasprotno, prihaja v idealnem trenutku. Ni nobenega rezultatskega pritiska razen top 4 kar je pri Barci mogoče 1x na 30 let, to sezono (kar se tiče lovorik tudi naslednjo) smo vsi odpisali tako da ima izredno redko priložnost nekakšnega miru 18 mesecev ko lahko v miru oceni igralce, jih uči njegovo filozofijo, popravi fizično pripravljenost in poleti doda par okrepitev (nekaj denarja upajmo da bo). Torej zgradi ekipo popolnoma po svoji meri podobno kot je storil Pep pri Cityu (tokrat sicer z manj denarja, a boljšo akademijo). Xavi kar se mene tiče ni projekt za 1-2 sezoni ampak za več in nujno mu je pustiti odločitve o ekipi ter čas da implementira kar ima v glavi. Je velika uganka kaj bo na koncu, itak da lahko faila ampak od vseh nekdanjih igralcev je on zagotovo edini, ki ima na papirju vse kar potrebuje, bomo pa videli v praksi kaj bo. Boljše in izkušenejše alternative v tem trenutku enostavno ni. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 54 minutami:

Meni se zdi ravno nasprotno, prihaja v idealnem trenutku. Ni nobenega rezultatskega pritiska razen top 4 kar je pri Barci mogoče 1x na 30 let, to sezono (kar se tiče lovorik tudi naslednjo) smo vsi odpisali tako da ima izredno redko priložnost nekakšnega miru 18 mesecev ko lahko v miru oceni igralce, jih uči njegovo filozofijo, popravi fizično pripravljenost in poleti doda par okrepitev (nekaj denarja upajmo da bo). Torej zgradi ekipo popolnoma po svoji meri podobno kot je storil Pep pri Cityu (tokrat sicer z manj denarja, a boljšo akademijo). Xavi kar se mene tiče ni projekt za 1-2 sezoni ampak za več in nujno mu je pustiti odločitve o ekipi ter čas da implementira kar ima v glavi. Je velika uganka kaj bo na koncu, itak da lahko faila ampak od vseh nekdanjih igralcev je on zagotovo edini, ki ima na papirju vse kar potrebuje, bomo pa videli v praksi kaj bo. Boljše in izkušenejše alternative v tem trenutku enostavno ni. 

Gallardo gladko, Xavi bo fail to se ve že vnaprej...

Povezava do prispevka
reder reče pred 11 urami:

Meni se zdi ravno nasprotno, prihaja v idealnem trenutku. Ni nobenega rezultatskega pritiska razen top 4 kar je pri Barci mogoče 1x na 30 let, to sezono (kar se tiče lovorik tudi naslednjo) smo vsi odpisali tako da ima izredno redko priložnost nekakšnega miru 18 mesecev ko lahko v miru oceni igralce, jih uči njegovo filozofijo, popravi fizično pripravljenost in poleti doda par okrepitev (nekaj denarja upajmo da bo). Torej zgradi ekipo popolnoma po svoji meri podobno kot je storil Pep pri Cityu (tokrat sicer z manj denarja, a boljšo akademijo). Xavi kar se mene tiče ni projekt za 1-2 sezoni ampak za več in nujno mu je pustiti odločitve o ekipi ter čas da implementira kar ima v glavi. Je velika uganka kaj bo na koncu, itak da lahko faila ampak od vseh nekdanjih igralcev je on zagotovo edini, ki ima na papirju vse kar potrebuje, bomo pa videli v praksi kaj bo. Boljše in izkušenejše alternative v tem trenutku enostavno ni. 

 

To so mokre sanje. Maximalno 2 tekmi mu dam, ko bo zacelo padati po njemu. Morda ne tako konkretno kot po Koemanu, ampak verjemi, da ga ne bodo sparali. Legenda kluba gor ali dol, to mediji pozabijo v trenutku, ko se gre za naklade in klike na njihove clanke. 

 

Nima jih kaj ucit, to je bistvo - igralec ali zna ali pa ne zna igrat po Barcinem modelu. Ce ima Barca DNK (La Masia) se ve, ce je prislek, se to vidi v roku 4 tekem. Ni tu neke filozofije hude zadaj. 

Fizicno pripravljenost bo tezko izboljsal, dokler bodo 4 kapetani njegovi bivsi soigralci s katerimi je dal skoz vse in se vec. Lahko se na glavo postavi, dokler bo Buski DMC in Pique "steber" obrambe te ekipa ne bo resen kandidat za karkoli vec kot TOP 4. Pa se to vidimo letos, da ni tako samoumevno.

Denarja ne bo toliko, kolikor se ga bo rabilo. That's a fact. Pozabte tiste milijardne injekcije Arabcev, dejstvo je, da uprava ne najde niti sponzorja, ki bi nasledil Rakuten oz. imajo veliko nizje ponudbe, ki financno pomenijo da bo denarja za transferje enako 0. 

