Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

kmetek reče pred 34 minutami:

katero orožje imaš to, kje ga dobiš? :)

REZILO

https://liesofp.wiki.fextralife.com/Live+Puppet's+Axe

Lvl.10

 

ROČAJ

https://liesofp.wiki.fextralife.com/Dancer's+Curved+Sword+Handle

Upgrejdan z motivity crankom, ki mu da B na Motivity in C na Technique.

 

Motivity imam 40, Technique 30.

Sick fucking damage.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mi je bilo jasno, da moraš narediti critical napad, da mu izbiješ proper damage, ampak tudi sam nisem pričakoval takega lol.

Sem pa level 90. Tukaj imam sicer grindstone, ki poveča možnost critical napadov + par talismanov, ki tudi izboljšajo ATK.

Aja, pa pri P-Organ sem maksimalno vlagal v karkoli mi je povečalo Crit damage. Ravno zato, da imam ful večji DMG output pri bossih.

Kot vedno grem all in v damage in sploh ne level upam obrambe. :D

 

Nisem pa nikoli farmal za level upanje. Edino na začetku sem drugega bossa ponavljal ful krat in na poti do njega pobijal par mobov. Tam sem si nabil ene 5 levelov, pol kasneje pa nič več, ker sem povsod samo tekel mimo vsega.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 27 minutami:

@ke_kit :( to si zdej tko reku kot da ti ni kul špil

Ma ne ne. Samo določeni bossi so res bedni. To še toliko bolj udari ven, ker so ostali tako dobri.

Moti me, da je težavnost umetno povečana zaradi prevelike bližine kamere in zelo slabo telegrafiranih napadov bossov.

Enostavno nimaš pojma kaj prihaja in se moraš zanašati na učenje timinga, glede na držo telesa bossa, namesto da bi lahko dejansko reagiral na zamahe.

Taogromni bossi vsi trpijo za tem. Eni bolj drugi manj.

 

"Ne da se mi več" je letelo na lovljenje perfacta.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Denis reče Dne, 31. 12. 2023 at 21:55:

Tako nekako, čeprav enim je težji final fight.

Se strinjam z enimi. :D

Druga faza je insane. :avadodo:

Z living puppet sekiro ne morem igrati, ker ne vidim bossa pred sabo (:avadodo:). Laxasia se je skozi premikala v stran in ni bilo poblema. Nameless Puppet pa ves čas stoji točno pred mano na večji razdalji skrit za sekiro. :D

Sem vzel neko drugo orožje, ki dela dober damage, ampak je počasnejše in mi nikakor ne rata landati charged heavy napada, da bi ga crumplal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Padla platina, luštna zadeva, veliko potenciala za naprej. NG+ nameless puppet je proper challenge in je kar uzitek nastudirat in na koncu skoraj da popolno parrijat obe fazi. Se pa pozna, kako From boljše dela ng+ scalling, tukaj imaš na začetku občutek, da je čisto pretirano, vse se poveča krat x, medtem ko je tvoj lik hard cappan ze od prejsnega run-a 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

Ufff... ne vem kak daleč sem. Igram precej več kot zadnje mesece... ampak je kar dolga igra in povsod vtaknem nos :D Pošljem takoj, ko končam in ti napišem.

Sploh se ne mudi. Da ne boš zdej neki rushal zaradi mene. Imam ful dela in malo igram (sej vidiš kolk cajta sem obračal tole, ki naj bi bila 30-40 ur dolga igra :D).

Sam tolk, da veš, da ti lahko pošljem naprej kadarkoli.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Tomazek, daj si plis zapomni, da bi vzel za tabo, če ne boš imel za na polico :) 

 

Kero? Lotf je moj, Lies of P od ke_kita in bova zdaj začasno menjala. Ke_kit ti lahko pošlje moj LOTF, ko konča, ampak ne prodam - posodim ti ga. Ker imam v prihodnje namen še igrat z drugimi buildi in bom obdržal igro.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...