Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 1 uro:

7.5-8 ni lih dost za 245 konjev. Ce ga teras pa vsaka masina zere neomejeno.

dosti je relativno

to kolko konjev ima pa je tle nerelevanten podatek

 

Če imaš avto ki pije 8+ za daily in z njim narediš 30k km je to pač velik strošek

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 7 urami:

dosti je relativno

to kolko konjev ima pa je tle nerelevanten podatek

 

Če imaš avto ki pije 8+ za daily in z njim narediš 30k km je to pač velik strošek

To je itq bedarija, za 20k+ si pac nabavis dizla in ga sfuras v 5-6 letih in prodas.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 8 urami:

dosti je relativno

to kolko konjev ima pa je tle nerelevanten podatek

 

Če imaš avto ki pije 8+ za daily in z njim narediš 30k km je to pač velik strošek

ti se v tej avtotemi obnašaš kot da ti vsem plačuješ stroške servisov in bencina, plus kupuješ avte s svojim denarjem celem forumu

 

pizda če si hočem kupt tank k žre 200l na minuto bom kupu pa lahk ti daješ ne vem kake sodbe in "strokovne" ocene

 

chill winston

Povezava do prispevka

Sej to je vse odvisno od tega, kaj si kdo lahko privošči.

 

Jaz pač imam hibrida in gledam na porabo in stroške servisov, ker sem revež. Če bi imel dosti euri, bi si sigurno kupil neko petardo pa me boli patak za porabo in če se vsake toliko kaj pokvari, jebeš ta zanesljiva hibridna jajca dolgočasna.

uredilo bitje MorskaGlista
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Se strinjam, sem tudi sam en revež in si privoščim kolikor pač gre, samo lik nastopa v teh avtotemah z zelo vzvišenim tonom, kot njegovo je pravo ostalo pa nimate pojma al pa ostalo je za kurac

 

a lik si lasti škodo fabio in utruja lastnikom Tesl zaradi nekih brisalcev

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

To je itq bedarija, za 20k+ si pac nabavis dizla in ga sfuras v 5-6 letih in prodas.

Mah, ni nujno, sej tudi z navadnim bencinarjem se danes da kr lepo shajat. Razlike v porabi niso več tko velike, konjev imajo v večini enako kot dizli, pa vzdrževanja je načeloma manj. Nimaš teh vztrajnikov, adblue pizdarij in te zadeve. Jaz se že cel lajf z bencinarjem vozim.

vlaho reče pred 1 uro:

ti se v tej avtotemi obnašaš kot da ti vsem plačuješ stroške servisov in bencina, plus kupuješ avte s svojim denarjem celem forumu

 

pizda če si hočem kupt tank k žre 200l na minuto bom kupu pa lahk ti daješ ne vem kake sodbe in "strokovne" ocene

 

chill winston

 

vlaho reče pred 1 uro:

Se strinjam, sem tudi sam en revež in si privoščim kolikor pač gre, samo lik nastopa v teh avtotemah z zelo vzvišenim tonom, kot njegovo je pravo ostalo pa nimate pojma al pa ostalo je za kurac

 

a lik si lasti škodo fabio in utruja lastnikom Tesl zaradi nekih brisalcev

Wtf tebi ni jasno človek :D A si butthurt. Nikjer nisem napisal, da ni zate. Kupi kar hočeš tako kot vsi ostali, jaz sem zase napisal ne hvala in tudi zakaj ne. Vsak ima svoje potrebe, nevem zakaj bi jaz moral met enake kot jih imaš ti, ali obratno. Lastnikom tesel pa ne rabim utrujat, ker utrujajo samo sebi.

Povezava do prispevka

glede nove octavie, js sm na skoda.de naklikala cca tisto kar bi hotla in sm prišla na 38k. rečem to temu idiotu na porsche verovškova "ne ne gospa, nemške cene so ful višje kot so ponavad pri nas". komi čakam da me pokliče in mi reče 38,5k za isto kot v DE :D

 

ups ne, na 43k sm pršla lol ma dej naj se jebejo s temi cenami

uredilo bitje stena
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 uro:

Ja pa tudi tam si takoj na 27 tisoč :cry:

Ne vem kje ti gledaš cene, ampak trenutno je najdražja izvedenka dusterja 25k eur, začnejo se pa pri 19k eur. Kakšni joggerji so okol 20k eur, plus minus jurja razne izvedenke, sanderoti pa okol 15k eur, plus minus jurja.

