Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

mumbo360 reče pred 2 urama:

Ne rabijo nič izstopat, konec aprila se bodo konkretno poslovili :lol:

 

 

:ermm:

Povežimo Slovenijo kvečjemu as in da se nam vsi smejijo

 

Pismo, kaj je to, zadnji trzljaj najbolj propadlih politikov v Sloveniji? Contest za najbolj punchable faco na političnem parketu*? Seznam politikov, ki ti prodajo celo agendo za pet dek polike? Praznovanje Abrahama v oštariji? 

 

Stvarno ne vem, če obstaja kaj bolj bizarnega, in ja, videl sem koalicijo KUL, it's quite bizzare alright, ampak proti tej ekipci pa tudi KUL nima za pol kile semibald rahlo predebelega moškega v petdesetih. 


*It's not a threat

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 23 urami:

Image

Image

Image

 

A tale stric se zivi ? ze takrat je bil ata 80

 

Dr. Čanžek: »Janša ne bo nikoli več na prestolu«

»SDS se bliža usodi LDS«, je v Odmevih Nedeljskega, 26. avgusta 2015, na strani 21 med drugim zapisal dr. Ludvik Čanžek iz Ljubljane, ki je kot piše leta 1995 od svojih prihrankov namenil 100 tisoč nemških mark za podporo takratne SDSS, ker je mislil, da je Janša poštenjak in da je stranka demokratična.
»Po Janševih navodilih sta dr. Jože Zagožen in Milan Zver ustanovila družbo Veda, d.o.o. Vsak od njiju je vložil 4500 DM, ki jih je dal Janši. Tako sem postal večinski družbenik. Ko sem se spomladi 1996 vrnil v Slovenijo mi je direktor Vede dr. Jože Zagožen povedal, da je moral dati ves denar Janezu Janši. Kmalu je Veda začela izdajati tednik Demokracijo. Pri Demokraciji je bil Janša urednik iz ozadja. Novinarji so pisali o stvareh, ki jih je določil Janša...« nadaljuje pisanje dr. Čanžek in omenja, da je Veda šla v likvidacijo, tožbe pa so ostale neplačane. »Kmalu sem se umaknil iz SDSS, ker sem videl kako Janša finančno posluje in kako se skriva kot pisec člankov pod izmišljenim imenom in kakšno intrigantsko politiko vodi«. »Nobena oblast ga ni nikoli obtožila velike trgovine z orožjem, iz zadeve Patria pa je izšel kot »zmagovalec«. »Osebno poznam dosti vodilnih članov sedanje SDS, za katere vem, da poznajo resnico o Janši – ti raje molčijo, da ne bi postali nepomembni državljani. Toda motijo se – Janša ne bo nikoli več na prestolu! SDS se bliža usodi LDS«, zaključuje svoje pisanje v Odmevih Nedeljskega dr. Ludvik Čanžek.
uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 10 urami:

Ne rabijo nič izstopat, konec aprila se bodo konkretno poslovili :lol:

 

 

:ermm:

 

Z Kovščco sem nekajkrat neki delau, se mi je zdel razmeroma normalen, ne vem kaj točno išče v tej v naprej propadli stranki? Oz mogoče je to najboljše kar lahko ne-jj ne-klero desnica sproducira :D

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...