Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče Dne, 14. 1. 2022 at 19:10:

A te mal živčki matrajo? Ok, da ne boš jezen, čestitam za borbo in peti zaporedni poraz,. Napredek je očiten, samo tako naprej. 

Sploh ne. Ampak pač ... some things (and some people) never change, očitno. ;)

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Dne, 14. 1. 2022 at 16:18:

Barca je res globoko padla, če so zadovoljni s petim zaporednim porazom proti največjim tekmecem. Je bla kar malo brukica brati kako so ponosni, ker so se uspešno zoperstavili Realu :D.

 

Ne da sem team Barca ampak po moje se s to zmago v polfinalu tut Realovci ne bi smeli trkat po prsih. Ni bilo v njej absolutno nič galaktičnega in daleč od tega kar bodo morali pokazat da preskočijo naslendjo stopničko v LP.

 

Jz bi bolj previdno prcal. :)

 

Čestitke za naslov BTW.

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 4 urami:

 

Ne da sem team Barca ampak po moje se s to zmago v polfinalu tut Realovci ne bi smeli trkat po prsih. Ni bilo v njej absolutno nič galaktičnega in daleč od tega kar bodo morali pokazat da preskočijo naslendjo stopničko v LP.

 

Jz bi bolj previdno prcal. :)

 

Čestitke za naslov BTW.

Sej to je fora. Tekma ni bila nič posebnega, real je odigral toliko, kolikor mora. 

 

TI si prikriti cule :D, kotra tvinerju :D 

Povezava do prispevka

Niti ne, saj si je sam kriv za njih. No, ne za to zadnjo, za zjebano koleno pa vsekakor. 

 

 

Kaiky je menda res hud talent, za ta drugega pa še nisem slišal.

 

 

 

 

 

So pa ti first optioni navadno brezvezni in se jih ne izkoristi, dobili smo jih zaradi te situacije z Gabigolom. Verjetno bi bilo boljše, če bi pobrali 3m.

 

 

Povezava do prispevka

Sem ravno mislil to napisat. Po mojem bedarija. Tudi če ne bo podaljšal, naj ga pač izkoristijo do konca sezone. Če ne drugega, bo vsaj motiviran, ker bo igral za novo pogodbo, če se pa spet poškoduje pa tudi ne bo večje škode za klub, bolj zanj.

 

Sploh pa na tej tekmi, ker ne bo niti LDJ (ima še suspenz v pokalu od lani), tako da bosta v napadu začela Ansu in Ferran (ki se oba vračata po poškodbah), ob njiju pa Abde/Jutgla. Na sredini naj bi začela Gavi in Pedri (se veselim, da ju končno vidim skupaj), seveda ob nepogrešljivem vrlem kapetanu.

 

Memphis je spet imel bolečine v mišicah in treniral ločeno od ekipe, tako da ga ne bo v kadru, so pa možnosti, da se bo vrnil Braithwaite.

 

Mingueza naj bi šel na posojo v Valencio. Ne razumem najbolj tega. Res ni najboljši, ampak a misli Xavi do konca sezone sfurat samo z Alvesom pa tiščati Arauja na bok, ker je Desta očitno tudi že odpisal. 

 

 

evo, je že uradni seznam, danski biser je nazaj :mafija: 

 

FJiK263XwAEm65G?format=jpg&name=small

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 14 minutami:

Sem ravno mislil to napisat. Po mojem bedarija. Tudi če ne bo podaljšal, naj ga pač izkoristijo do konca sezone. Če ne drugega, bo vsaj motiviran, ker bo igral za novo pogodbo, če se pa spet poškoduje pa tudi ne bo večje škode za klub, bolj zanj.

 

Meni se zdi najbolj pomembno, da klub sprejme eno odločitev in se tega drži ne glede na vse, ne pa da bomo do konca sezone špekulirali ali bo igral ali ne, ali bo podaljšal ali ne. To je lahko samo škodljivo za trenerja in ekipo, naj se osredotočijo na pomembne stvari kot so treningi in tekme. Če je imel do danes rok za odločitev nej da klub ven izjavo, da je zaključil v Barci in bo na tribuni, če ne sprejeme prodaje že v tem mesecu. Itak to ne bo sprejel, saj verjetno še raje vidi, da bo imel več časa za igrice. 

