Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

mr.killer reče pred 18 urami:

res smo ološ država

 

evo že prvi problemi Jeep-a, pa še niti 1k km nima.

 

Na random se vžiga blind spot in na avtocesti je to nevarno, ker ti potem avto ne pusti kar tako menjati voznega pasu.

 

pa vrata od prtljažnika se kdaj avtomatsko odprejo, kdaj ne, bom še to rekel.

 

Oh, sedaj ko je dež, teče voda po stranskem steklu, ravno tam kjer je ogledalo, tako da ne vidiš pou kurca nič (v kombinaciji z zgornjem je GG WP) in to sam na voznikovi strani.

 

Poročam, kaj porečejo na servisu.

me lahko spomneš, kdo in kje ti je priporočal jeepa?

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 15 urami:

Kako pa?

 

Kitajc mi sesa bajto, je ni evropske firme ki bi sestavila tako dobrega robotka

 

ko to pisem si s kitajsko sonicno zobno scetko umivam zobe

 

voda mi tece s kitajskih crnih spin

 

sry sam meni se je standard zaradi kitajcev zvisal in ne znizal.

 

No da ne smetimo te teme, evropski avto gore dole (to je itak placano) je jeep kar smec.

smo že povedali stokrat, da ni problem ročaja nardit, problem je nardit proper glavo od ščetke (da ne šparaš na kvaliteti materiala) in tu je razlika.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 8 minutami:

me lahko spomneš, kdo in kje ti je priporočal jeepa?

 

Oče ga je kupil, sam tega ne bi kupil v življenju.

 

En random dan pride do mene, če ga lahko zapeljem do Vrhnike, da je kupil Jeepa.

 

Sem bil sam ok, you are old enough, se ne bom vtikal.

 

Glede glave ščetk, proizvajalec trdi, da so DuPont ščetine, jst verjamem, v 7 letih kar si ščetkam s kitajcem mi ni noben zobar še nič rekel.

 

Glede mazde 6, upam da ni prvoaprilska šala, če je to res, bo drugo leto padel nov avto :worship:

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 5 urami:

smo že povedali stokrat, da ni problem ročaja nardit, problem je nardit proper glavo od ščetke (da ne šparaš na kvaliteti materiala) in tu je razlika.

 

a razlika v ceni za končnega uporabnika je bolj pri ročaju, kot pri glavah

Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 2. 4. 2024 at 14:11:

 

Oče ga je kupil, sam tega ne bi kupil v življenju.

 

En random dan pride do mene, če ga lahko zapeljem do Vrhnike, da je kupil Jeepa.

 

Sem bil sam ok, you are old enough, se ne bom vtikal.

 

Glede glave ščetk, proizvajalec trdi, da so DuPont ščetine, jst verjamem, v 7 letih kar si ščetkam s kitajcem mi ni noben zobar še nič rekel.

 

Glede mazde 6, upam da ni prvoaprilska šala, če je to res, bo drugo leto padel nov avto :worship:

inb4 SUV, zuni 30% večji od aktualne šestice, znotri 30% manjši, poraba pa skor dvojna

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

5-8% bo sla cena gor glede na lanski

model. RS pod 40jurjev cau cau.

avstrijci, cehi pa nemci ze majo nov cenik :rofl: Skoda nov Volvo

RS TDI itak ni več, RS TSI pa ne hvala.

GTA reče pred 1 uro:

Un najvecji SUV skodilaq next gen ma neko hudo zacetno akcijo in stane bojda samo 39k. Not bad imo

Kodiaq? Ja, osnova. Ni glih cheap.

Berbasecks reče pred 1 uro:

 

Fucking vsak ta cheap "price/performance" brand to nardi. Že Dacia gre po teh stopinjah ...

Poceni avtov pač ni več.

tiesto reče pred 1 uro:

Na Slovaškem te pride nova Octavia Sportline z kavnim mlinčkom motorjem 1.5 bencin 36jurjev brez kakršnih koli dodatkov :avadodo:

Trenutne cene so v pizdi pri vseh, za nek normalen avto moreš dat vsaj 40k. Žalostno kam smo prišli, ampak to je očitno nova realnost. Bomo pa mi po novem hodili v Bosno po avte, tko kot prej oni k nam :D 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 4 urami:

Skoda nov Volvo

 

PuskA reče pred 4 urami:

loooo :D simpely clever

 

...a niso boleslavčani sami javno priznali, da jih wolfsburžani komandirajo (izsiljujejo) s cenovno politiko?

 

ne bo VW več dopuščal Škodi, da prodaja praktično iste avtomobile za 10%-15% ceneje. :D

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Zakaj TSI ni ok?

poraba

hawa meyta reče pred 25 minutami:

 

 

...a niso boleslavčani sami javno priznali, da jih wolfsburžani komandirajo (izsiljujejo) s cenovno politiko?

 

ne bo VW več dopuščal Škodi, da prodaja praktično iste avtomobile za 10%-15% ceneje. :D

enkrat je blo omenjeno ja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...