Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 27 minutami:

To je pa res bedno pol. Mislu sem, da bo un standardni trope, da spizdi in ga pol srečamo spet na koncu za final showdown. Nadejal sem se nekega epskega fighta z več fazami. Tole je bilo precej underwhelming. :(

 

A to pomeni, da če ga premagaš v tutorialu, ti pol da vso igro mir?

@bitsurugiTi si imel tako izkušnjo?

 

Da. Ne vidiš ga več, ker .... je pač mrtev, a ne :D  Prideš do praznih aren in samo gledaš kaj tukaj ni nič, čeprav zgleda kot boss fight.

 

Ko ga ubiješ dobiš gear od njega in glej ga zlomka tudi failaš dva kvesta NPCjev, če ga ne fentaš na ''pravi'' lokaciji in ga fentaš pač prehitro.

 

Ne vem kje si ga ti, ampak prava lokacija je v tisti peščeni areni. Lahko ga fentaš na štirih lokacijah se mi zdi: tutorial, nek travnik, sneg in ''puščavska'' arena. Na vsaki lokaciji je tisti njegov lore v umbralu, zato ne moreš falit, sploh ker je sicer prazna arena.

Aktivist Vanč reče pred 46 minutami:

 

Saj tam naj ne bi imel kaj delat kot začetnik :D Če si kupil ključ, si se pač znašel v svetu, ki je konkretno višji level od tebe. Če si šel tja po "naravni" poti, potem ni zajebano. Ajde, day one sniperji3mogoce vseeno, ampak za začetnika pač tista cona ni namenjena. 

 

 

Mešaš lokacije. Jaz ne govorim o tisti mini coni po ključu, ampak o propper progresu igre. Pearch je prvi pravi level po tutorialu oz. takoj po hubu, tam po tisti baburi s pesi.

Povezava do prispevka

Sam ne mi rečt da je prva šefica najbolj impresivna v cel igri ej :D Vse ostalo doslej da une ognjene coprnice je blo bolj meh. Sicer umiral sem še ful na unem v močvari ker ima model v drugi fazi skor infinite stamino in fuknjen debuff. Daleč pa tud nisem če sem šele en od verjetno štirih beaconov očistil.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Sam ne mi rečt da je prva šefica najbolj impresivna v cel igri ej :D Vse ostalo doslej da une ognjene coprnice je blo bolj meh. Sicer umiral sem še ful na unem v močvari ker ima model v drugi fazi skor infinite stamino in fuknjen debuff. Daleč pa tud nisem če sem šele en od verjetno štirih beaconov očistil.

 

Jup. Pieta in Lightreaper so najjači bossi.

 

Vse ostalu ful lahko. Dobri so mi bli recimo še oni secret bad dude z vitezom v podzemlju ter ena kardinalka. 

 

Dejstvo, da sem vsa imena razen prvih naštetih pozabil je zgovorno :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 minutami:

Mešaš lokacije. Jaz ne govorim o tisti mini coni po ključu, ampak o propper progresu igre. Pearch je prvi pravi level po tutorialu oz. takoj po hubu, tam po tisti baburi s pesi.

 

Tako je. Potem sem pomešal tisti plac s tistim, ki ga dosežeš s ključem. Nisem igral lokacije day 1 in tako ne vem kako zajebano je bilo. Meni kasneje ni blo nič posebnega. Seveda pa verjamem, da je to meni blo cist drugače po patchu. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 12 minutami:

 

Da. Ne vidiš ga več, ker .... je pač mrtev, a ne :D  Prideš do praznih aren in samo gledaš kaj tukaj ni nič, čeprav zgleda kot boss fight.

 

Ko ga ubiješ dobiš gear od njega in glej ga zlomka tudi failaš dva kvesta NPCjev, če ga ne fentaš na ''pravi'' lokaciji in ga fentaš pač prehitro.

 

Ne vem kje si ga ti, ampak prava lokacija je v tisti peščeni areni. Lahko ga fentaš na štirih lokacijah se mi zdi: tutorial, nek travnik, sneg in ''puščavska'' arena. Na vsaki lokaciji je tisti njegov lore v umbralu, zato ne moreš falit, sploh ker je sicer prazna arena.

 

Mešaš lokacije. Jaz ne govorim o tisti mini coni po ključu, ampak o propper progresu igre. Pearch je prvi pravi level po tutorialu oz. takoj po hubu, tam po tisti baburi s pesi.

Aha, jaz sem ga na snegu.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 53 minutami:

To je pa res bedno pol. Mislu sem, da bo un standardni trope, da spizdi in ga pol srečamo spet na koncu za final showdown. Nadejal sem se nekega epskega fighta z več fazami. Tole je bilo precej underwhelming. :(

 

A to pomeni, da če ga premagaš v tutorialu, ti pol da vso igro mir?

@bitsurugiTi si imel tako izkušnjo?

Jaz sem bral, da zaradi tega so side kvesti failali, ker ni bilo nic optimizirano, ce ga ubijes prej. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ful sem vesel, da me skušaš spraviti v dobro voljo, samo jaz sem že obupal. :D

Definitivno bom šel NG+ enkrat. Mam feeling, da bo šele takrat tisto pravo (tudi zaradi odsotnosti Vestigeov). Ampak ne takoj ko obrnem. Rabim malo pavze.

Ja swj v ng+ imas ziher kqj nkvwga za raziskat probat upgrejdat

 

Tega naslesnjega bossa ki bos imwl ce ga naredis na ng+ ti dam roko.. sej verjetno ga bos, ker si avtist... samo jaz ga njsem mogel oz sem obupal

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Ma dobro, to da ni bila poanta igre v tem je ful radodaren izraz haha. :D

Pač, mehanike bojevanja so malo preveč janky in pol mamo kar mamo.

Še vedno sem mnenja, da je zaradi vseh ostalih (soulslike) elementov to igra za 8.5+

Če bi še boj bil na takem nivoju kot vse ostalo, bi to bila easy 9 do 10 ocena.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...