Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 2 minutama:

Ćamir maneken

Moram Jina poklicat, da mi da nasvete za dobit par kil gor

 

Jebeno telo ej, cele dneve lahko jem trash hrano, se bašem s smetmi in čokolado

 

Na koncu meseca stopim na tehtnico in tako 0,1kg več od prej :D 

 

Suffering je hujšat, ampak je suffering tudi, ko moraš dobit kile gor -.- 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Moram Jina poklicat, da mi da nasvete za dobit par kil gor

 

Jebeno telo ej, cele dneve lahko jem trash hrano, se bašem s smetmi in čokolado

 

Na koncu meseca stopim na tehtnico in tako 0,1kg več od prej :D 

 

Suffering je hujšat, ampak je suffering tudi, ko moraš dobit kile gor -.- 

Ja se strinjam

 

Drugace pa poglejte to linijo, ko Cawboy bebop

 

Screenshot_20240205_135219_SamsungInternet.thumb.jpg.8326034948eb02d1745c46c00267fded.jpg

 

Pro biljardee po videzu

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 urami:

jah glede na to da je bla umetna oploditev pa ni kdo drug doniral upam da ni sam po zakonu

teoretično kšn dohtar I guess :D

A ni Galko tudi nekaj nakazoval da pričakuje? Pa glede na to, da sta se nekaj klofutala par meetov nazaj (vsi vemo, da je to v osnovni šoli kazalo na izkaz naklonjenosti), je moj zaključek lahko edino tak, da je forumski Apolon oče. Bomo videli barvo las, ko pride dete.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 urami:

Moram Jina poklicat, da mi da nasvete za dobit par kil gor

 

Jebeno telo ej, cele dneve lahko jem trash hrano, se bašem s smetmi in čokolado

 

Na koncu meseca stopim na tehtnico in tako 0,1kg več od prej :D 

 

Suffering je hujšat, ampak je suffering tudi, ko moraš dobit kile gor -.- 

sploh ne razlagaj, js sam čakam kdaj me bo ginekologinja nadrla da morm več jest

 

Jake the Mess reče pred 24 minutami:

A ni Galko tudi nekaj nakazoval da pričakuje? Pa glede na to, da sta se nekaj klofutala par meetov nazaj (vsi vemo, da je to v osnovni šoli kazalo na izkaz naklonjenosti), je moj zaključek lahko edino tak, da je forumski Apolon oče. Bomo videli barvo las, ko pride dete.

fak veš kolk bi blo več blondincev če bi dedovanje tko delovalo :D ta otrok ma za opcije glih 3 odtenke rjave barve

mogoče se lahko pogovarjamo če ne bo skodran

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 urami:

Moram Jina poklicat, da mi da nasvete za dobit par kil gor

 

Jebeno telo ej, cele dneve lahko jem trash hrano, se bašem s smetmi in čokolado

 

Na koncu meseca stopim na tehtnico in tako 0,1kg več od prej :D 

 

Suffering je hujšat, ampak je suffering tudi, ko moraš dobit kile gor -.- 

Gainerji nigga

Povezava do prispevka

To vsi rečejo. A pol, ko grejo dejansko štet kalorije... vidijo, da en kurac pojejo. Za kosilo z žensko poje solatko s piščancem in potem zvečer pol čokolade po večerji pa misli koliko je požrl. Človek, če bi se rad zredil, žri vsak dan brez pardona 3000 kalorij, drugače ne bo nič. To moraš požret za kosilo dobre pol kile krompirja ali riža (riža kuhanega teža) , 300-400g mesa... Zjutraj neke ovsene kosmiče z wheyom in oreščki... Večer spet konkretno porcijo hrane... Ne delaš ti nič proti fiziki :D in če boš en dan jedel bolj lahko hrano, si zjebal dva dneva, ko si konkretno jedel. 

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

To je res ja. Jaz sem isto mislu da ful jem, kar je izgledalo tako, da sem parkrat na teden se napokal za en obrok, ostalo pa bolj na easy. Ko sem začel jest vsak dan ornk zajtrk (par jajc, slanina, skuta, polnozrnat kruh), pa pred kosilom še neki, pol dvakrat kosilo (eno okoli 14h in drugo okoli 18h recimo) in večerja, pa vmes spil še kak gainer, e pol sem vidu kaj pomeni jest. Sej zato se šteje kalorije, da vidiš razliko med domišljijo in realnostjo.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 12 minutami:

Isto pr hujsanju. “Nc ne jem pa se zredim”. Meanwhile 5dni zapored natepava zelenjavno juho, pol pa v soboto skrka 10.000 kcal zara saca izpod peke. 
 

gleda se povprecje brt, tedensko, mesecno pa vids takoj kako tendiras s kcal in tezo

kaj si zdej saća zdisal model? kaj je blo to treba.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 6 urami:

A ni Galko tudi nekaj nakazoval da pričakuje? Pa glede na to, da sta se nekaj klofutala par meetov nazaj (vsi vemo, da je to v osnovni šoli kazalo na izkaz naklonjenosti), je moj zaključek lahko edino tak, da je forumski Apolon oče. Bomo videli barvo las, ko pride dete.

Dejanso zelo proper teroija..  jaz bi se ze narocil na dnk test, ce bi bil @Berbasecks

Povezava do prispevka

Drugace pa je to stetje kalorij res dobro znat.. na embalazi pogledas kolko je kcal na 100g in tehtnica in je.. 

 

Zdaj sem na 2000 za hujsanje in ni neke panike, sploh ce skram kokakolo zero shugar :))) al pa limonado odvisno al sem bolj zejen al se hocem malo posladkat

 

3000 imam za obdrzat tezo

 

Samo s sladkarijami in mascobami, aploh pa sladkimi pijacami v izi nabijes kalorije.. pac pogledas malo embalazo na 100g katere stvari imajo vec kalorij in drmas to

 

Je pa tudi res da vsak ima malo drugacen metabolizem oz crevesje.. eni presnavljajo boljse drugi slabse, eni ao bolj pozresni drugi manj..... ampak kalorije so neko dobro orodje, da imaa srvari malo bolj na broju

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...