Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

tega ni bilo prej

ker ko si delal recimo baal runne in je bla "next game" si sel ven in probal joinat naslednjo igro. in zdaj ce probas joinat igro, ko se ni kreirana, te lock outa. prej si pa lahk spammal join game dokler ni model naredil igre. spammal si pa zato, da si dejansko ujel igro in ni bla full. pac annoying.

aja pa serverji so spet down.

Povezava do prispevka
shure reče pred 27 minutami:

Kaj je najboljše za levelat, da me ne bodo rejpali v Hellu? Sem šele level 65, bi pa rad čimprej šel na Hell Countess, ker rabim kake boljše rune za merca in seveda gear zase. Za spirit shield base verjetno NM cows?

Sem ti reku kaj je najboljse, Smoke, Spirit shield, se malo resistenca tu pa tam, da si nad 70posto ostalo je itak sam maxat dmg ki je na Paladinu itak sam skill based razen FCR ajde.. kar pomeni da ce si leveliral pravilmp jih rejpas vse bp tudi cei mas minimalen FCR.. je pa res da prej jih ubijes, manj dmg ti bodo naredili 🤣

 

Sam tam v towerju so uni dark archerji od kurca, uno mores pazit

 

Aja pa block chance, holy shield in dexterity pac da imas un imax block 75

 

Je pa to hell tezavnost, kar pomeni, da tu pa tam te bodo ubili, ker je vec  elitov in so mocnejsi, ce ti pride prava kombinacija, ko prevec rushas sploh ko farmas in te zakacijo si mrtev v sekundi, tako da pac to vzami v zakup in ne kompliciraj prevec

 

Dobro je tudi da uporabis Charge da lazje ulovis pedere in jih prej fentas.. ker ponavljam uni dark archerji znajo bit res zajebani ko te streljajo na dalec in bezijo in jih je ful :)

 

Eduni bolj dosadni od Dark Archerjev so uni Doll pedri pei Mefi runu, ki so hitri in krneki eksplodirajo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Nimam dobrega Spirit shield basea, v nasprotnem primeru je trenutni Ancient's pledge zaenkrat boljši. Smoke si bom pa naredil v prvem light dual socket armorju, ki ga dobim.:D  FCR je že nad 75% in hammerji lepo letijo, probam popoldne kako bo šlo.:rofl:

 

Ne mi z dollsi, ker mi ni bilo nič jasno zakaj sem crknil v sekundi.:blink:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče Pravkar:

Nimam dobrega Spirit shield basea, v nasprotnem primeru je trenutni Ancient's pledge zaenkrat boljši. Smoke si bom pa naredil v prvem light dual socket armorju, ki ga dobim.:D  FCR je že nad 75% in hammerji lepo letijo, probam popoldne kako bo šlo.:rofl:

Ja ancients je ql ma rabis se Smoke.. pa kaksen plavi amulet plus 20 25 na vse tako sem jaz resil problem z resistenci

 

Sej drugace imo ne rabis lih 70 75 res.. nad 60 je ze ql

 

Cene fukni 4 perfect diamante v nek scit ki ima ze basic neki resistenca

 

Pac ancients plage ni dovolj jbtga

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pa WTF je s temi kačami pred Nihlatakhom da te ubijejo v sekundi s strupom?!? Zdej farmam ključe in mi ni blo jasno zakaj merc takoj umre tko da sem šel za sekundo v tist oblak strupa in sem instantno crknu lol. Je pa fino da revivanih monstrov pa to načeloma ne ubije tak da če mi že merc in skeletone ubije revivani monstri pol spucajo kače v tisti smeri kjer se nahaja.

Povezava do prispevka

PS4 verzija bi morala delovati tudi brez US accounta.

 

bigboss82 reče pred 3 urami:

 

Ja ancients je ql ma rabis se Smoke.. pa kaksen plavi amulet plus 20 25 na vse tako sem jaz resil problem z resistenci

 

Sem dobil na kravah en Serpentskin z 2os in naredil Smoke. Vržem še v en shield za Spirit, da bom na 75%+ FCR. Tnx, me zanima kako bo šlo :P

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 21 minutami:

S 250-300 mf imas soj cca 1 na 2000 sanso da dropne. Pri cemer je ta sansa za nm andariel. Hell ima vecji loot pool in posledicno manj sans. 

 

 

 

Od kje pa tebi par sojev potemtakem? :D A zarad tebe grejo serverji vsak dan v kurac k dupaš :devil:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

A mi lahko kdo razloži zakaj kljub temu da mi nič ne dropa ne morem igrat nič druzga ko ta jebeni Diablo 2? :rofl:

 

 

Meni niti ne dropa 🤣🤣 drugace pa zato ker ni nic pametnega za igrat, mislim neki filerji so ampak, pac ni nic konkretnega.. al to al Destiny 🤣🤣🤣

 

Biturugi je preprodajalec on igra d2jsp

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Od kje pa tebi par sojev potemtakem? :D A zarad tebe grejo serverji vsak dan v kurac k dupaš :devil:

 

Diablo se ne igra, Diablo se trejda :D 

 

Valda ne boš šel 5000x delat NM Andariel, če maš lik, ki gazi Hell. SOJ dobiš za Vexa, Vex dobiš za 2 Gula, kak soliden Hell drop zdilaš za Ista/Gula brez težav, pol pa dalje.

 

Sej maš tudi za konzole trejde na D2io in podobno, pač rune se menjava, pazit moreš da veš kolko je kaj vredno. Če nisi ziher raje vprašaj tukaj za mnenje, da ne boš kot eni razprodajal dobre stvari ali preplačeval šrot.

 

Aja, Annihilus sem prodal prejšnji teden in zdaj imam lepo zalogo Ber run za čez zimo :santa:

 

@shure

 

Maš link do strani, kjer ti za vse iteme pove približno kje je najboljše farmat.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
shure reče pred 6 urami:

Kaj je najboljše za levelat, da me ne bodo rejpali v Hellu? Sem šele level 65, bi pa rad čimprej šel na Hell Countess, ker rabim kake boljše rune za merca in seveda gear zase. Za spirit shield base verjetno NM cows?

Monarch dropa šele v hell. V kravah na NM ga naj ne bi bilo možno dobiti. Je pa 156 str req.  Mislim da ima le paladin alternativo. Naj me kdo popravi če se motim. Jaz sem ga raje stradeal, ker mi tudi v hell nikakor ni padel.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Monarch dropa šele v hell. V kravah na NM ga naj ne bi bilo možno dobiti. Je pa 156 str req.  Mislim da ima le paladin alternativo. Naj me kdo popravi če se motim. Jaz sem ga raje stradeal, ker mi tudi v hell nikakor ni padel.

Imaš prav, na srečo imam paladina, tako da so alternativa Rondachei in Targei. Rabim samo nekaj z 20 resista in 4os. Najboljše kar mi je zdaj padlo je bilo +10.<_<

 

Zdaj ko gledam ta drop rate, se mi zdijo oddsi v FIFI kar prekleto dobri v primerjavi s tem.:D Očitno bom naredil topaz helm/armor za farming na bossih.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...