Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Generično ime, “”moderna”” protagonistka, Fenyx Rising grafični stil, soundtrack iz Movie Makerja, clunky gameplay, neinspirirane mehanike, kaj za asset flip je to?

 

Pol pa closeup na gayming exece ko se začudeno sprašujejo zakaj za vraga industrija propada?

 

Medtem ima tista groza gor za 1200€ mikrotransakcij na steamu, igro dela 600 ljudi, od tega jih je 200 community managerjev, prodala bo 17 kopij in IGN bo imel serijo člankov kako smo gaymerji raysis in ker je igra flopala ker ne maramo stronk gurlbawses. 

 

 

Povezava do prispevka

Sej igro delajo ex Bioware/Ubisoft devsi.

 

 

Navedek

Developer Yellow Brick Games, a new game development studio founded by AAA industry vets, including the longtime creative director of BioWare’s Dragon Age series, Mike Laidlaw, has announced Eternal Strands. This third-person action-adventure draws inspiration from the likes of Shadow of the Colossus and Monster Hunter, where you’re doing battle with massive creatures hellbent on destroying you, and combines that with Tears of the Kingdom-like physics-manipulating powers to turn you into the ultimate sorcerer supreme badass. You play as a Weaver named Brynn, one of the few remaining magic users left after the use of magic caused a cataclysmic event that destroyed much of her world. Alongside the members of your fellow magic-using Weaverband, you’ll embark on an adventure that pits you against all manner of monsters, including more than a few massive giant bosses that really seem interested in stomping you into Weaver jerky.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

ex Bioware v letu 2024 ni ravno spodbudno

 

ex Dragon Age creative lead - aja, to od serije, kjer je bil samo prvi DA leta 2009 res dober špil, kar je 15 let nazaj?

 

sem pripravljen dat šanso če bo res dobro, navsezadnje mi je tudi Zelda:Botw najprej izgledala zanič igrica-igračka

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

ex Bioware v letu 2024 ni ravno spodbudno

 

ex Dragon Age creative lead - aja, to od serije, kjer je bil samo prvi DA leta 2009 res dober špil, kar je 15 let nazaj?

 

sem pripravljen dat šanso če bo res dobro, navsezadnje mi je tudi Zelda:Botw najprej izgledala zanič igrica-igračka


Dragon Age je bil 2009 dober špil samo zato, ker je bila mega suša CRPGjev. Igra je bila prerazvlečena, po prvi tretjini mega dosadna in ne pozabit, da smo zaradi nje dobili cancerje DA2 in DA3. Ocena 75 je ful stretch imo. 
 

V bistvu zelo malo stvari me hypa manj od tega, da je nekdo ex Ubi ali ex Bioware. Tko 7 imen iz obeh organizacij je omembe vrednih, and none of em is here.  

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

sem pripravljen dat šanso če bo res dobro, navsezadnje mi je tudi Zelda:Botw najprej izgledala zanič igrica-igračka

Malce je razlika sicer. Če mainline Zelda najprej zgleda zanič igračka ji daš šanso, ker veš da ekipa za njo že leta in leta daje ven bombe meta 90+ špile :D  

Povezava do prispevka

Prince of Persia: The Lost Crown je dejansko ful presenetil in je bil odličen špil, kljub temu da je v prvih trailerjih izgledal kot po ploščicah razmazana driska. 

 

Ampak tam je bila zadaj mlada in uspešna ekipa, ki je naredila god-tier igrice Rayman Origins in Rayman Legends.

 

Za temle mobilnim mačjim iztrebkom zgoraj so pa neki 60+ letni brezposelni fotri EA-ja, ki so delali na hitih kot so Mass Effect Andromeda in Dragon Age Inquisition, ter Sweet Baby Inc. 

 

Mislim da ne bom imel preveč visokih pričakovanj.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Men je zanimivo kako malo devsov zna naredit res hud trailer. Kar se hype faktorja tiče pa men ne pride noben niti blizu čemurkoli da ven FromSoft. Že teaser znajo narest tak da si instantno hyped in hočeš videt še več.


Zaki je fuknu ven sliko pšeničnega polja s femboyem na konju, pa je isti dan nastalo za 150 ur Youtube contenta. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 33 minutami:

Prince of Persia: The Lost Crown je dejansko ful presenetil in je bil odličen špil, kljub temu da je v prvih trailerjih izgledal kot po ploščicah razmazana driska. 

 

Ampak tam je bila zadaj mlada in uspešna ekipa, ki je naredila god-tier igrice Rayman Origins in Rayman Legends.

 

Za temle mobilnim mačjim iztrebkom zgoraj so pa neki 60+ letni brezposelni fotri EA-ja, ki so delali na hitih kot so Mass Effect Andromeda in Dragon Age Inquisition, ter Sweet Baby Inc. 

 

Mislim da ne bom imel preveč visokih pričakovanj.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 30 minutami:

Zaki je fuknu ven sliko pšeničnega polja s femboyem na konju, pa je isti dan nastalo za 150 ur Youtube contenta. 

Saj to. Ne rečem, Elden Ring un gameplay trailer 6-minutni je bil res epic in top zrežiran, jaz sem dvakrat zatežil ženi, da je sedela zraven mene in v tišini gledala, kako nek vitez lomi grdobe v trailerju

 

Sam tudi From je imel dost random trailerje, neke shote random gnusob in "chatGPT please generate EVIL DARK fantasy narration" čez. Ampak ja, do naslednjega jutra so praktično nastale prve disertacije na temo trailerja, kar je pač širilo hype naprej :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 11 minutami:

Sam tudi From je imel dost random trailerje, neke shote random gnusob in "chatGPT please generate EVIL DARK fantasy narration" čez. Ampak ja, do naslednjega jutra so praktično nastale prve disertacije na temo trailerja, kar je pač širilo hype naprej :D 


Eni imajo auro in lahko releasajo trailer v .csv formatu, ti ex Bio kekci gor bojo pa ob releasu cele igre dobili manj buzza. 
 

 

Drgač stari Blizzard trailerji so GOAT, ni debate.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Zame še vedno najboljši cinematic trailer ever tbh...

 

Pa epska bitka za bit prvi DK na serverju kar mi žal ni ratalo ker me je horda gankala ko svinja in sta me 2 prehitela. Sem bil pa z naskokom prvi na Aliance strani in res neverjetno kolk hate msgov sm dobil na whisperje ker sem bil tako hiter in obenem sem še levelal mining in herbalism usput :rofl: Good old times...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Meni skoraj noben videogame trailer ni bil neki, 95 % mi jih je driska.jpg

 

Določeni Fromovi so cool, pol ko zapoka nov GTA trailer je pač praznik, tudi če je meh trailer

 

Še najjači so mi bili neki E3 reveali, ki jih nisi pričakoval

 

Sam k pomislim, mi grejo tudi trailerji za filme na penise, tako da zgleda ne maram trailerjev al neki ::D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 minutami:

Zame še vedno najboljši cinematic trailer ever tbh...


Sick trailer za grozen boss fight. Mogoče najslabši dungeon end boss? Ne, čak, Algalon exists lol.

 

Edit, Vashj exists.

 

Edit, ceprav KT tudi obstaja…

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Meni so tudi najboljši kakšni E3/Showcase/Direct reveali. Indie mogoče celo bolj saj so po večini ta veliki špili tak leakani že prej in tudi če nočeš vedeti o njih hitro naletiš.

 

Kakšen Hades 2 najava recimo.  Studio ne dela DLCjev, do Hades 2 niso delali nikoli sequelov.  Potem pa kar naenkrat v predstavitvi uleti trailer. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...