Skoči na vsebino

Tattooji s podobami iz iger


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Hot :D Zdaj sem te videl na ene par slikah in si na vseh tak drugačna kot bi bila druga oseba. Frizura, stil... fse.

ma ni spet take razlike, razen las

to je sam poročna fotka in sem itak kr druga na njej, verjentno ne bom več kdaj zapravila 4h za frizuro pa makeup

Povezava do prispevka

Poppersi in meth are hell of a drug combo al neki.

 

Drgač tisti BB tati gor so kul. Če bi imel kak wallpaper dlje kot teden dni, bi si omislil kaj takega, sam kaj ko bi mi dopizdilo. 

Pol mam pa krinđ tat iz igrce ki mi je boring.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Drgač tisti BB tati gor so kul. Če bi imel kak wallpaper dlje kot teden dni, bi si omislil kaj takega, sam kaj ko bi mi dopizdilo. 

Pol mam pa krinđ tat iz igrce ki mi je boring.

Eh, pri meni je pa vseeno a bi blo ljudem (ali meni) cringe. Samo da dajem svojim ljubim stvarem nek representation. Vsaj BB si ga zasluži IMO

Povezava do prispevka

Za ljudi me boli kurac, bolj to, da bi blo meni čez x let cringe.

 

Če bi si dajal tat pr 18tih bi mel zdej Deus Ex al pa HL logo gor al neki iz Tormenta.

 

No sj če pomislim, to ne bi blo tako cringe. 

 

In ja, BB je na zelo kratkem seznamu iger, katerih tattoo bi imel. Sam kako bo moja razumela The One Reborn čez hrbet, to je most katerega prečkamo ko pridemo do njega.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...