Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 7 minutami:

@ScarObvezno offline. V bistvu ne vem ali je to tudi pri Bloodborne, sam une mlake krvi in duhci drugih igralcev so mi res največje immersion breaking smeti, kar se jih je lahko From spomnil.

Te stvari imajo sicer tudi svoj čar, sam po moje so implementirane res slabo za popizdit. Probaj, pa boš videl, če te moti ali ne.

try tongue but hole

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

- vedno dodgaj V napad, ne stran od napada. Če si zaklenjen na sovraga, bo dodge sidestep.

 

- bolj si pasiven, težji je combat. 

 

- blood viali (zadeve s kerimi se healaš) so farmable, ampak jih raje kupuj z viškom denarja. Drugač se lahko zaciklaš med težkega bossa in farmanje ko si tiltan. Not good.

 

- rally mehanika je ključna. Ko te nekaj udari, lahko nadoknadiš izgubljeni hp če narediš damage dovolj hitro. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Jaz bi skoraj reku da raje igra DS1 najprej. Mislim da je objektivno boljša od BB (najbolj zaradi sveta) in se je boljše z njim razdevičit.

 

 

Neumnost. Vseeno je katera je prva igra Souls igra, ki jo igraš, moja prva je bila BB pa sem vseeno užival v vseh ostalih Souls špilih. 

 

@Scar da lah začneš level up uporabljati lahko namesto boss fights tudi najdeš en Madman's knowledge, ga konzumiraš in boš lahko pri "lutki" upgrade sebe storil.

Vzemi si čas in raziskuj svet, ta cel začetni level te nauči ogromno kako igrati igro. Lahko greš tudi kasneje spet čez, ko se boš lahko level up-al

Povezava do prispevka
donžon reče Pravkar:

meni je bil flow igre pri BB skoraj bolj všeč kot pri DS1, pa ni z DS1 nič narobe, sem se pač počutil bolje pri BB

Ma nekateri imajo lepe spomine na vzdušje Dark Souls 1, ki je še vedno odlično, samo kot sama igra je pa BB veliko boljša od DkS1. S tem da, duuuh, BB ima tudi carsko vzdušje.

Povezava do prispevka

Obvezno vzet saw cleaver, ker je igračka ful balanced za to, da bo to tvoje prvo orožje. Cane npr. je kot da bi zbral very hard mode, čisto brezveze imo

 

Predvsem pa je potrebno vzeti orožje, se spomnim legendarnega gorann playthrougha, kjer tip ni pobral orožja in je lutal okoli in spuščal šamarje volkodlakom in zombi kmetom ter pisal, kako je jadna igrica

 

Še en tip je, da lahko šefe velikokrat cheesaš ali pa jim zbiješ del lajfa s skrivnostjo, ki jo izveš v svetu (recimo ti nek nesrečneš čez okno pove, da je XY boss slabo odporen na molotovke - takšna scena). Tako da če ti ni odveč, si je te stvari dobro kam zabeležit, sicer vmes 3x umreš in pozabiš na ta hint. Ali pa pač imaš jači kratkoročni spomin od mene, to je tudi valid taktika

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Obvezno vzet saw cleaver, ker je igračka ful balanced za to, da bo to tvoje prvo orožje. Cane npr. je kot da bi zbral very hard mode, čisto brezveze imo

Kje si pa to pobral?

Sicer nisem nikoli igral saw cleaverja, sam men je bilo s sekiro čisto kul.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

BB lahko komot postaviš ob bok temle. Predvsem kar se vzdušja tiče.

Že začetna cona v ds je toliko boljša od tistega kužnega mesta, ko je vse v istih barvah in une monotone ulice se vlečejo... v ds1 prideš na neko trato, zalutaš v ruševine kjer te napadajo skeletoni, vse je ful bolj pravljično in raznoliko, meni je ds1 konkretno boljši po svetu.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

Že začetna cona v ds je toliko boljša od tistega kužnega mesta, ko je vse v istih barvah in une monotone ulice se vlečejo... v ds1 prideš na neko trato, zalutaš v ruševine kjer te napadajo skeletoni, vse je ful bolj pravljično in raznoliko, meni je ds1 konkretno boljši po svetu.

Kaj pa vem, meni je BB najboljša igra vseh časov, tko da bom zelo težko razumel tole, razen da gre pač za stvar osebnega okusa.

DS1 ima fenomenalno prepleten svet in (pogojno) večji replay value zaradi bolj raznolikih buildov, ampak to sta edini prednosti, ki jih jaz vidim pred BBjem. Glede vsega ostalega se BB dobesedno poserje na DS1 imo.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Kje si pa to pobral?

Sicer nisem nikoli igral saw cleaverja, sam men je bilo s sekiro čisto kul.

 

Čisto iz svojega filinga. Se mi zdi, da je igrica res balanced za to, da kot n00b zbereš saw cleaver. To si sam jelly, ker nisi igral the way it was meant to be played. 

 

(Ne saj ne, ne me resno jemat, pač po testingu vseh treh orožij (cane playthrough sem sicer skenslal po 20 minutah) se mi je osebno zdelo, da je uvodna cona ful balanced za saw cleaver.)

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kolikor sem jaz razumel je prednost Saw Cleaverja v tem, da dela večji damage proti beastom. Tole bi prav moral malo potestirati.

Konsenz je, da je čisto vsako oržje viable in je zgolj stvar osebnega okusa, kaj je bolj eizbrati. Jaz sem vedno bil pristaš težjih orožij, pa mi je bila sekira res nobrainer izbira pri BB.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...