Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 6 minutami:

Postani bolj fizično aktiven. Men je pomagalo ful.


Vedno si vabljen, da igrava namizni tenis. Res dobre loparje in mizo imam, tako da tu ni problema.  Če bi bil pa ženska, bi te pa po konkretni igri še zmasiral. 

Pod črto: fizične aktivnosti mi načeloma ne manjka. Čeprav priznam, da je zdaj v tej vročini malce težje vse skupaj. Švic je pač švic, kakorkoli ga vonjaš. 

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pri nespečnosti je največkrat problem psiha, da se odrešiš teh tegob, je fajn da se čimbolj zaposliš in fitnesiraš/športaš.

 

Če je to bolezensko je pa drug problem.

 

Imam sodelavca, ki ima malce hujše simptome in si jih lajša s cookiji.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Tnx... kaj te vem. Tako grafiko lahko prenašam res samo pri vrhunskih igrak kot so prvi Dark Soulsi ipd. Še to bi verjetno požrl, ampak so ocene igre na Metacritic tudi kar smeti. Bom pogledal še malo podrobneje, ker sem zdaj samo par sekund videa preletel.

Saj se strinjam, samo na uč mi ne zgleda kot igra, ki bi jo mainstream opisovalci znali ocenit + v definite edition so dodani ogromni DLC-ji in milijon manj bugov. No, saj ni, da te silim, ipak igrice nisem igral, samo pač zdela se mi je zanimiva in se ne bi branil kakšnega mnenja foromaša :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Saj se strinjam, samo na uč mi ne zgleda kot igra, ki bi jo mainstream opisovalci znali ocenit + v definite edition so dodani ogromni DLC-ji in milijon manj bugov. No, saj ni, da te silim, ipak igrice nisem igral, samo pač zdela se mi je zanimiva in se ne bi branil kakšnega mnenja foromaša :D

 

Saj tnx... bom jo imel v mislih. Zdaj mam prvič po dolgem času ene 5 iger posnetih na PS5, ki jih imam namen igrat/sprobat... pol pa naprej. Tudi Dragon's Dogma sem dal na wishlist. Nekaj malega je napisam MaDrug menda, nekaj tudi o coop... Samo zgleda pa res kar štorasto/leseno bojevanje.

Povezava do prispevka

Jaz se pa Baldur's Gate 3 sploh ne upam lotit. Ampak bo slej kot prej treba!!, ker drugače bom ves prosti čas zapravil z igricami tipa Dysmantle, Dave Diver, Dredge in podobnimi na D.
Definitivno je že čas, da grem na B!

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:

Jaz se pa Baldur's Gate 3 sploh ne upam lotit. Ampak bo slej kot prej treba!!, ker drugače bom ves prosti čas zapravil z igricami tipa Dysmantle, Dave Diver, Dredge in podobnimi na D.
Definitivno je že čas, da grem na B!

 

Uf, pa po tem, ko ti je Baldur's Gate 2 najboljša igra vseh časov, res bi se lahko kmalu lotil trojke :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Js tut nočem BG3. :D Mal berem uno temo in mam isti filing kot pri uni prejšnji Larianovi igri. Nisem vedel nič o njej in se spravim igrat, res uživam na puno, še potezni boj nekako prežvečim, finiširam nek quest in si mislim fuck yeah ker dober špil in se začne ACT II. Js uno čak mal kakšen ACT II js imam počas dost. Grem na net brat in vidim da sem na 1/3. 

 

Mislim da sem samo še 2x odprl špil in nikoli več, to je res preveč. 

 

DaCapo reče pred 20 urami:


Vedno si vabljen, da igrava namizni tenis. Res dobre loparje in mizo imam, tako da tu ni problema.  Če bi bil pa ženska, bi te pa po konkretni igri še zmasiral. 

 

 

 

> fizična aktivnost

> pingpong

 

pick one :D 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče Pravkar:

Js tut nočem BG3. :D Mal berem uno temo in mam isti filing kot pri uni prejšnji Larianovi igri. Nisem vedel nič o njej in se spravim igrat, res uživam na puno, še potezni boj nekako prežvečim, finiširam nek quest in si mislim fuck yeah ker dober špil in se začne ACT II.

 

Pri BG 3 boš rekel fuck yeah ker dober špil pol ti bo pa priletel prompt Do you want to exit tutorial? :D:D 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Js tut nočem BG3. :D Mal berem uno temo in mam isti filing kot pri uni prejšnji Larianovi igri. Nisem vedel nič o njej in se spravim igrat, res uživam na puno, še potezni boj nekako prežvečim, finiširam nek quest in si mislim fuck yeah ker dober špil in se začne ACT II. Js uno čak mal kakšen ACT II js imam počas dost. Grem na net brat in vidim da sem na 1/3.

 

Kolikor berem, je BG3 nekaj sličnega ja. S to razliko, da greš brat na net in vidiš, da si na 1/5 al neki :D 

Povezava do prispevka

Hard pass. Pomoje bi bil jeziček na tehtnici real time combat s pavzo ala Dragon Age, tisto mi je bil svetovn špil. Te dolžine + poteznega dvoboja pa raje ne bom privoščil meni in svoji družini. 

 

edit: evo lih odprem BG temo in prvi post: sej špilaš kolkor lahko, ni panike itak je slow burn... aja PS: js bom vzel dopust da pridem v act fucking 2 :worship:

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Drgač res svinjsko škoda da so šli tlačit toliko contenta v špil. Ker kar se kvalitete, produkcije, vzdušja, prepletenosti in predvsem pa roleplayinga tiče je tole nov standard za izometrične RPG-je. Pa zgodba in liki za razliko od D:OS 1 in 2 dejansko niso krompir, ampak je zelo proper, tak evil sinister conspiracy new world order roba, Manakiin bi moral špilati v trenirki tole ker bi ga drgač ves čas tiščalo

Povezava do prispevka

Ampak a dejansko moraš delat te queste, da dobiš EXP za normalno igranje, ali lahko ignoriraš in delaš tisto, kar ti sede? Saj Galko, zate vem, da si bolj completionist, ampak če nekdo hoče delat eno "hitro" verzijo igranja (pač hitro pod narekovaji, še vedno govorimo o desetinah ur), a mu igrica to omogoča, ali naletiš na sovražnike, ki so prejaki za tvoje like, ker nisi dobival EXP od vsega questa na poti?

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Ampak a dejansko moraš delat te queste, da dobiš EXP za normalno igranje, ali lahko ignoriraš in delaš tisto, kar ti sede? Saj Galko, zate vem, da si bolj completionist, ampak če nekdo hoče delat eno "hitro" verzijo igranja (pač hitro pod narekovaji, še vedno govorimo o desetinah ur), a mu igrica to omogoča, ali naletiš na sovražnike, ki so prejaki za tvoje like, ker nisi dobival EXP od vsega questa na poti?

 

Meni je bistvo dobrega RPGja to, da je tok dober, da hočem delat side queste, ker so ti ponavadi pomembni za lore, like, dojemanje okolice... in če so, potem jih hočeš delat ne zarad OCDja ampak že zato ker imaš filing da boš zamudu nekej pomembnega, če jih ne.

 

Tako da si ne predstavljam lih, kako bi v igri kot je BG3 naredil to selekcijo kaj boš delal in kaj ne brez da bi se zraven počutu češko. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...