Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

sam rusi že 30 let živijo v največji mizeriji, bdp Sovjetske zveze so sicer ujeli, sam povprečen Rus živi krepko slabš kot povprečen sovjetski Rus. Njim je za iphone vseeno, ker jih itak noben nima, pa za mcdonalds, ker itak noben izven mockbe in leningrada ni hodil tja. Pri nas bo pa folk malo bolj jezen, ker se ne bo mogel več furat v pičko materno za evro.3 na liter, ko bo ogrevanje stalo 500 € na mesec in ko bo kila kruha 3 €. Mi bomo padli v rusko realnost. Povprečen Rus pa bolj reven ne bo, sam smetana bo mal jokcala.

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 58 minutami:

sam rusi že 30 let živijo v največji mizeriji, bdp Sovjetske zveze so sicer ujeli, sam povprečen Rus živi krepko slabš kot povprečen sovjetski Rus. Njim je za iphone vseeno, ker jih itak noben nima, pa za mcdonalds, ker itak noben izven mockbe in leningrada ni hodil tja. Pri nas bo pa folk malo bolj jezen, ker se ne bo mogel več furat v pičko materno za evro.3 na liter, ko bo ogrevanje stalo 500 € na mesec in ko bo kila kruha 3 €. Mi bomo padli v rusko realnost. Povprečen Rus pa bolj reven ne bo, sam smetana bo mal jokcala.

Bogati Rusi pravijo, da so povprečni Rusi...

 

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Briljantna SDjev BREZ OBLJUB kampanja gre dalje

 

Navedek

Na čelu stranke sem slabi dve leti, trudim se po najboljših močeh pridobiti nove ljudi, prenoviti stranko in delati pošteno. To pomeni ničelno toleranco do korupcije. Marsikdaj ne poslušam niti najožjih sodelavcev, ker se mi zdi, da moramo prenoviti ne samo stranko, ampak tudi način delovanja politike v naši državi.”

- Tanja Fajon

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Tole bom tukaj spustil, mogoče pa paše še bolje v kako drugo temo...

 

 

 

 

Ja super, zamenjas enega bullija za drugega.

 

Na glede na levo ali desno usmerjenost, so ekstremisti tocno to - ekstremisti. Mene je v bistvu teh antifa gibanj se bolj strah, ker so zaenkrat se precej bolj pod radarjem in nimajo toliko negativne konotacije.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Koliko je meni znano imajo uhice čisto vse antifovce popisane. Sploh kadar prihajajo kaki antifovci k njim na obisk, recimo iz grčije, ker tarkat dobijo zakonsko podlago za spremljanje... Mislim, da jih v sloveniji ni več kot 100

 

2. člen

(1) Agencija pridobiva in vrednoti podatke ter posreduje informacije:

-        iz tujine, pomembne za zagotavljanje varnostnih, političnih in gospodarskih interesov države;

-        o organizacijah, skupinah in osebah, ki s svojo dejavnostjo iz tujine ali v povezavi s tujino ogrožajo ali bi lahko ogrozile nacionalno varnost države in njeno ustavno ureditev.

Povezava do prispevka
Elessar reče pred 4 minutami:


Česa te je strah? Da bodo prefukali vse fašiste? 

Problem je da si danes zelo hitro označen za fašista, nacista ipd, v kolikor se ne strinjaš z kom. Besede kar letijo ljudem iz ust, kot da nimajo pomena. Glede Antifa in antiantifa in antifafa se lahko stepejo dnevno med sabo zaradi mene dokler "normalne" ljudi pustijo na miru.

Povezava do prispevka
Elessar reče pred 2 minutama:


Česa te je strah? Da bodo prefukali vse fašiste? 

 

 

Generalno me je strah ekstremnih ideologij, ki imajo zelo ozek pogled na svet. Pač ne želim, da kdorkoli prefukava kogarkoli na ulicah, zelo enostavno. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 38 minutami:

dej en primer

Ja fašisti so bli neki tečni pa sem pa tja, pol so pa antifašisti - od komunistov do ameriških republikancev in angleških torijcev in francoskih degaaulovcev - uporabili fašistične metode, da so premagali fašiste.