 

Vem, da bi ga rabili na terenu ampak mi je všeč tudi, da se klub ne pusti več jebati (določenim) igralcem. Tako so naredili pri Ilaxu kar se je izkazalo za pravilno, naj bo to stalna politika tudi pri vseh ostalih igralcih. Sedaj sta na vrsti Dembele in Roberto. Itak je pa 90% možnosti, da bi se v roku enega meseca polomil do konca sezone. ,

 

Edit: Medtem ko sem to pisal je klub storil nekaj podobnega. :DNe govorijo o tribuni ampak da naj odide čimprej kar pa itak ne bo.

 

 

 

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Saj to je nekaj čisto normalnega in človeškega imo. Tudi Perez je bil na pogrebu Cruyffa, če se ne motim. Kluba sta rivala na igrišču, na institucionalni ravni sta pa že dolgo v dobrih odnosih in v mnogočem tudi zaveznika (npr. v boju z Uefo zaradi ESL). In določene stvari so pač veliko pomembnejše od fuzbala, zato je prav, da se v takšnih trenutkih med seboj podpirajo. 

 

@reder Ne vem, meni se zdi samo izsiljevanje, ko bo konec prestopnega roka bo pa nazaj v ekipi. Zato se mi zdi brezveze trmarit in imet neke "principe", namesto da bi pač izvlekli iz njega, kar še lahko, preden gre. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Pravkar:

Saj to je nekaj čisto normalnega in človeškega imo. Tudi Perez je bil na pogrebu Cruyffa, če se ne motim. Kluba sta rivala na igrišču, na institucionalni ravni sta pa že dolgo v dobrih odnosih in v mnogočem tudi zaveznika (npr. v boju z Uefo zaradi ESL). In določene stvari so pač veliko pomembnejše od fuzbala, zato je prav, da se v takšnih trenutkih med seboj podpirajo. 

 

@reder Ne vem, meni se zdi samo izsiljevanje, ko bo konec prestopnega roka bo pa nazaj v ekipi. Zato se mi zdi brezveze trmarit in imet neke "principe", namesto da bi pač izvlekli iz njega, kar še lahko, preden gre. 

 

Ja, če se po roku vrne nazaj v ekipo je vse skupaj idiotsko. 

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 19 minutami:

Na koncu bo pa Dumbale rekel 1.februarja jebite se vsi, se vsedel na tribuno do konca leta in vlekel teh 5 mio € ki mu jih se pripada. 

 

Saj to vsi vemo. Ali to ali pa ga bodo vrnili v ekipo kar je pa sploh neumno. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 4 urami:

Potem precenjujejo njegove ambicije, pomoje sedaj slavi, da bo lahko igral igrice v miru pol leta tako kot je navajen. Itak bo pa imel še pol sezone v novem klubu, da se dokaže pred SP. 

 

Saj zato pa pravim, da bi ga morali izgonit do konca in če se poškoduje pač jbg. Če ga bodo dali na tribuno mu bodo samo uslugo naredili. 

Povezava do prispevka

Fati obnovil poškodbo, optimistične napovedi medijev pravijo, da bo manjkal 4-6 tednov, bolj pesimistične pa 2 meseca. Na koncu bodo verjetno 3-4 meseci. Danes bodo dodatni testi, po katerih bo več znanega. Sicer še nisem obupal nad njim, a verjetno najboljše, da ga do konca te zapravljene sezone zavijejo v celofan in potem probajo znova naslednjo leto. Mogoče se bo takrat sreča končno obrnila v našo smer.

 

Pričakujem, da bo Dembele kmalu nazaj v ekipi. :D 

 

Res ne vem, s čim smo si zaslužili, da so mulci, okrog katerih bi morali graditi ekipo steklenkoti, medtem ko so starine, ki ekipo že leta držijo nazaj postali iron mani, ki brez problema igrajo 60 tekem na sezono v celoti. :pinch: Po drugi strani si pa to zaslužimo, dokler imamo tako zaslepljene trenerje.

