Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 3 minutami:

Men je bil najbolj carski moment večera, ko se je Šimša sklonil k meni in tko ves zgrožen pomigne proti @dzaver, ki je sedel mal stran, in me s strahom in sovraštvom v očeh vpraša "Kdo da fak je pa ta potattovirana nazi svinja, a je tale mal falil mizo?" :D :D

 

Nazi peder for life

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 minutami:

Upam, da sem uspel po spominu nakucat vse udeležence meeta aka 2024 Konzolec Smetano

 

Feget
Galko 
Čamir
Blad
JediEagle
Raz
Jin
Evita
Jay
Scar
Samo_hren
Slinch
Heraklej
Šimšalamima Huhu
Atomic
Smrk
Dzaver
Bessie
Raveer

 

Hvala, da ste prišli. Bilo je super. Kar nekaj vas je izrazilo željo, da bi si naslednjič najeli svoj prostor, torej bolj privat zadeva, da lahko igramo igrice in mamo glasbo tiše. Tako da evo, obljubim, da se čez pol leta spravim zraven in organiziramo najem svojega prostora :fun:

 

s tabo vred torej 20 folka!! BRUTAL!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

Men je bil najbolj carski moment večera, ko se je Šimša sklonil k meni in tko ves zgrožen pomigne proti @dzaver, ki je sedel mal stran, in me s strahom in sovraštvom v očeh vpraša "Kdo da fak je pa ta potattovirana nazi svinja, a je tale mal falil mizo?" :D :D

 

Ker si ti ligavc, vprašal sem kdo je ta lep model, ki zgleda da na benchu dvigne celo klopco z nami vred. Pa mogoč sem omenil da je lep kot Edward Norton v American History X ... Je pa res kisla, da ga nisem prepoznal, samo fak da je Kratos vsak nov GoW bližje dzavru.

Povezava do prispevka
JediEagle reče Pravkar:

Je bilo fajn :) Sicer pridt v skupino 20 folka, ki ga ne poznas, zraven pa se introvert with recent issues...bo drugic lazje :)

 
Mah sem imel iste zadržke, tud meni so take situacije običajno zelo out of my comfort zone, ampak se je blo na koncu prav fajn podružit in debatirat z vašimi RL personami… upam, da nisem preveč blebetal, običajno variiram med zelo zadržanim in ful zgovornim, odvisno od alkohola in kolk udobno mi je v družbi 😀

 

Je blo pa dejansko smešno videt tolk malo kadilcev v tako veliki 30+ skupini, bogi Smrk brez čik buddyev

Povezava do prispevka

Pomoje je skoraj vsakomur malo ven iz comfort zone, da se gre randomly srečat z 20 neznanci, sploh ker se nekateri že poznamo in več družimo tudi izven teh meetov, nekdo pa uleti kot dobesedno nov nov :D

 

Tako da še toliko bolj vsaka čast vsakemu, ki uleti na novo, to je tudi point teh meetov, da se malo spoznamo med sabo. Tudi če si introvert, btk, malo sediš tam med prijaznimi ljudmi, spremljaš debate o Dark Soulsih in panelih za na streho ter relaksiraš, to je to v lajfu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...