Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2023]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 10 urami:

 

Pa kaj za vraga ti vse igraš hkrati? :D Zelda, AC6, BG3, Guardianse... še kaj maš odprto?

 

Fak, jaz samo enega hkrati zmorem, če ne mi še bolj zamori se vračat. Ajde, če bi špilal še kake Fife ipd. bi šlo kako tekmo vmes... neke velike igre pa nikakor.

Zeldo sem nehal že pred dopustom in se bom v njo vrnu po BG3, ki ga bom zares začel danes (zaenkrat sem samo izbral lik, kar je včeraj trajal kako uro haha). Zelde nisem igral več k 10 ur pa sem že malo utrujen od nje.

 

Avgusta sem do konca preigral samo Trek to Yomi, poleg Zelde sem pa igral tudi Guardianse, ki sem jih tudi opustil vmes.

 

Pol je pa izšel Armored Core 6 in sem ga preigral v šusu. V Guardiansih sem imel očitno samo še 2 chapterja do konca, tko da sem zmozgal do konca.

 

Mogu sm mal spucat igre pred BG3, ni pa šans, da grem najprej Zeldo dokončat

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Meni bo tudi Zelda počakala. V BG3 mam sigurno še kakih 30h, komaj sem proper zagriznil v Act 3.

 

Armored Core 6 imam še pol NG++ runa za tretji konec.

 

Jedi Survivor je patchan, da se ga da igrati,

to še moram.

 

Lies of P izgleda mamljivo. Pa to ni edini kvaliteten soulslike letos, 3 bojo wtf.

 

Strah me je pogledat kaj izzide v naslednjem mesecu, vem da je Cyberpunk tudi blizu. 
 

Najbolj noro leto za gaming od 1998. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 11 urami:

se Demon's Souls s Claymore rezilom :wub:  fakin easy mode

 

NG je res svinjsko easy. Je pa NG+ konkretno večji skok v težavnosti kot v preostalih souls igrah imo.  Sam ta igra prov pokaže kako perfect bi ble FS igre če bi imeli Bluepoint know how kar se tiče engina...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 32 minutami:

 

NG je res svinjsko easy. Je pa NG+ konkretno večji skok v težavnosti kot v preostalih souls igrah imo.  Sam ta igra prov pokaže kako perfect bi ble FS igre če bi imeli Bluepoint know how kar se tiče engina...

 

mi je playka javila, da jo moram pocasi spet scistit, ko mi je med boss fightom crashnila zarad pregrevanja :D

ne res je eye candy spil in pritozevanje nekaterih, da ni dovolj mracno in tesnobno, kot original, fuck them. pa ta svilnata gladkost..

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Če mislijo naredit cel špil isti, potem se Dark Souls Remake-a ne dotaknem. :D 60fps bo fix, samo Bed of Chaos bo pa še vedno zanič.

 

Ali pa naj dajo takoj zadnjega šefa takoj po Anor Londu pa je to res eden najboljših špilov ever. Odpovem se The Duke's Archives če se znebijo vseh ostalih post-Anor Londo con in bossov.

Povezava do prispevka

Kot član društva za tradicionalne vrednote, nasprotujemo rimejkom videoiger, ker Bloodborne izgleda res dobro in ne rabi rimejkovskega uplifta. Več o tem si lahko preberete v našem zborniku Generacija identitete

Buzzkill reče pred 1 uro:

Najbolj noro leto za gaming od 1998. 

 
 

Ja tukaj okoli je bilo par let čisto bolnih, jaz sem sicer gaming začel spremljati marca 2000 (takrat sem kupil prvo igričarsko revijo, sem zadnjič prav iskal, katera je bila prva)

 

1998: Ocarina of Time, Tekken 3, Half-Life, Metal Gear Solid, Grim Fandango, Resident Evil 2, StarCraft, Banjo-Kazooie, Thief: The Dark Project, fucking Baldur's Gate jebemti, Crash Bandicoot 3, Wario Land II na handheldih, Ridge Racer 4, Parasite Eve, Jazz Jackrabbit 2 aka platformer za sirotinju, Unreal, Fallout 2, SiN

 

:rofl: :avadodo: 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Evo, da dam še svoj glas 2004, ker to leto ne more it v pozabo