 


Dragi Xavi, saj veš, da ti je dovoljeno menjati igralca, če ni 100% pripravljen? 

 

Sicer mu bom še dal čas, ker je res prišel v nezavidljivo situacijo in od letošnje sezone (razen uvrstitve v top 4, ki je nujna) z rezultatskega vidika nisem pričakoval nič, ampak žal se zaenkrat uresničuje točno to, česar sem se bal ob njegovem prihodu in zakaj bi raje pripeljal trenerja "od zunaj" kot je Gallardo (ki pa sigurno ne bi bil tako neumen, da bi prevzel klub v trenutni situaciji).

 

Xavi v svoji glavi še vedno misli, da so njegovi amigosi na ravni izpred 10 let. Če leta ponižanj v CL, ki jih je lahko spremljal iz fotelja v Katarju niso bila dovolj, da bi to sprevidel, bi človek pričakoval, da bo vsaj zdaj, ko vidi ekipo vsak dan na treningih in tekmah odprl oči. In dlje kot bo trajalo, da bo to naredil, večje šanse so, da bo pogrnil skupaj z njimi, tako kot trenerji pred njim. V bistvu ne bom presenečen, če bodo dinozavri v ekipi "preživeli" ne samo Xavija, ampak še enega ali dva trenerja za njim. 

 

Da so pa amigosi zaslepljeni je pa itak jasno. 

 

Jordi Alba: 'We played a good game and it's a tough loss. Those of us who have been at the club the longest have to get moving and carry the team:lol:

 

Dragi Jordi, vem, da nisi najbolj bistro bitje pod soncem, ampak kako si sploh upaš izjaviti kaj takega? Najprej vas je Messi nosil na svojih ramenih (in predvsem ti osebno si mu veliko dolžan, ker bi brez Messija in če ne bi bil Katalonec verjetno že nekaj let igral za Betis ali bolj verjetno za klub na nivoju Levanteja ali Getafeja), zdaj vas pa mularija drži nad vodo.  :sleeping: Sploh po takšni tekmi...

 

Jordi Alba was the Barça player with the most ball losses (33) and unsuccessful passes (23) yesterday.
 

In ja, ni bila samo njegova krivda, da ga je Xavi pustil samega izpostavljenega proti tamalemu Williamsu brez prave pomoči ali da ga ni menjal, če je bil res poškodovan.

 

 

Dobra novica je, da naj bi bil Pedri ok, verjetno so bili samo krči. Ob teh mesecih odsotnosti sem že kar malo pozabil, kako dober je in kak užitek ga je gledati. Gavi je tudi top talent, ampak Pedrijeva zrelost na igrišču je res nekaj povsem drugega. Si pa glede na to, kako se je tekma razpletla želim, da sploh ne bi zadel za izenačenje. 

Povezava do prispevka

Popolnoma res, Xavija v tej fazi se ne more kritizirati zaradi igre in rezultatov ampak to forsiranje teh invalidov (tako v glavi kot v nogah) je pa preveč. Mulci se trudijo, tečejo, kreirajo, zabijajo potem pa ti dinozavri zadaj vse uničijo pa še vedno igrajo 100% minut. Tudi jaz mislim, da bodo kapetani dlje časa v klubu kot Xavi, ki bo čez kako leto odletel popolnoma po svoji zaslugi in po zaslugi svojih prijateljev, ki so na smetišče spravili že par trenerjev pa še veliko slabše bi bilo, če jim ne bi Messi leta in leta odnašal rit, da so bili vsaj kvazi relevantni tam nekje od 2016 naprej. 

 

Dovolj je samo povedati, da je Barcina obramba in zadnji vezi skoraj popolnoma enaka kot leta 2012, torej 10 let nazaj. Koliko sramot, napak, prejetih golov itd. se je nabralo v vseh teh letih pa se še vedno ponavlja eno in isto in isto in isto in isto...

 

Alves Pique X Alba

          Busi

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...