Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

A je kdo igral Druida do zdej? Kakšen je dober ratio med armorjem in life? Trenutno mam AP ene 9k, armor 8k in life 5k, pa mam filing da bi moral met armor in life lih obratno. Lvl 72 

 

Elite in normalen game meljem dost hitro in BP na WT4, mi pa posamezni bossi požrejo life v sekundah

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ja sej pri attacku itak ful gledam na bonuse, close + core je osnova če se da + dodatki, to mi že pri tem levelu in sploh še ne dokončanem buildu včasih crita do 200k

 

Armor sem pa mislil da je bolj pomemben, sej ubistvu če rerolam par zadev si lahko obrnem razmerje med lifom in armorjem, ampak po neki logiki iz ostalih iger je bil armor zmeri bolj pomemben od life. Kako misliš cap 85% - 85% kaj? 

Povezava do prispevka

Ko scrollaš v info tooltipu čez armor ti pove kolko je DR glede na mobe tvoj lvl. 85% je max. Kar je nad 85% je brezveze, pod pogojem, da delaš mobe tvoj lvl.

 

Če boš tolkel mobe višji lvl boš rabil več amorja. Nekako brez težav naj bi se delalo tvoj lvl + 10 lvl (NMDji recimo). Kot primer: za T100 NMD rabiš 13k amorja. Moraš pa upoštevat še disobedience aspect, ki ti da več armorja. Realno hočeš na zelo visokih NMDjih (nad 60) ciljat na 8-9k armorja in disobedience aspect.

Povezava do prispevka

Evo spet malo igram in gameplay mi je kul, loot pa katastrofa. A so kej spremenil glede priotitet statsov na lootu ker igram barbara in več ko pol armorjev ki jih poberem nima gor STR ampak vse kaj drugega, da bi pa gor dobil +HP je pa bolj redko ko unique itemi... Prej sem prišel na WT3 šel par nightmare dungeonov in sem imel čisto spodoben sacred gear na sebi z vsaj 2-3 affixi ki so bili dobri. Zdej v 4 urah nisem zamenjal še skor nič ker mi dropa most usleless crap ever... A je to res težko narest tako kot v D3 in raje zmanjšat število dropov ker mi je res muka pregledovat tako številen crap loot vsake par minut.

Povezava do prispevka

Loot je še vedno katastrofa.
Blizz rešuje samo smoothes gameplaya, Sem ta teden spet malo igral Last Epoch in mi ni jasno zakaj ni blizz ukradu vsaj tega craftinga če se jim PoE zdi preompliciran. Vsak item ma lahko 2 prefixa in 2 sufixa, če ti dropa item ki ma odprt sufix lahko vanj craftaš kar ti paše, rabiš edino prave afix sharde (dropajo ali pa scrapaš).Vsak afix ma 7 tierov, od tega je prvih 5 craftable/upgradable, zadnja dva pa lahko izključno dropata. Pa seveda obstaja tud loot filter kjer preprosto naklikaš katere base želiš, pool afixov in minimlano kujk jih mora bit da ga pokaže. 

Povezava do prispevka

A ni celo blo ob izidu D4 da je najbolje rerolat affixe na Barbaru ker naj bi kao imel najmanj affixov? Zdej pa prvič odkar igram D4 ne dobim itema z dvema uporabnima hkrati na itemu... LOL. Razen na orožjih tukaj pa rolata skor vedno vsaj dva dobra. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Men je na rogue-u zacuda ratalo dobit kr dobre rolle in affixe na ancestral gearu, na mageu je pa PITA,  k rabis mana cost/cooldown reduction povsod in vso sreco to dobit, k mas polno Damage vs. NEKI

 

Ko bi vsaj pustil rerollat dva affixa namesto enega....

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Ne vem zakaj pričakujete, da bo loot drugačen, če pa je to segment, ki ga praktično niso taknili. So že večkrat povedali, da je to segment, ki jim bo vzel dosti časa in delajo na njem.

 

V bistvu je sedaj celo slabše kot nekoč, če hočeš 4/4 roll, ker enchanting nima več priority affixov. Recimo v S0 ali S1 če si hotu ring s CC, si vzel 3/4 ring, ki nima CC, CC je imel priority reroll in si ga dobil takoj, če si malo več zagonil je blo izi za dobit max CC, pa si imel super ring.

Zdaj, imaš 3/4 ring, manjka mu CC, good luck, ima isto šans kot ostali neuporabni affixi. Jaz sem zagonil po 200 mio sploh za dobit X roll CCja, kaj šele da bi maxal roll.

Pa enhcanting nujno nuca celling cost. Kokr so kao pocenili reroll, nisem opazil. Zelo hitro prideš do 100 mio plus na EN reroll, kar je isto kot da brickne item.

 

Je pa plus side, da world boss in uberji dajejo garantiran 925 loot, tako da je kar lahko dobit dobro osnovo za 3/4 iteme.

 

Povezava do prispevka

Ja ampak te priority role očitno niso odstranil samo iz enchantanja ampak tud iz rolanja affixov na dropih in to je ob tem bloatu dobesedno bullshit affixov čista katastrofa. Resno se mi ne da vsake 10 minut farmanja 10 minut pregledovat opremo če je kej uporabnega... Res škoda ker gameplay je dober v D4, handling loota pa namesto da bi se ga veselil ko da delam za tekočim trakom v proizvodnji :sick:

Povezava do prispevka

to da je kot za tekocim trakom je itak pri vseh grinderskih igricah

 

meni se zdi da so kar izboljsali vse skupaj, zdaj je vsaj nek endgame

imas polno uniqov za razlicne builde iz raznih aktivitijev

 

jaz z lootom nisem nikoli imel problemov.. res da je ful nekih smeti ampak vsaj zdaj ne rabis razmisljat al bos dismentlal al prodal za gold :))

tabolse iteme 900 plus itak dobis na bossih oz durielu ostalo je za sproti al pa kej na hitro menjat ma v glavnem pogledam legendary, ce je kaksen dober aspect in ostalo gre po hitrem postopku za matse.. cene pa itak item 3/4 parkrat rerolat, ce da kaj pametnega ql, drugace pac.. dobro ej za koga je =))))

 

sicer pa ne vem zakaj se noben ni naredil nek in game filter, ki ti obdrzi samo izbrane atribute na itemih oz iteme z izbranimi atributi, ostalo ti avtomaticno dismentla 

 

mislim, da bi leta 2023 lahko to naredili za quality of life, ne pa da hodis na okoli z unim mini inventarjem od kurca in pregledovat ko budala kot da smo v prejsnjem tisocletju

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

 

 

sicer pa ne vem zakaj se noben ni naredil nek in game filter, ki ti obdrzi samo izbrane atribute na itemih, ostalo ti avtomaticno dismentla 

mislim, da bi leta 2023 lahko to naredili za quality of life, ne pa da hodis na okoli z unim mini inventarjem od kurca

 

 

 

 

 

To je most wanted QoL na seznamu želja celotnega communityja. Mogoče kdaj ugledamo. 

 

Je pa že najavljena velika sprememba za drugo sezono: codex bo upgrejdable! To bo meni bistveno zmanjšalo stash težave, sedaj imam 3/5 tabov praktično polnih aspectov, ki jih bom morda kdaj rabil. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...