Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bainit reče pred 7 urami:

včer sem pa enega aventadorja videl, k je šel proti jesenicam (po tastari cesti ironično, tko da lohk tudi proti žirovnici), take zlate oz. champagne barve.

Zakaj pa ironično? Saj glede užitka ga je verjetno še malo več 120 po ovinkih (tolk pač ne med ovinki, ampak od ovinka do ovinka) ali pa 200 po AC al kolk pač gre tak avto od kolone do kolone, moj 1.6T 200KM vem da gre tam 180, 215 če je res prazno. Pa klanec se mu niti ne pozna, ker imam v klanec proti izvozu Tržič rekord 210 v šesti. S prvim 1.0 50KM avtom mi je tukaj še padla hitrost iz 140 na 120. S Puntom 1.2 60KM sem moral pa tukaj JTD Alfo pri 140 slediti tudi s šaltanjem iz 4. v 3., pač povsem na max, on pa verjetno lepo kruzal v 6.

Jaz sicer ne bi zamenjal nič za vsakodnevno vožnjo po AC 140-180 (120 če en seronja prehiteva, ali pa 90 če tovornjak tovornjaka, kot je eden ta teden), veliko bolje kot voziti po luknjah.

Edine luknje, pa še to bolj razpoke na cesti, imam na ravnini pred Petrolom Radovljica proti Lescam, grem povsem po desnem robu kjer noben ne vozi in se lepo izognem tudi tem.

 

Jaz sem tudi drugače videl enega zelenega ta teden, ampak na AC iz Tržiča proti LJ. Pa vozil je samo 140.

Pa včeraj Porsche Panamera. Ampak taki avti imajo ponavadi bolj glupe voznike, ta se mi je nasral pred mene ko sem zavil na zaviralni pas.

 

Drugače je pa v urah ko se hodi iz šihta težko srečati hiter avto, edini do sedaj ki sem mu komaj sledil je bil en zelen S3, vsaj 100KM več, ampak do naslednjega izvoza do 210km/h sem bil vseeno za njim. 500KM Viper mi je pa povsem ušel iz vidnega polja pri pospeševanju 100-180.

uredilo bitje GrimReaper
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...