Half Life 2, World of Warcraft, Doom 3, Painkiller, GTA San Andreas, Halo 2, Burnout 3 Takedown, Unreal Tournament 2004, Splinter Cell: Pandora Tomorrow, Metroid Prime 2: Echoes, Rome: Total War, Ratchet & Clank: Up Your Arsenal, Ninja Gaiden, MGS3: Snake Eater, Pikmin 2, Viewtiful Joe, Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay, Far Cry, Sly 2: Band of Thieves, Rise of Nations: Thrones & Patriots, Colin McRae Rally 04, Katamari Damacy, Kotor 2, Full Spectrum Warrior, Jak 3, Prince of Persia: Warrior Within, Kohan 2: Kings of War, The Suffering, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, Syberia 2

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Tle gor je Hall of the fame zadev še pa še, ampak tele so genre defining:

 

1998:

Baldur’s Gate

Half Life

Ocarina of Time

MGS

Thief

Starcraft

Falcon 4.0

 

Vse te igre se dobro držijo še danes.

 

2004:

Half Life 2

World of Warcraft

Kotor 2

San Andreas

 

To je nekak to kar se tiče iger, ki so vplivale na žanr ali industrijo?
 

Zdej, moj kriterij tle je “genre defining”, kar je čist iz riti povlečeno, ampak kar se tiče kontribuciji gamingu, 1998 je nenadjebljivo imo. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Well žanr-defajning gor dol, te igrice igračke je bilo zelo fajn igrat in to je najbolj važno.

 

Burnout 3 je še vedno najbolj "prešvican sem po eni dirki" dirkačina, kjer ti nabija adrenalin in si tudi v primeru nesreče lahko razkantal poleg še kakega nasprotnika :D če si igral v dvoje pa še tok bolj fun 

 

Far Cry je izšel pol leta pred HL2 in je imel nekaj igračkanja s fiziko, samo ne pa toliko kot v HL2. Vseeno je blo kar jaw dropping k si streljal v verige, da je padel čoln iz ladje in si uporabil čoln. Slava pubecem, ki so potem tri leta kasneje naredili skoraj isti špil še enkrat, samo bolj napreden in bolj tehnično zahteven (Crysis)

 

Doom 3 ni bil tapravi Doom špil, je pa zato bil tam Painkiller :wub: 

 

Halo 2 najboljša Halo kampanja in najbolj pomemben multiplayer na konzolah.

 

 

Takole bom rekel, do 2004 sem še vedno večinoma igral špile iz 1998-1999 :D to je dejstvo. Razen kak GTA3/Vice City al pa Max Payne, smo res skos nažigal AOE2/Starcraft, Counterstrike, prvi HL, prvi Unreal. 

Potem je pa 2004 imel tok bomb, da sem rabil kupit PS2 (vem, malo pozen sem bil) in sem igral tok enih kvalitetnih shooterjev in strategij, da je leto 2004 držalo svoj primat vsaj še dve leti kasneje.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 minutami:

Starfield... kolikor mi je kul, mi tud ni, ne vem, če bom zdržal do konca s temi meniji, vmesnikom... :huh:

 

A soulless NPCji (katastrofa od oči) vas nič ne motijo? Sem videl že cel kup meme gifov in sori jaz takih iger ne morem več igrat. 

Povezava do prispevka

Ma ne mene to ne moti, pač ja ni fajn, ampak, ko moram po menijih skakat, ko leži miljon predmetov naokoli pa ne vem kaj naj z njimi, miljon nekih brezveznih menijev, potem pa prideš do "orodjarne" kjer lahko vse "pištolce" neki upgradaš, ampak itak ti povsod nekaj manjka in potem na sosednjem ponku lahko upgradaš obleko in spet manjakajo materiali, pa v bistvu sploh ne veš točno kaj bi zakaj bi nekaj nagrajeval, razen seveda, če se ne potopiš v specifikaciej... preveč vsega, pa vse to ne prispeva k igralni izkušnji, prej jo zamori. mene to mine. Ne vem par ur bom še dal not potem bom pa videl, mogoče se navadiš in ignoriraš... men OCD nagaja, da če ne pogledam vsega, sem nekje nekaj pozabil, zamudil.... :panika:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 minutami:

