Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Eh, morm pol se nafarmat eno jajce in shard. Sem atm padel v lvlanje sorce, ker na rogue-u sta mi ostala samo Lilith in Duriel ter zgrindat do konca tist season campaign shit, kjer pa sm omejen z lvli.

 

Moram pridt na nivo, kjer mam sanso da mi dropajo uber unique-i.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Včeraj padel še tretji uber unique od Duriela. 

 

Jutri pa pride nov patch, ki bo dodal malignant ringe v igro. Barb in necro ringa sta top tier po QoL in uporabnosti.

 

Mimogrede, Uber Lilith še nikoli ni bil tolko izi fight kot je to sezono, če kdo še rabi achievement. Barb in sorca sta čista free killa zanjo, res smešno lahko in ne rabiš prav nič skilla ali OP geara. Barb jo dobesedno lahko oneshotta z HoTa/Upheaval.

Povezava do prispevka

Super :D

Js sem lvl 62, upam da tokrat vidim lilith in te unique bosse. Gre res hitreje kot je šlo v štartu na eternal. Po filingu je najhitreje da spucavaš te zelene cone, ker tree of whispers da res precej XPja? Pol vmes pa še kakšnega world bossa za high lvl drope, alpa NM dungeon za vmes

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Glifi se levelajo absolutno prepočasi. Tako da za hitrejši glif experience bo treba počakat na naslednjo sezono. Jaz sem lvl 100 že 2 tedna in imam šele enega maxanega in ostale šele lvl 15.

 

Je pa res, da to sezono enostavno ni razloga, da bi delal NMDje, ker delaš helltide in tree, ker ti le to da materiale za Duriela.

 

Povezava do prispevka

a nardimo eno mn3 d4 skupino za farmanje oz špilanje. 

js sm skor lvl70, pa mi je trenutno malo bedno sam farmat. 

če je skupina treh ljudi, je ful bl enostavno.

Edit:
menda je najboljš taktika, da se pride na T4 težavnost, ker potem world bossi dropajo tier 925 orožja. In je to insta boost. 
Je pa treba za to spucat prej lvl70 dungeon, ki to težavnost odklene.

Povezava do prispevka

WT4 dokaj enostavno narediš nekje pri 61 z nekim povprečnim  buildom. Potem pa greš poleechat v harvest cono če še kdo spwana bosse, ker dropa loota da ga komaj uspeš pobirat.

 

Glyphi se leevaljo isto počasi kot vedno, s to razliko da zdaj tam pri lvl 90 delaš 70+ NMD rune kot za šalo

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 2 minutama:

WT4 dokaj enostavno narediš nekje pri 61 z nekim povprečnim  buildom. Potem pa greš poleechat v harvest cono če še kdo spwana bosse, ker dropa loota da ga komaj uspeš pobirat.

 

Glyphi se leevaljo isto počasi kot vedno, s to razliko da zdaj tam pri lvl 90 delaš 70+ NMD rune kot za šalo

 

Jst probam ustrajat z frenzy buildom. Mam soliden dps na single target, ampak aoe me malo pojebe. 
Pol pa me 1shotajo, če je preveč gužve. 

Nekako se nočem it teh klasičnih buildov.
 

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 3 urami:

WT4 dokaj enostavno narediš nekje pri 61 z nekim povprečnim  buildom.

 

Ma ja, z povprečnim fix ne. WT3 lahko unlockaš ful prej ker je boss joke, tukej te pa če ne drugega elias požre s temi izstrelki in sranjem ki ga po tleh spušča (ajde razen, če ga od daleč čizaš) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...