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 41 minutami:

dej en primer

 

 najlepsi primer je, da si das ulicno pravico nekoga prefukat, fentat ko se folk navadi, da je prefukavat ljudi na ulici normalno ce jim reces, fasist, nacist, komunist, kapitalist, neki tretjega.

 

vse to na podlagi "osebnega" obcutka, v resnicni pa enega notranjega besa, ki ga lahko sproscas ob sledenju te nasilne avtokratske ideologije, ki zahteva smo se eno ekstra zrtev, potem bo pa raj

 



LP

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 10 urami:

Ste si vi sploh prebrali definicijo fašizma? Kar opisujete je nasilje, to pa si je človek izmisli, kot je meni znano, par let pred fašizmom.

 

Fora je, da se obnašajo enako. In tudi vse te ideologije (fašizem, nacizem, komunizem, socializem) vse prihajajao iz istega lonca (totalitarizem) in so si v delovanju zelo podobne.

Povezava do prispevka

https://www.rtvslo.si/slovenija/drzava-od-jenulla-terja-34-tisoc-evrov-povracila-za-varovanje-protestov/615276

 

Navedek

Državno odvetništvo je petkovemu protestniku Jaši Jenullu poslalo zahtevek za povračilo stroškov policije pri varovanju protestov. Tokrat so mu zaračunali 34.341 evrov, skupno pa od njega zahtevajo več kot 50.000 evrov, je sporočil Jenull.

 

 

Ce boste protestiral, boste fasal poloznico.

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 15 urami:

 

Podpirajo nasilno ideologijo... oblačjo se v črno... zmeri iščejo konfrontacijo z drugače mislečimi... uničujejo lastnino, ki jim ni povšeči...

 

Edin oblasti jim še ni ratal prevzet.

prav en primer neke antifa ki podpira nasilno ideologijo bi rad, ne samo abstraktno kaj ti meniš o antifa, v smislu povezav do člankov na to temo
 

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 15 urami:

Ja fašisti so bli neki tečni pa sem pa tja, pol so pa antifašisti - od komunistov do ameriških republikancev in angleških torijcev in francoskih degaaulovcev - uporabili fašistične metode, da so premagali fašiste.

se strinjam da fašistične metode se ne uporabljajo samo v fašizmu, ampak mene zanima en moderen antifa primer ko je boj proti fašizmu enak fašizmu
 

MikeHunt reče pred 15 urami:

 

 najlepsi primer je, da si das ulicno pravico nekoga prefukat, fentat ko se folk navadi, da je prefukavat ljudi na ulici normalno ce jim reces, fasist, nacist, komunist, kapitalist, neki tretjega.

 

vse to na podlagi "osebnega" obcutka, v resnicni pa enega notranjega besa, ki ga lahko sproscas ob sledenju te nasilne avtokratske ideologije, ki zahteva smo se eno ekstra zrtev, potem bo pa raj

 



LP

spet neka abstraktna misel, rad bi konkretne evente oziroma manifeste antifajevcev na to temo (ker ne poznam dovolj dobro teme) - na podlagi npr. katerih si si ti ustvaru tako mnenje o njih
 

Thrivial reče pred 13 urami:



A ta, ki je par postov zgoraj, ti ni všeč?

en video brez konteksta mi ne pove veliko o modernih antifa gibanjih žal

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 9 minutami:


 

se strinjam da fašistične metode se ne uporabljajo samo v fašizmu, ampak mene zanima en moderen antifa primer ko je boj proti fašizmu enak fašizmu
 

Ja itak. Richard Spencer al kdorkol poziva k nasilju nad manjšinami. Manjšine ga mahnejo na gobec. FAŠIZEEMM ENAENA

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 1 uro:

prav en primer neke antifa ki podpira nasilno ideologijo bi rad, ne samo abstraktno kaj ti meniš o antifa, v smislu povezav do člankov na to temo

 

Podpirajo eno od oblik levega totalitarizma. Maš člankov polno na to temo po internetu. In ne, to kar sem rekel o antifa ni neko abstraktna misel, ampak je dejstvo.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...