Ma ne mene to ne moti, pač ja ni fajn, ampak, ko moram po menijih skakat, ko leži miljon predmetov naokoli pa ne vem kaj naj z njimi, miljon nekih brezveznih menijev, potem pa prideš do "orodjarne" kjer lahko vse "pištolce" neki upgradaš, ampak itak ti povsod nekaj manjka in potem na sosednjem ponku lahko upgradaš obleko in spet manjakajo materiali, pa v bistvu sploh ne veš točno kaj bi zakaj bi nekaj nagrajeval, razen seveda, če se ne potopiš v specifikaciej... preveč vsega, pa vse to ne prispeva k igralni izkušnji, prej jo zamori. mene to mine. Ne vem par ur bom še dal not potem bom pa videl, mogoče se navadiš in ignoriraš... men OCD nagaja, da če ne pogledam vsega, sem nekje nekaj pozabil, zamudil.... :panika:

 

Jaz sem tudi bil ziher, da me bo OCD zjebal. Ampak me je po par urah minilo... kot praviš sam, da upaš. Nič ne nadgrajujem, ker je 1000 različnih crafting elementov in ko jih jebe. Dobiš čist dovolj dobra orožja in opremo, da tega sploh ne rabiš. Mogoče na najvišji težavnosti, če šteje vsak detajl. Science in craftanja se sploh ne dotikam in sem pričel uživati v lahkotnosti igre in postavljanju lastnega tempa. Vsekakor pa ne bi dal ocene nekaj dosti preko 80, je pa mi kul izkušnja. Bi pa tudi sam dosti raje videl, da obstaja ene 30 različnih materialov, ne pa "milijone"... Svaka čast tistemu, ki se mu da jebat s tem in potovat okrog samo zaradi enega materiala.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 uro:

 

mi je playka javila, da jo moram pocasi spet scistit, ko mi je med boss fightom crashnila zarad pregrevanja :D

ne res je eye candy spil in pritozevanje nekaterih, da ni dovolj mracno in tesnobno, kot original, fuck them. pa ta svilnata gladkost..

 

Moja pleyka zaenkrat samo res svinjsko greje prostor, do crasha pa zaenkrat niti med igranjem D4 in FFXVI ki sta svinjsko žgala konzolo ni prišlo. Bo pa pomoje res cajt da al prodam konzolo in kupim nov model če res pride jeseni al pa odprem in spucam hladilnik. Pomoje bom kar spucal ker če res pride Pro drugo leto zadevo zagotovo kupim day1.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Well, pri nas je pa crknu televizor.....Že gledam novga, čeprav bo dons še en serviser prišel pogledat, če se splača popravljat. Star je bil dobrih 5 let. Glede na opis slike od otrok in iskanje po netu....it's dead, Jim :P  Na žalost (srečo?) sem še vedno omejen na max 55'', gledam Sonya A75k, letnik 2022....looks fine to me....Sem hotel menjati šele v prihodnosti, v novi hiši, s kakšnim 65'' ali celo 75'', but oh well..... Če bo vse po sreči, bo novi tv šel z mano v novo bajto :P 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 5 minutami:

Well, pri nas je pa crknu televizor.....Že gledam novga, čeprav bo dons še en serviser prišel pogledat, če se splača popravljat. Star je bil dobrih 5 let. Glede na opis slike od otrok in iskanje po netu....it's dead, Jim :P  Na žalost (srečo?) sem še vedno omejen na max 55'', gledam Sonya A75k, letnik 2022....looks fine to me....Sem hotel menjati šele v prihodnosti, v novi hiši, s kakšnim 65'' ali celo 75'', but oh well..... Če bo vse po sreči, bo novi tv šel z mano v novo bajto :P 

 

Mah LG C2 če ga imajo še kje je sigurno konkretno cenejši in ima HDMI 2.1 z vsemi funkcijami brez nekih haklcov. WebOS je tud res neverjetno odzivna zadeva ki ne šteka, se ne sesuva in nasploh dela 100% svilnato gladko vsak streaming servis gor. Edine pomankljivosti so odsotnost NBA aplikacije (WTF) in pa totalna nepodpora DTS (niti passtrhrough lol)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

Torej kar smo ugotovili je to, da se vedno dlje čaka na res noro leto za gaming 98 -> 04 -> lol PS3&360 generacija -> 15 -> 23


Takšnega leta kot je letos ne pričakujem več. Nekako se je poklopilo, da sta BG3 in ToTK prišla ob istem času, par mesecev pred novim Insomniac blockbusterjem. To, da imamo 3 souls klone, ki bojo verjetno vsi čez 8/10 je tudi wtf, ker kolk res dobrih klonov je prišlo ven all together? 
 

Remake legende v RE4, spet dober Street Fighter….

 

wtf res

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...