Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Ce si nek umazan casual, ki bi samo preigral zgodbo in malo endgamea, je imo skoda 70eur in pejt raje igrat kaj drugega.

 

Spil je preprosto prazen. V endgame drkas tiste nightmare dungeone, ki so boring AF in molis za kak pameten drop.

 

Pocakat vsaj ene dve leti oz. dodatek, da dodelajo/pofixajo sisteme in dodajo kaj vec contenta.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 5 urami:

Drugače je pa govno, da po končanem season passu ne fašeš dovolj denarja, da bi si lahko vzel novega.
BS je tudi, da se ne prenaša PvP valuta. Koji kurac blizztard?

uf veš kako imajo to premišljeno. Js sm nabavu tist deluxe edition in zraven dobil še mal keša ampak ravn toliko da ne morem kupit niti kak skin vredu ker so 1500, js imam pa 1466 al neki hahah. Genijalci.

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 12 urami:

Ce si nek umazan casual, ki bi samo preigral zgodbo in malo endgamea, je imo skoda 70eur in pejt raje igrat kaj drugega.

 

Spil je preprosto prazen. V endgame drkas tiste nightmare dungeone, ki so boring AF in molis za kak pameten drop.

 

Pocakat vsaj ene dve leti oz. dodatek, da dodelajo/pofixajo sisteme in dodajo kaj vec contenta.

Kot umazani casualc bi rekel ravno obratno 😁.

 

Po dveh mesecih igranja sem lvl 60 na prvem liku, sezonskega contenta nisem še niti začel, glavna zgodba ni presežek, je pa relativno ok. Še vedno imam občutek, da vedno najdem nekaj novega ... uuu helltides, uuu capstone dungeon, uuu nightmare dungeons grejo do tier žnj. Če računam, da sprobam še seasonal content in kak drug lik, imam še par mesecev igranja pred sabo.

 

Tako da če pomislim, da sem dal 70 eur za (vsaj) 4, 5 mesecev, preden sploh pride nova vsebina, lahko rečem samo ja, za casualca več kot dober deal.

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 1 uro:

Kot umazani casualc bi rekel ravno obratno 😁.

 

 

+1

 

Igra je čist worth it, js sem lvl 71 in imam notri ful ur. Tko da če zdej kupiš kot casualc in ti paše tovrstna igra se boš zabaval na pune, isto kot so se zabavali na začetku vsi, ki zdej igro mal šinfajo. 

 

Potem jo dumpaš v kot in prideš nazaj ko bo nevem, sezona 5-10 in se zabavaš še enkrat. 

 

Ker tudi ko bodo dodajali sezone dvomim, da bo story del igre ful drugačen, verjetno tudi 50-70 nebo lih groundbreaking drugačen, bo pa endgame. Za to te pa kot casualca vsaj ene 60 ur boli k**** 

 

Ocene pa vidiš da so zjebane že zato, ker je 2. Ajde da bi bla meta 6 se lahko realno prašaš kaj je narobe, če je pa 2 je pa očiten hate. 

Povezava do prispevka

To kar si lahko affixe narolaš je sick če maš srečp :D Dobu en staff ki je bil 807 (prejšnji 802) in sem namest enga bednega afixa narolal 95 int. Ko upgrejdaš na 5/5 je bil to 500 dmg increase in to iz enga stafa ki sem ga skorej vendoral na prvi pogled. 

 

Pred tem sem si buffal move speed na čevljih in na amuletu v usain bolt level tako da sem včeri pomojev 20 min nagrindal za 2 mistery boxa pa še enkrat sem crknil vmes in izgubil cinderje, sick. 

 

Pomoje sem za ene 10 levelov dober, bo pa potem verjetno treba delat na crit dmgju (zdej sem bolj na CC), ker drugače ne vem kako prideš do teh insane dmg števlik ki jih nekateri postajo (0.5 - 1mill dmg) 

 

Če je kdo lvl 75 (nevem če ma sploh veze) in bi kdaj šel kej pucat sporočte username da se dodamo 

Povezava do prispevka

Da tako banalne stvari napovedujejo kot seasonal update bi jih moglo bit sram in vse ti qol popravki bi mogli v igro asap. Razumem za balance popravke da ne morš dat mid season not, ko je folk že investiral čas v builde, samo vse ostalo kar ni dodaten content pa. Vprašanje je tudi ta stash filter al bo proper zadeva, al bo krš kot je filter na paragon boardu

Povezava do prispevka

problem je da oni vpeljejo not nove probleme ki jih ljudje ne rabijo, potem jih pa začnejo tko na pol popravljat za season 1 in potem season 2 da lahko rečejo ''lej kok smo epic update naredil''. Sej vse zgleda super za season 2 kar se tiče teh core mehanik, sam to so stvari ki so jih oni dal v špil. Sej ni noben hotel tako malo prostora v inventory in toliko useless stvari. Zih bo čez čas pršu spet nek update da nam zmanjša cooldowne, ki jih btw igra sploh ne potrebuje. Popolnoma useless so in vsi dobri buildi grejo itak na tak stil igranja da imajo 0 cooldowns. Ta seasonal mehanika pa deluje da bo praktično isto kot je blo zdaj. Še vedno pa zero endgame content.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...