Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

ostane jim še marsikej drugega :D 

 

Lord of the Rings taktični špil s celotno oriđiđ LOTR druščino in dejansko z zgodbo / karakterji, ki niso kos pasjega dreka

 

Pa pol čez še DLC oziroma dvojka, kjer igraš kot druga stran - Saruman, Nazguli, še kak Balrog pride nakazat Hellfire

 

m m mmmmmmm

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Haha carsko, piratska tematika. Tile so tudi Evropejci in tudi kr štancajo dobre špile, mal me spominjajo na Larian. Upam da nekoč dobijo en huge IP / licenco, mal okrepijo ekipo in naredijo tak preboj, kpt ga je Larian z BG3 :)

 

Zakaj spet nekaj "upam, da spremenijo to in ono" za nek studij, ki dela dobre igre? A ga je treba pokvariti kot večino, ki uvaja neke spremembe? Spremembe se v večini primerov izkažejo kot slabe. 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Zakaj spet nekaj "upam, da spremenijo to in ono" za nek studij, ki dela dobre igre? A ga je treba pokvariti kot večino, ki uvaja neke spremembe? Spremembe se v večini primerov izkažejo kot slabe. 

 

a si igral kej od teh umetnikov? Gameplay sicer zelo špila, ampak liki in "zgodba" so pa kot da bi jih pisali otroci iz 4. razreda OŠ :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

 

a si igral kej od teh umetnikov? Gameplay sicer zelo špila, ampak liki in "zgodba" so pa kot da bi jih pisali otroci iz 4. razreda OŠ :D 

 

Preigral sem vse Desperadote in Shadow Tactics. Desperados 3 dvakrat v kratkem razmaku in vse mi je bilo odlično. Bmk za zgodbo, nimam pojma kaj je sploh bila v nobeni od teh. 

 

Ze itak so redke igre, ki jih igram in skoraj vedno zasledim, da bi vi spreminjali nekaj tudi te (kljub številnim ostalim, ki jih igrate) :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem dolgo nazaj igral Desperados 3 in končal pri kaki 6 misiji, zdaj pa jih igram ponovno in so mi res cool.

 

Sem probal prvo na ps5 pa mi res niso sedle controle, zdaj igram na PCju pa mi je cool. 


Tale Gambit mi izgleda res cool in bom sigurno igral.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Bmk za zgodbo, nimam pojma kaj je sploh bila v nobeni od teh. 

 

Hernire reče pred 11 minutami:

Zgodbe bi lahko bilo manj, ker je res slaba. 

 

no sej točno to mislim. Če bi hoteli nekoč scalat studio in probali iti s špili dva nivoja višje, torej da res naredijo nekaj, kar je GOTY material in kar bi se lahko prodajalo v milijonih - kar seveda absolutno nikjer ne piše, da sploh želijo naredit - bi rabili dvignit zgodbo in karakterje ter se zelo verjetno našlepati na uveljavljeno franšizo :) 

 

Meni bi blo kej takega super. Še vedno mi je 100 let stari XCOM 2 edini podoben špil, ki je svinjsko dober in kjer hkrati takoj začutiš, da gre za AAA produkcijo. 

Povezava do prispevka

Ok... Saj razumem. Spet osebne preference vsakega, enako kot sem jaz izrazil za AC6 :D

 

Jaz pa XCOM 2 nisem mogel igrat, ker me ne vleče in opustil zelo hitro. Desperados pa požrl. Zato sem zelo previden pri spremembah v studijih, ker so mi večkrat pokvarile zadeve kot pa izboljšale. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Od tactical strategij sta meni best Xcom 2 in Fire Emblem: Three Houses, čeprav slednji ima pač še 50h zgodbe, RPG-janja in raziskovanja home basea zraven pripopane, ampak ajde, recimo da je combat kot v Xcom 2 :D

 

Od real time stealth strategij pa Commandos 2, res top igrica

Povezava do prispevka

Za vse, ki jih mika Shadow Gambit in bi želeli sprobat....

 

Demo je že na voljo na Steam

Na konzolah pa bo trial na voljo danes proti večeru:

 

Navedek

 

PS5 & XBOX SERIES TRIAL

Moreover, starting on launch day we'll offer a trial version of the game on Xbox Series and PlayStation 5 that gives you two hours of playtime before you have to decide to purchase the full game. That's plenty of time to test the waters for any up-and-coming cursed pirate!

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Isto.

 

Predvsem pa so mi te potezne taktične igre preprosto preveč dolgočasne. Stvari in akcije, ki se v normalnih igrah zgodijo real time se tu vlečejo v pizdomater :sleeping:

Zato me BG3 niti malo ne vleče pa je lahko še tako dobra igra.

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Agree z obema :D Kot pravim... me je prevzel samo HOMM3, ker so ga full drkali cimpri med faxom in sem čist padel noter, da smo skupaj igrali.

 

S tem, da mi tudi kake "real time" niso, kjer je preveč akcij hkrati potrebno. Za to bi tudi rabil miško in tipkovnico bolje... verjetno pa sem samo prelen in se mi ne ljubi učiti vseh mehanik pa sem potem slab in zgubim voljo :)

 

Desperados ipd. pa mi je zakon, ker komot chillaš in študiraš naslednje poteze - ni potrebno hipno ukrepanje.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
gojc reče pred 11 minutami:

Stvari in akcije, ki se v normalnih igrah zgodijo real time se tu vlečejo v pizdomater :sleeping:

Tole. Podpis.

gojc reče pred 11 minutami:

Zato me BG3 niti malo ne vleče pa je lahko še tako dobra igra.

Zase pa moram reči, da me igra na polno intrigira. Kot sem rekel, obstajajo izjeme, kjer me tudi potezne igre uspejo nahajpati, in BG3 mi deluje točno taka.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 11 minutami:

Isto.

 

Predvsem pa so mi te potezne taktične igre preprosto preveč dolgočasne. Stvari in akcije, ki se v normalnih igrah zgodijo real time se tu vlečejo v pizdomater :sleeping:

Zato me BG3 niti malo ne vleče pa je lahko še tako dobra igra.

Kukr se isto počutim kot ti, bi rekel, da obstaja par svetlih izjem, npr. Final Fantasy 7 (og verzija), kjer imaš zelo malo časa, da izbereš, kaj boš storil, tako da vseeno švicaš, sploh v boss bitkah in pa ravno Larian špili, kjer so bitke hitre in lahko sčizaš cel špil z eksplozivi, če je treba. Tok igračkanja kot ti Original Sin 2 ponudi nima niti en JRPG. 

 

Pa ajde, Wasteland 3 mi je bil tudi fajn. Tako kot Larian špili ima vsaj tudi mnogo izbire, naj bo to v questih/dialogih ali pa v boju.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

RDR je zelo kulski zaradi likov, ampak zgodba pa malo šepa, sploh v Mehiki, kjer bogega protagonista Marstona pošiljajo levo desno pa tudi večina misij tam so nižji rang za Rockstar. Da ga vsi izkoriščajo v svoje namene je že jasno, tako kot se to dela tudi v vseh GTA špilih, ampak tisto je pa res meh. Tko da kot nek sandbox je manj sandboxy kot so bli GTA IV, San Andreas, Vice City, po misijah tam-tam z San Andreas, po vzdušju in likih top. Jaz sem vesel, da je RDR končno na PS4/5, samo vseeno verjetno ne bom igral še enkrat

 

Kdor pa še nikoli ni pa nujno, Rockstar igre itak večinoma vlečejo zaradi likov in deloma zaradi zgodbe

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...