Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Maj gad ker ogromen touch screen! Glih bom imel čas drsat s tremi prsti pa pinch mehanike uporabljat med vožnjo. 

 

Jst bom kar veselo vztrajal na avtih iz 1990 do 2010.

 

Kar je novejše je sam vse računalniško pa ogabna črna shining plastika all over :lol:

Povezava do prispevka
Morski reče pred 10 urami:

Dejansko folk kupuje skoraj nove Vw Tiguane 2.0 za slabih 50 jurjev?:rofl: 
 

Katere insane cene nekaterih modelov avtov

 

Ja ker je to za slovenceljna DAS AUTO.. Realno je pa en ovepriced traktor.. Dejstvo je, da 50 ceglov ni malo denarja in da za ta keš dobiš marsikaj boljšega.. Ampak sej veš... Holzwagn bo zmerej holzwagn.. :)

Povezava do prispevka

Okej ena situacija: kakšna 2 tedna nazaj mi je ob dežju skozi lučko pronical par kapljic vode. Ob tem je odstopu del stropne obloge tik ob zaključku / stiku s sprednjim steklom. Od takrat naprej - kljub obilnemu deževju - ni bilo nič več kapljic, niti ni bilo nič mokro. 

 

1. Zakaj mislite, da se je to zgodil enkrat, potem pa ne več?

2. Na koga - kam naj se obrnem za to, da se ugotovi težava kje spušča?
3. Kam naj peljem popravit stropno oblogo? 

 

 

Povezava do prispevka

Evo, en update glede mojega novega avta: začetek septembra sem naroču novega golfa variant, cca enkrat na mesec sva si z dealerjem izmenjala mail “kak update? Ne, datum dobave tbd” in po skor 9 mesecih čakanja, končno,

končno, me je začel tip ignorirat :D

Povezava do prispevka
jlpktnst reče Dne, 9. 5. 2022 at 20:22:

Ne sej občutek v VW je postal res bolj premium ... so pa seveda cene tudi. Pa vzdrževanje. Pa crkujejo premium avti še več načeloma ker majo več kar lahko crkne.

 

Ne vem, se mi ne zdi...

So pa če se mene vpraša kar se občutka tiče znamke zelo nazadovale.

 

Passat 2001 letnik ma določene zadeve dosti bolje narejene kot passat letnik 2018.

Pol to ni lih nek napredek...

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 7 urami:

 

Ne vem, se mi ne zdi...

So pa če se mene vpraša kar se občutka tiče znamke zelo nazadovale.

 

Sem dobil enak občutek tudi jaz, tudi, kar se motociklov tiče. Nove stvari so tehnološko itak bolj napredne, po kvaliteti izdelave in občutku pa deluje vse ceneno (govorim o vozilih, cenovno dosegljivim nam, navadnim plebejcem).

Povezava do prispevka

megan je 40k baje hybreed

 

Morski reče Dne, 9. 5. 2022 at 23:24:

Ma v Tiguainu ni občutek nič preveč premium. Dost zastarela notranjost zraven. Za nekaj k več imaš 190konjski xdrive od Bmw X3 kjer je počutje razred boljše: :D

kakšen je pa x1?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...