Skoči na vsebino

Star Trek


Priporočeni prispevki

Jaz res samo RLM videje gledam. Ne bom gledal Star Trek serijo od ljudi, ki so spisali the Mummy (ta najnovejši film), Transformers filme, Star Trek filme (tanajnovejše) in k so pobiral nominacije za scenaristične razzieje za bedn Bond film, Batman & Robin film in Transformers film. 

 

Če imate radi Star Trek, glejte spet stare serije. To nikoli ne bo na takem nivoju 

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Tale ima kar dober kanal kjer pove vse kar je narobe z današnjimi filmi in serijami - razfukavanje vrhunskih likov, franšiž in zgodb na račun social justice, feminističnega in političnega sranja. Stari heroji (beri beli moški) so vsi prikazani kot nesposobneži, brezjajčniki, na njihovo mesto pa stopajo empowered ženske in manjšine.

 

https://www.youtube.com/channel/UCSJPFQdZwrOutnmSFYtbstA

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Osebno nimam nič proti delvanju nazaj v Picardov past, sej nastavki nekih travm so bili že v TNG. Mi je pa jako mimo in zamujena priložnost, da so izpisali njegovega brata iz štorije, namesto da bi še bolj povezali obe seriji

 

Vse skupaj z borgi je bilo po drugi strani pa retardirano do amena. What in the actual fuck. Next up nekdo klingoncem predlaga pacifizem in rešen problem klingonskih vojn. Plus retcon Discovery out of existence, čista zmaga.

Povezava do prispevka

fak ker beden razvoj borg menace, res sovrazim kaj so nardili z borgi od voy dalje

a ne morjo ostat nek big bad iz delta kvadrant

 

  

Lunco reče pred 8 urami:

te overanalize nekih povprečnih serij so tok faking butaste, holy shit. 

ma to sam delajo te butaste videje za klike ker pol random retardi gledajo pa se pocutijo mega inteligentne ker jim je star trek beden

Povezava do prispevka

Če pa RLM, kot mid age nerds, ki so rastli gor s TNG serijo (podobno kot še kateri drugi EMŠO izzvani mn3njalničari tukaj), ne morejo podati svojega mn3nja, ki je mdr. zelo prizemljeno in resignirano, potem ne vem kdo še lahko? Mogoče Gene R. preko oujia boarda?

 

Rajši gledam RLM analizo, ker je za mojo starostno skupino boljš izkušnja novega Picarda, kakor da bi dejansko gledal Picarda, ki mi je smeti. Zdržal sem 4 dele prve sezone in veliko raje ponovno gledam TNG, DS9, VOY, TOS, hell še celo ENT, kakor vse te nove izpeljave.

Povezava do prispevka

To je ko imaš cel kup writerjev, ki jim je edini cilj pri pisanju turit svoje blesove poglede in identitete v scenarij. Nimajo pojma o loru, ki ga pišejo. Nimajo domišlije. Ne znajo sestaviti normalne zgodbe. Luknje v zgodbi, ki so take, da kar je bil plot hole v filmih iz 80ih in 90ih izpade kot neki najbolj konsistentnega. V glavnem tile novodobni/woke pisci niso vredni pu pičke hladne vode.

 

Zajebal so že nevem koliko dobrih IP-jev in kdo ve koliko jih še bodo. Pismo, še adaptirat dobrih zgodb ne znajo več. Ker morajo na vsak način turit svoje traparije notri.

 

 

Upam, da bo te woke dobe čimprej konec.

uredilo bitje Wallux
  • Račka +1 3
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 4 minutami:

Star Trek je THE WOKE serija, od tu cel legacy. 

 

A to mam jst dejavu, al smo se točno to že pogovarjal v ISTI temi? FML. 

 

A ti ločiš kaj je napredno in kaj je woke? Očitno ne, ker drugače ne bi pisal teh traparij.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 3 urami:

No ja, sem gledal 10 minut enega RLM videa, pa mi je bil večji waste of time kot pa novodobne star trek serije. Don't at me.

 

zakaj bi te hateal ? pač ti ni zabavno

 

vsakemu svoje

 

a mormo vsi oboževat kikirikijevo maslo al neki?

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 uro:

me je pa prvi del Strange New Worlds še kr navdušu

"Ljudje bi radi stari Star Trek... memberberries!"

"Evo vam ga na... Pike je isti kapitan Ed Mercer... pa Kelly Grayson... Allara... vse imamo točno kot ljudje želijo."

"Em... ampak te niso iz Star Treka ampak Orvilla"... 

"Aja, tisto ni Star Trek? Ma ja, isto je, noben ne bo opazu".

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

ej, kdor uživa v temu, kul, čist fajn, ste dobil kar ste želel

To je "in your face" Star Trek iz Wisha.
Kar je še vedno precej boljše kot Picard ali Discovery ... kjer res nočem vedet kdo to odobri.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...