Skoči na vsebino

Najbolj odvecni in nasploh bedni graficni učinki v video igricah.


Kater od nastetih graficnih ucinkov v video igricah vam je najbolj odvecen, smetarski in ga takoj izklopite ce je le mozno?  

54 glasov

  1. 1. Kater od nastetih graficnih ucinkov v video igricah vam je najbolj odvecen, smetarski in bi razvijalce nabrcali v jajca, ker ga implemetirajo?

    • Film Grain
      31
    • Chromatic Aberration
      23
    • Depth of Field
      17
    • Motion Blur
      35
    • Lens Flares
      13


Priporočeni prispevki

  

Buzzkill reče pred 12 minutami:

Ti si tisti, ki trdi, da ima vsak od efektov svoje mesto, tako da ti ne problem dat kakšen primer kjer bi Chromatic Aberation imel svoje mesto. 

 

Drugače ti pa Duning-Krugerja spet nekaj ven izbija, spij si tableto al neki.

 

Lol čefur najlažja stvar v lajfu je dat primere kje in zakaj neki funkcionira, dosti težje je zavrtega klošarja razsvetlit, kako neumne so absolutistične trditve

 

 

 

 

  

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

 

Slinch reče pred 3 minutami:

 

 

 

 

Lol čefur najlažja stvar v lajfu je dat primere kje in zakaj neki funkcionira, dosti težje je zavrtega klošarja razsvetlit, kako neumne so absolutistične trditve


Vse si povedal. Lej, lahko bi te zdej drkal v glavo kolk si glup, al ti se pa smejal, pa mam pametnejšega dela.
 

Vzel bom ta tvoj post kot opravičilo za izrečene neumnosti, nisi ti kriv da je mama pila.

 

Hf

Povezava do prispevka

Motion blure in Film grain izklopim takoj, brez zadrzkov

 

oz motion blure zna bit okej, ce imas tam pod 50 fpsjev al 30 al whatever in je igra bolj pocasna oz kamera, ker drugace une diapozitive izgledajo obupno. samo to ni sprejemljiva ocpija ze iz principa. docim film grain se danes ne razumem zakaj obstaja?

 

chromatic aberration, depth of field in lens flare me ne moti

izklopim samo da iztisnem kaksen fpsjcek ce treba.. sam zal vse te zgoraj nastete stvari ne vplivajo dosti na FPSje

 

se najraje znizam shadows an medium ali celo na low ali celo na off v starih casih

slabse sence me ne motijo nikoli in vplivajo dosti na fpsje

 

dobro kot je rekel kekit RT tudi off itak.. razen ce nimam vedno nad 80 fps z njim

pa RT tudi ni dobro implementiran skoraj nikjer, ce ne gledam z povecevalnim steklom skoraj ne opazim razlike, pri vecini spilov vsaj.. ne izgubljajo neki dosti casa pri razvoju spilov s tem se mi zdi 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

film grain je veliko bolj prav prišel igram kot recimo Limbo ali pa Silent Hill, kjer je že tako ali tako bolj weird vse skupaj, al pa The Suffering

 

nazadnje kjer sem imel vklopljen film grain pa me ni motilo je to Trek to Yomi

 

če je pravilno implementiran, ga sede

 

ne sede pa v RDR2 in druge špile, ki so lepi že sami po seb

Povezava do prispevka

Jest sem komunist, in mi najbolj odgovarja, da ni izbire. Tko From igre, kakšna težavnost neki. Tko smo si zamislili, tako boš igral.

Tudi pri grafiki mi je boljš, na konzolah, ker ni nastavitev.

 

Da bi pa isklapljel motion blur, deph of field mi pa na misel ne pride, sj nismo leta 1999, ko tega ni blo. Saj to so efekti, ki so RL. Dodatni efekti, ki približajo igro realnosti. Tudi zvok je lepo napredoval. In recimo v igri, ko te ubije granata, in se cel ekran zablura, zmanjšajo barve, na zvok je high pass filter in piskanje je prav carsko.

 

Kdor pa izklopi te filtre zato, ker ga motijo in mu je potem lažje, ja inštaliraj si še wall hack in trainer, ti bo še lažje...

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...