Skoči na vsebino

[Gamescom 2023] Opening Live Night & Future Games Show


gojc

Priporočeni prispevki

Meni potencialno dobre igre, ki si jih je bilo možno ogledati:

-Black Myth Wukong

-Crimson Desert zgleda izjemno

-Homeworld 3

-Endzone 2

-Phantom Liberty

-Zenless Zone Zero

-Granblue Fantasy Relink

-Nightingale

-Fera The Sundered Tribes zgleda ultra duper super zanimivo

-Broken Sword: Parzival

-Mines of Moria

-Persona 3 Reload

-The Last Faith

-Dune Spice Wars

-Project Mugen zgleda fantastično

-Stalker 2 ofc

-Europa

-Pacific Drive

-Jusant

-Wandering Sword bom definitivno nabavil, če ne bo cena bolana

 

To je to.

 

En kup iger, ki delujejo zelo kul, ampak jih bom verjetno 90% na koncu bil primoran spustiti.

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Verjetno uporabljajo isti engine kot za wolfenstein spile (menda id5). Drugace tudi meni zgledajo animacije res svoh (nd in ostali sony studiii so tu res postavli visoke standarde) pa tudi first person perspektiva se mi ne dopade. Valda upam sa bo spil najs ampak hypea pa ne cutim sploh

Povezava do prispevka

Indy men vseeno zgleda kul razen seveda obraznih animacij. Avowed pa komaj kaj boljše od The Outer Worlds. Vseeno pa vseskup zgleda bolj AA kot AAA za današnje standarde. Nekateri so nekaj jamral čez izgled Dragons Dogma 2 ki se dobesedno poserje na Avowed tbh. Aja pa res bedno da greš najavit Avowed z res hudim CGI teaserjem pol pa takle kontrast lol. 

 

 

Povezava do prispevka

Kaj v tem gameplayu je fantasticnega? Bič? Tolčenje nacijev?

Ker men zgleda vse dost genericno. Tko pac nek solid 6/10 AA game, ne pa nekaj fantasticnega. Je pa pac tuki čar Indiane Jonesa, ki verjetno marsikomu avtomatsko dvigne hype.

Pa ne pozabit kej je Machinegames ustvaril nazadnje 
 

 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Jaz ne občutim čisto nič čara Indiane Jones in se povsem strinjam, pač deluje ultra generično. Iskreno sem bil skoraj do konca trailerja prepričan, da so se odločili naredit igro za VR, pa mi ni bilo jasno, ker VR set ima MS, pač vse mi je delovalo tako okorno kot v VR igrah, ki sem jih igral 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...