Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Devi so najavili dva uber live streama po 2 uri.

 

Glede na to, da je D4 trenutno čisto DEAD game, bodo se morali krepko potrudit, da dobijo rajo nazaj. Obljubljajo nebroj QoL izboljšav za S2. Po moje bo ta sezona make it or break it zanje. Vsaj do konkretnega expansiona.

 

Sem pa prejšnji teden šel nazaj na Diablo3. Prišla je S29 in madona kolko boljši je D3 od D4 trenutno. Ni primerjave. V D3 dopamin fura na polno, hiter, uživantski in ima faking loot explosione, goblin levele, levele filane s 100 eliti, 3 boosi ipd. (res noro), kar vse D4 trenutno nima in posledično ne samo, da ne dela dopamin, se počutiš kot na šihtu, sploh od post lvl 60 izkušnji.

 

Moje mnenje je, da dokler D4 ne bo imel loot 2.0 bo vedno sranje. Pa rifti in sploh Visionsi iz S29 v D3 so milijonkrat boljši od bednih Dungeonov v D4. D3 ima tudi naravnost fantastične kozmetične rewarde za sezono (sploh to sezono!) in so... povsem zastonj. Zakaj bi plačevali 30$ za faking beden skin v D4 mi ni jasno, ampak takšne imajo trenutno pri Blizzu.

 

Skratka, močno priporočam sezono v D3. D4 bomo vidli kaj bo novega, ampak imam nizka pričakovanja.

Povezava do prispevka

D3 je to final sezona, po tem bo samo še rotacija starih. 

 

In ja s kolegi vsak večer malo igramo D3 in za hoarderje kot sem jaz je tisti portal čisti overkil, ker porabim pol tono časa da si prefiltriram in posortiram itme :D

 

Hm, D4 pa že zdaj pravijo da bojo skozi S2 dodajal QoL, kar pomen da vprašanje kujk stvari bo dejansko pripravljenih ob štartu S2

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka

Haha, ravnokar sem preverjal v "Gaming talk in novice" temi, če je že kdo omenil, pa si me šišnil vmes :D

 

D4 na Steamu, oh yeah :limona:

 

Sprašujem se, ali lahko pričakujemo v prihodnosti še kake druge Blizzardove igre, ki so bile v preteklosti ekskluzivno njihove... Starcraft 2 bi že ful sedel.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Se prav miljon brezveznih affixov ostaja? Dokler tega ne sfiltrirajo mene ne bo nazaj... Pa če se bo glyphe še vedno levelalo tako počasi ekskluzivno samo v nightmare dungeonih si naj tud nekam vtaknejo ta špil. 

 

Glifi bodo definitivno ostali ekskluziva NM dungeonov, bo pa šlo levelanje slednjih hitreje, ker sicer bi bil lvl 100 in glife bi imel low level. Namreč so XP gain buffali za cca tretjino po njihovih besedah sodeč.

 

Glede afixov počakajmo na stream drugega tedna, ki se bo nanašal na loot. Kot sem že 100x povedal glavna težava D4 je zanič loot in tisto jebeno grindanje rumenih itemov. Če to ne fixajo bo sicer izkušnja boljša glede na vse izboljšave, ampak še vedno ne bo pravega feelinga, če loot ne bo boljši.

 

Pa bojda obljubljajo da bodo uber uniki dropnili vsaj kakšnemu tvojemu znancu in ne le 20 ljudem na svetu kot dosedaj. Po moje bo to še vedno premalo. Morali bi imel drop % Primal Ancientov iz D3, sploh ker je Diablo4 sezonska igra. Jebeš Shako, če ga ne moreš realno dobit znotraj sezone.

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 1 uro:

A je kdo ze sprobal Last Epoch?

 

obrnu sm kampanjo s summonerjem na hc, je kr ok

pac graficno ni na D4 nivoju, ampak vse ostalo je pa kr dalec naprej

se mi dopade da ma vsak skill svoj skill tree

 

drugo leto pride nov dodatek za Grim Dawn, bo treba tut preigrat, imo kr multi s frendi

 

drugac pa PoE nima konkurence zaenkrat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...