Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

Hja, ko sem jaz vabil Mnenjalničarje v MB, takrat ko je bil v dvorani Tabor nek velik gejming event ni bilo odziva. Pa še piknik na vrtu sem imel namen organizmirat. In brezplačno parkiranje, nočitev, ni da ni.. Ampak žal.. Jebatga.

Tega, kar si imel ti v glavi namen organizirat (piknik), mi ne moremo vedeti. Če bi nas dejansko povabil, bi pomoje dejansko prišli. Če pa imaš ti v glavi namen organizirat, tukaj pa napišeš "ja, enkrat res lahko pridete", potem pa pač scrollamo dalje in se dobivamo v Ljubljani

 

DaCapo, ne poznamo te, nikoli še nisi prišel na srečanje v živo, čeprav jih je zdaj bilo že kar nekaj, valda se ne bomo MI angažirali in organizirali srečanja pri tebi :rofl:. To moraš organizirat ti, lastnik tega famoznega vrta, ne pa kup folka, ki ga ne poznaš in ki trenutno živi 100km proč. Odloči se, kdaj boš organiziral in odpri temo/debato v Gostilni, pa se pofočkamo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...