 

Pokaž mi kje še dobiš boljši bang 4 $.

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 6 minutami:

Ne vem kje ti gledaš cene, ampak trenutno je najdražja izvedenka dusterja 25k eur, začnejo se pa pri 19k eur. Kakšni joggerji so okol 20k eur, plus minus jurja razne izvedenke, sanderoti pa okol 15k eur, plus minus jurja.

 

Pokaž mi kje še dobiš boljši bang 4 $.

 

Po ceni je dosti blizu Suzuki, Vitara začne pri 19k in konča pri 28k, SX4 začne pri 21k in konča pri 30k, Swift pa je v rangu od 15k do 23k. Edino karavana ga Suzuki nima (Swace ne štejem, ker je to dejansko Corolla z drugo masko).

 

Ne vem sicer, kakšne so nove Dacie ampak pred 2-3 leti, ko sem gledal / kupoval, mi je bil Duster dobesedno kanta znotraj v primerjavi z Vitaro. Tako da bi z veseljem doplačal tudi tiste 3k, če bi jemal kaj takega.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 10 urami:

Sam ne vem zakaj, imam pa neverjeted odpor do Dacij. Dosti prej bi kupil onega kitajca od Dacije. Majkemi bi tudi Alfo dosti prej kupil. Ne bom je dissal, da je drek, ker ne poznam tolko. Samo osebno mam tak hud odpor do znamke.


ja k dacia je drvarnca,  stare renault dele iz skladisc porabljajo pa vkp dajo za nov avto, kitajec je pa pac nov in modern avto znotraj in zunaj. Ceprav z leti se je to zacel spreminjat pr daciji in prihajajoce so vsaj odzunaj kar lepe

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 11 urami:

 

Po ceni je dosti blizu Suzuki, Vitara začne pri 19k in konča pri 28k, SX4 začne pri 21k in konča pri 30k, Swift pa je v rangu od 15k do 23k. Edino karavana ga Suzuki nima (Swace ne štejem, ker je to dejansko Corolla z drugo masko).

 

Ne vem sicer, kakšne so nove Dacie ampak pred 2-3 leti, ko sem gledal / kupoval, mi je bil Duster dobesedno kanta znotraj v primerjavi z Vitaro. Tako da bi z veseljem doplačal tudi tiste 3k, če bi jemal kaj takega.

Mogoče pogojno primerljivo. Vitara in SX4 sta razred dusterja, mislm da ima slednji celo isti drivetrain. Sandero je on par s cliotom in večji od swifta, pa še slednji je 5 jurjev dražji. Vsak suzukijev model je v povprečju 5 jurjev dražji od daciinih. Dusterji so bili do te zadnje generacije res drvarnce (still did the job tho), sam sploh s tem zadnjim faceliftom so tud notranjost lepo poštimal. Tudi kar je za nekoga drvarnca je za drugega čist spodoben delovni konj za vsakodnevne opravke. Dacia je zdej to kar je bila škoda 10 let nazaj. Tko kot je kočevc reku - amortizirano tehnologijo iz renaulta šopajo v dacie, ampak so preverjene zadeve, ki delujejo.

 

Zdej če te pa baše filing, pa plačuj 15 jurjev več za škodo. Sm že enkrat napisu - dacie so za folk, ki ve kaj hoče od avta in kaj dobi za ta dnar. V nemčiji in avstriji folk, ki je pred 20 leti kupoval golfe, zdej kupuje dusterje.

uredilo bitje HellAngel
Povezava do prispevka

Mi smo imeli Dacio Logan kot nadomestni avto 2 al celo 3 mesece pred davnimi leti. Meni je bil grozen avto, pa karkoli si primil si se bal, da se bo zlomilo. Starši od kolega imajo Dacio Dokker, občutek je podoben. Duster pa mi je hud.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...