Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 3 urami:

Po 20ih poskusih oddelam celo igro v 30min. Ce je to nek ultimate grind poleg vseh genshin impact ac creed itd iger, pol ga jebi, prijatelju.

 

 

Celo igro do kam? 

 

Meni je drugace z lokom trenutno ful lazje, pocasnejsi time to kill ampak ful lazje skoz pridem. Se kdo na loku? 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 urami:

 

 

Celo igro do kam? 

 

Meni je drugace z lokom trenutno ful lazje, pocasnejsi time to kill ampak ful lazje skoz pridem. Se kdo na loku? 

Celo igro, do konca, ko pobegnes. Js sem spilal bow skos, prvic do konca s tem priso. Pol pa scit, ki je tudi fejst OP ce mas sreco z booni. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 urami:

Celo igro, do konca, ko pobegnes. Js sem spilal bow skos, prvic do konca s tem priso. Pol pa scit, ki je tudi fejst OP ce mas sreco z booni. 

 

 

V 20 runih :ododava: Jaz sem ene 3-4 rune porabil samo zato da sem skille dojel :D Trenutno sem 15 in sem pri unemu double bossu v tretjem svetu. Koliko je sploh levelov? 

 

Kako je s keepsejki, a so za enkratno uporabo al jih lahko nucam kakor hočem? 

Povezava do prispevka

4 leveli so

 

keepsejke pa lahko uporabljas enkrat na sobo, s tem da majo določeni omejitve pri zadnjem bossu (dokler ne napreduješ tolko da jih lahko tudi tam uporabljaš)

 

Keepsejke levelupaš, max je 5 uporab na run (izjema je če dokupiš dodatno uporabo v vijola poolu)

Povezava do prispevka

ne, equipaš ga na začetku igre, pol ti pa piše kolkokrat ga lahko uporabljaš, če ga nisi nadgradil piše 1x (zgori levo, nad attack boonom)

 

Pa companion keepsake lahko menjavaš po vsakem levelu isto kot keepsake za razne bogove, edino ne moreš potem nazaj na istega zamenjat

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Evo ubil una dva bossa  elisium.. pizda kako sem bil OP z tiatimi rokavicami in dashom od athene.. samo swm face rollal po joystiku.. pol me je ubil nek poison.. itak 80 posto srltvari niswm stekal kaj sw dogaja zadnja sva levela

 

Edino twj titan blood ne vem zakaj porabit??

titan blood uporabljaš za odklepanje in kasneje nadgradnjo orožja

 

v tisti sobi, kjer imaš weapone lahko izbiraš kerga boš mel in kakšen aspect hočeš met

aspect spremeni delovanje, oziroma doda kakšen perk

 

vsa orožja majo aspect of zagreus, ki načeloma doda attack speed, damage, crit alpa dodge, odvisno od orožja, pol maš pa še pr vsakem weaponu različne (samosvoje) aspecte ki spremenijo delovanje

 

Primer, lok maš aspect of zagreus, ki ti z vsakim levelom (za katerega uporabiš titan blood) zviša crit chance. Lahko pa zbereš aspect of chiron, ki ti spremeni special, da puščice targetirajo zadnjo tarčo, ki si jo zadel z normal attackom

In tku maš potem za vsako orožje

 

 

Drugače je pa igra kr prijazna, in pr vsaki stvari maš kratki opis, ki ti pove, kaj nardi

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...