 

Xavi bo kot trener popravil imidz te ekipe, kluba, z njim na celu se bo uprava lahko trkala po prsih ces, kao, evo nas, gremo znova iz fundamentov La Masie gor...ampak dejstvo je, da je to samo fasada, zadaj vlecejo svoje politicne poteze in nekega pravega konsenza kako klub najhitreje spravit nazaj v neke normalne tirnice ni. Toliko skode, kot je bilo v klubu narejene v zadnjem letu in pol ni mogoce odpravit brez jasne strategije, contingency plana. Ekonomskega, sportnega, marketinskega.

 

Tega pa Laportina ekipa ni sposobna, vsaj do zdaj razen nekaj idejic in maketic niso pokazali ama nista. No, Messija so sterali iz kluba. 

 

Povezava do prispevka

Govoril sem o 18 mesecih miru s strani Laporte, ne idiotskih medijev in navijačev. To pa mislim, da bo dobil glede na to, da je Laporta načeloma zelo potrpežljiv in enostavno ker mu je ime Xavi. V vsakem primeru verjamem, da bi morali videti vsaj počasen napredek, saj so igra in rezultati v tej sezoni tako zanič, da dvomim da gre lahko še veliko slabše. No to smo pisali že kdaj v preteklosti pa je klub pokazal, da je vedno mogoče iti še nižje. :rofl:

 

Denarja itak ne bo toliko kot bi se ga rabilo, rabili bi vsaj pol miljarde za resno rekonstrukcijo. Nekaj manjših nakupov za par 10 mio pa upam, da bo šlo skozi, če se ne bo spet čez zimo zapiralo stadionov. Itak, da je premalo ampak tudi na tak način se da napredovati v kolikor se pametno kupuje.

 

Glede kapetanov sem pa rekel, da so moja največja skrb. Pokopali so EV, Setiena in Koemana, upam da bo naslednji trener pametnejši. Verjamem, da je v modernem nogometu Xaviju ideal City in tam takih polžev ni niti na klopi. Po drugi strani pa vemo, da je zaljubljen vsaj v Busija in bom zelo presenečen, če bo kdaj na klopi. Če jih bo forsiral si bo itak sam kriv in mi ga ne bo žal. 

Povezava do prispevka

Kolikor sem bral (je pa vir Gerard Romero, tako da je treba to vzeti z rezervo), naj bi Xavi želel hitre wingerje (Sterling mu je všeč, prav tako hoče, da Dembele ostane) ter CB (Kounde). Sicer je malo verjetno, da si koga od teh lahko privoščimo in Dembele bo tudi najbrž šel, tako da bo treba iskati (cenejše) alternative, ampak sama ideja je dobra, če je res. Ekipa nujno rabi več hitrosti. Hkrati pa to verjetno tudi pomeni, da dolgoročno vidi Fatija v špici. 

 

 

Povezava do prispevka

Mene predvsem zanima, kako bo Xavi postavil sredino oz. razporedil vloge med igralce. Predvsem, ali vidi FDJ dolgoročno na DM ali CM. Do konca te sezone sem siguren, da bo Busi še naprej začel večino tekem, a bi rad videl, kako se bi Frenkie znašel na DM, če bi dobil 5-6 zaporednih tekem tam. Je pa problem, da so ostali vezisti (če izvzamemo Roberta, ki pa itak ne bi smel biti starter) mladi in ne vem, če je ravno pravi način začenjati Pedrija in Gavija skupaj. Lahko se ju sproba na lažjih tekmah ne pa vedno. Nasploh se mi zdi, da je Koeman preforsiral Gavija (seveda so bile tudi poškodbe krive za to) in bi ga bilo bolj pametno uporabljati kot jokerja s klopi na težjih tekmah in občasnem startu proti lažjim nasprotnikom. Pedrijevo minutažo bo tudi treba boljše nadzirat kot lani, če ga nočemo skurit še preden bo prišel blizu svojih najboljših let. In zadnje vprašanje, ali bo Puig pod Xavijem končno dobil minute. Meni je preveč nahypan s strani določenih navijačev, a s klopi bi vsekakor lahko bil koristen. Če ga Xavi ne bo uporabljal, potem bo menda ja končno razumel sporočilo, da se mora spravit iz kluba. 

 

Če bomo igrali 4-3-3 bo verjetno nekaj takega:

 

Busi (Nico)

FDJ (Puig/Nico)--Pedri (Gavi)

 

Pa s tem ne mislim, da je Riqui neposredna zamenjava za FDJ (daleč od tega), ampak da bo dobival manj minut (še vedno pa več kot zdaj, manj bo itak težko), ker bo FDJ pač fix v postavi, ko bo zdrav. Na drugem CM pa bo več rotacije med Pedrijem in Gavijem.

 

 

 

 

In alternativno, če bi igrali 3-4-3 (če gledamo zgornji video, se mi zdi, da bi ga znal uporabiti proti ekipam, ki igrajo z dvema napadalcema - v La Ligi so v zadnji letih to standardno predvsem Valencia, pa tudi Getafe in Alaves - čeprav ne vem, če bi se proti njim toliko prilagajal - in nenazadnje bi verjetno tudi Atleti igrali s tako postavitvijo proti nam, čeprav Cholo zadnje tekme tudi igra 3-4-3 s Felix, Griezmann, Suarez spredaj) bi verjetno FDJ šel nazaj med oba štoperja, da se dobi njegov iznos žoge proti presingu, ker je 1. veliko boljši v tem kot Araujo in 2. hitrejši kot ostali trenutni CB. 

