Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 5 minutami:

@tomazek
Mmm. sendvič bi sedel. Kaj si dal vse not? Meni bi pasal en z dobrim kruhom (da je mehek, ampak hrustljava skorja, pa dosti solate, mičkeno paradajza, kapre, dober sir, mogoče celo malo kumaric zelo na tanko narezanih in pa obvezno veliko pršuta). 
Po drugi strani pa si bom verjetno naredil toast (ali dva, tri) z vloženo hruško, slanino in konkretno porcijo sira. 

300g ciabatta... jaz ne dajem zelenjave not. Zdaj, ki si me spomnil bi mogoče edino kislo kumarco. Potem pa pršut, kuhan pršut, suha salama, livada sir in koščki mozzarele. Spodaj pa na pol majoneza, pol pa maslo. Stvar ma tričetrt kile, ne vem če mi bo uspelo, ker sem ob 17h jedel.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Dom štejem v zasebnost. Jasno je verjetno, da tega ne bom počel v restavraciji.

Bonton se lahko izvaja tudi v zasebnosti.

Pač, sej mi je jasno, da ti gre lahko teženje na kurac, sam tebi mora tudi nekako bit jasno, da gre lahko tvoje prostaško obnašanje drugim na kurac. :D

 

Aja, also

  

Gatsu reče pred 4 minutami:

Fak kere krčevine... 

XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Ko bi vsaj tole random nabijanje prestavila v gostilno. No sej, upam da bosta nehala s tole mitraljezko, ko se enkrat začne showcase. :D


Ja, saj tako je dogovorjeno. Tomazek me je nahajpal, da malo debatiramo v tri krasne, dokler ni 22. ura. Komot pa lahko kaj bolj ontopic rečemo.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Ti si vsaj ok glede mesa in sira. Jaz sem počekiral hladilnik in nimam nič razen par lističev prešane slanine s poprom, konserve tune in nekaj narezanega no-name sira. :( Pa še kaper mi je zmanjkalo.

Jaz včeraj zvečer nebi mel nič razen Gavrilovič paštete... pa sem se končno danes spravil v nabavo za do konca tedna, da ne bom vsak večer mel pečenih jajc ali paštete :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...