Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

  

Weraziel reče pred 11 minutami:

Ni se za sekirat, če imamo še Remnant 2, Lords of the Fallen in Lies of P prej za obrnit. 

 

Pa v mojem primeru tudi Returnal :D 

 

 

Mah te igre so men vse wait for deep sale tbh in so zero hype. Sicer Lords of the Fallen ima še potencial da jo kupim letos, ampak nekako dvomim. ER DLC je čist druga stratosfera zame. Returnal bi pa svinjsko rad izbrisal iz spomina in šel še enkrat frišno igrat... Zame še vedno daleč najboljša igra te generacije.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

Neke leake sem ze en lep cas nazaj bral, pa so dali jasno vedet, da letos DLCja ER ni za pricakovat, ampak nekje pomladi naslednje leto.

 

Dovolj bo pomlad, lepše bi bilo nekje februar sicer... imam Starfield, Lords of the Fallen, Cyberpunk bom tudi verjetno sprobal prvič po začetni zbugani verziji, Lies of Pi.....

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Dovolj bo pomlad, lepše bi bilo nekje februar sicer... imam Starfield, Lords of the Fallen, Cyberpunk bom tudi verjetno sprobal prvič po začetni zbugani verziji, Lies of Pi.....

Jaz sem tudi kar excited za Cyberpunk, prefukana verzija. Spet obljubljajo ogromno, pomoje tokrat res. 2x zajebat ni fajn. Tokrat bom na PS5 lepo špilal, od začetka.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 urami:

Godefranc the Grafted bo 100%, šele dva iz bloodlina smo ubili.

 

Pričakujem bossa tistih pederskih death pričev.

 

Gloom eyed queen ali njen avatar bo boss.

 

Absolutno bo Godwyn, ne more ne bit.

 

Glavni boss bo verjetno LGBT twink Miquella.

 

Če ma Morgott še kakšno identiteto bom znoru. 

Final Boss Elden Ring DLCja.

Nightsnacker_Martin.jpg

Tretja faza je fight proti dvem Miquelam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

  

 

 

Mah te igre so men vse wait for deep sale tbh in so zero hype. Sicer Lords of the Fallen ima še potencial da jo kupim letos, ampak nekako dvomim. ER DLC je čist druga stratosfera zame. Returnal bi pa svinjsko rad izbrisal iz spomina in šel še enkrat frišno igrat... Zame še vedno daleč najboljša igra te generacije.

Remnant se v osnovi ne prodaja po polni ceni in je kot tak res no brainer za kupit ko ne boš mel kaj druga za igrat

Povezava do prispevka

Igra fluktuira v težavnosti kar precej. Navaden trash je prelahek, miniboss bo pa hujši od chapter bossa. 
 

V bistvu umiral sem le na teh minibossih, kao Black Knight tip enemijev iz DS. Kar je ok.

 

Sem v petem chapterju, igral sem čist casually med seansami BG3, in igra je ok, sam mestoma all over the place.

 

Težavnost in combat mehanike so še najbolje. Svet je atmosferičen, ampak hkrati bland. Ponekje imaš bonfire in tri loop bližnjice na kupu, potem pa ena sekvenca, kjer ni bonfira daleč predolgo.

Vidi se, da so korejci, ta azijski (FROM izvzeti) level dizajn je ne vem kako bi opisal, kvadraten. Bolj me spominja na pojanje po Yakuza svetu, kot Yarhnamu. Vse je kot 90 stopinj, dolgi hodniki brez ničesar, težko opisat.

 

Šele zdej, ko imamo en res dober klon, je očitno kako težko je narediti FROM igračo.

 

Primer, jaz imam navado explorat cone v FROM igračkah za nazaj. Delno zato, ker bom našel stvari katere prej nisem, pa lahko realno primerjam moč sedaj vs tedaj. In tukaj ni absolutno nobene potrebe, ker najdeš 99.9% čist organsko. 
 

Nisem niti na polovici, baje igra postane še boljša kasneje, komaj čakam. Edini ta res hud vtis je: rabim in hočem Bloodborne remake/remaster/2

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...