 

Torej nekaj takega:

 

Araujo-FDJ-Garcia*

Dest--Busi (Nico)--Pedri (Gavi)-Alba

Dembele-Memphis-Ansu**

 

*No, saj skoraj sigurno bo Pique, čeprav v 3-4-3 kot "zunanji" CB, kjer bi moral pokrivat nasprotne wingerje bi bil še bolj izpostavljen kot pa v 4-3-3. Res, da Eric tudi ni najbolj idealen za tja, a še vseeno dolgoročno boljše videt, kaj imamo v njem kot pa forsirat odsluženega Gerija.

 

** Ansu in Memphis lahko menjavata pozicije med tekmo.

 

Ni pa nobene razlike med igralci, ki bi bili uporabljeni v obeh formacijah (ker kaj veliko pač ne moremo čarat), pač samo drugačne zadolžitve in tudi med tekmo se bi lahko spreminjalo med sistemoma.

 

Prav tako je velika neznanka, kaj se bo zgodilo z Robertom in Coutinhem. Po mojem bosta oba dobila priložnost naslednja dva meseca in bomo videli, kaj bo. Ne bi imel nič proti, če bi Coutinho nekaj tekem igral na CM (kjer dejansko še nikoli ni igral odkar je v klubu) pa da ga vidimo. Če ne drugega, se ga bo mogoče lažje znebit, če bo pokazal vsaj nekaj znakov življenja. 

Povezava do prispevka

Težko verjamem, da bi Xavi igral ta "Koemanov" 5-2-3, Cruyffov sistem oz. o tem kar govori na zgornjem videu je nekaj popolnoma drugačnega, bi bilo bolj podobno temu spodaj čeprav bi bilo defenzivno verjetno zelo porozno razen, če se začne igrati dober presing kar je pa kratkoročno nemogoče glede na slabo fizično pripravljenost vseh igralcev. Mislim, da bo več igral 4-3-3.

 

          MATS

Pique FDJ Garcia

        Busq Nico

     Gavi        Pedri

Demb   Depay   Fati 

 

 

Povezava do prispevka

Ja, imaš verjetno prav, čeprav ne vem, če bo ravno čisto brez bočnih igral. 

 

Sergi vpoklical Abdeja in Sanza. Kolikor sem spremljal je prvi verjetno najboljši igralec Barce B to sezono, za drugega nisem tako siguren, a glede na to, da manjkajo FDJ, Pedri in Roberto je pač treba imeti še kakšnega vezista več na razpolago. Hkrati je pa lahko tudi backup RB, ker Dest bo skoraj sigurno spet RW igral, čeprav sem tudi zasledil neke formacije, kjer se omenja, da bi Demir začel. Bi bil zelo vesel, če bi dobil pravo šanso, čeprav zaenkrat res ni kaj veliko pokazal.

 

FC8Buw4WQAAtC9X?format=jpg&name=small

Povezava do prispevka

Kun out 3 mesece zaradi problemov s srcem. Mu želim vse najboljše, ampak verjetno je to konec kariere. Škoda, ker se je v teh nekaj tekmah pokazalo, da bi znal biti kar solidna okrepitev za trenutno ekipo, a po drugi strani to pač dobiš, če hočeš zadovoljit Messija in Koemana. Zdaj nobenega ni več, klub je pa obtičal z dvema neuporabnima (iz različnih razlogov) napadalcema. No, saj posojo De Jonga naj bi prekinili januarja, če se bo dalo. 

 

 

Al Sadd has sent a clear message in the first formal contact between the two clubs saying that if the Blaugrana team wants to finish this in a friendly way without any problems, Laporta must himself go to close the deal. The Al Sadd sheikh, Mohammed bin Hamad, wants a meeting with Joan Laporta as a previous step to give the OK to Xavi's departure, because in Qatari culture, it is considered that negotiations must be between equals, and is considered a rudeness to negotiate with anyone who is not.
 

:lol:

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Ja, čeprav sam bi še vedno raje imel koga mlajšega. Res je bilo težko z omejenimi financami, a ko smo se z Wolvesi menili za posojo Trincaa bi verjetno lahko gladko v nasprotno smer pripeljali Rafo Mira (tudi posoja z možnostjo odkupa, tako da bi ga pač lahko poslali nazaj, če se ne bi obnesel). Ne rečem, da bi bil idealen napadalec ali pa dovolj dober za starterja (čeprav v trenutni ekipi bi bil) dolgoročno, je pa vsaj mlad, visok - tako da bi lahko bil target man, ki ga je Koeman želel, čeprav je tudi v igri po tleh veliko boljši od Lukeca - in tudi lahko igra presing. Sigurno bi lahko dal 10-15 golov v ligi. 

 

also, Emery naj bi bil blizu Newcastlu. Škoda za podmornico. Lahko Koemana najamejo. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...