Skoči na vsebino

[Gamescom 2023] Opening Live Night & Future Games Show


gojc

Priporočeni prispevki

Letošnji cringefest Gamescom edition::D

 

Tonight, @gamescom ONL lineup includes updates on:

🔥Alan Wake 2

🔥Assassin’s Creed Mirage

🔥Black Myth Wukong

🔥Crimson Desert

🔥Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

🔥Lords of the Fallen

🔥Mortal Kombat 1

🔥Nightingale 🔥Sonic Superstars

🔥Tekken 8

🔥Zenless Zone Zero

Povezava do prispevka

Mene zanimajo specifični updati od zadev, ki so praktično že tik pred izidom:

 

- Alan Woke 2 me zanima če bo kak cool gameplay del in pa če so uspeli fotrčki na twitterju zlomiti jajca švedom, da bodo dali na retail

- Wukong me zanimajo impressioni od folka, ali je špil dejansko vsaj B-tier kar se igralnosti tiče, ali je špil pandina jajca

- Phantom Liberty upam da bodo najavili Complete edition za PS5, ker to bi bil zelo proper paket

- Lords of the Fallen upam da bo kakšen carski nov gampelay oz impression od folka, če je na štantih (lokalni risar tičev me je zelo nahypal za tole)

- če bo pa karkoli novega pa še toliko boljš

 

Evo, pričakovanja niso Boh ve kako visoka :D 

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 minuto:

Zadeva pride šele jeseni oziroma spomladi. Ali si mogoče mislil RE7, sam tisto ni bil čisto pravi VR, ker igraš z ds4.

 

Ups... ne, prav sem napisal kar sem mislil, ampak je zgleda blo napačno :D Sem bil nekako ziher, da je že zunaj. Naj potem vsaj javno pohvalim ke_kita, ker ob releas dayu nisem dobil igre in mi jo je on naslednji dan posodil :avadodo: Je rekel, da bo on itak počakal na VR verzijo in mi odstopi v igranje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...