Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

 

Nyrix reče Pravkar:

Kul komad in njeni bonusi so dobri, jst najraj vzamem da naslednji 3je booni dobijo boljši rarity.

Jap praktično ničesar drugega... pri unmu gayu vzamem refill death defiancov če ga potrebujem, pri kamnrollerju pa keš :D 

 

Jaz sem pa n00b, na kompu sem obrnil tole že podolgem in počez, zdaj pa lepo igram in čakam kdaj bom dobil možnost sekundarnih skillov na mirrorju... in igram...in igram... in nič, včeraj pa neki gledam ta mirror in razmišljam kaj je poanta tistga reseta, če ne moreš nikamor drugam vložit darkness, no in takrat šele vidim gumbe pred besedami na levi strani FUCK ME, no saj potem sem naklikal... kar se mi je zdelo ok in takoj spušil prvi run, tako da nothing of value was gained :D 

Povezava do prispevka

jp jp, to, da ti Patuljak naredi death defiance refill je res mega vedet, če slučajno crkneš pri bossu al pa v 2. svetu pri tistem bullet-hell encounterju :D Se takoj lažje zadiha hehe

 

Drgač pa res strugglam narediti run s ščitom :( Sej je luštno turtlati in biti safe & secure, sam jebomater da je dmg tako minoren, kot da tip res samo malo kresne monsterja z robom ščitka po kremplejcih. Pizda pri spearu ali shotgunu se dobesedno trese cel screen, pošasti vreščijo od strahu, sosedje kličejo Varno hišo - kle pa sam driska po sandalih. Včeraj sem imel dva runa, pri obeh na polno v Poseidon setup, ki se mi zdi za ščit super - razni splash dmg, wall bounce dmg, še extra boss dmg ima, res uno NICE - pa tko nič od nič od runa. Pa hammer upgradi so mi tudi noro slabi v primerjavi z ostalimi orožji, ajde če dobiš tisto izboljšani shield rush je še ok, ma ostalo je res žalostno. Al ga pa samo jaz preprosto ne znam špilat :( 

Povezava do prispevka

Sam en tak mini help, ko menjaš nagrade za posamezne sobe, je še zmeraj tako, da ne moreš menjat med posameznimi kategorijami? (booni se samo menjajo med sabo, darkness/kristali/ključi/nectar pa med sabo)

 

Se pravi če uletiš na vrata kjer je darkness lahko neskončno menjaš samo ne moreš nikoli dobit npr. demeter boona ampak samo zgoraj navedene 2nd tier nagrade?

Povezava do prispevka

  

Galko reče pred 17 minutami:

jp jp, to, da ti Patuljak naredi death defiance refill je res mega vedet, če slučajno crkneš pri bossu al pa v 2. svetu pri tistem bullet-hell encounterju :D Se takoj lažje zadiha hehe

 

Drgač pa res strugglam narediti run s ščitom :( Sej je luštno turtlati in biti safe & secure, sam jebomater da je dmg tako minoren, kot da tip res samo malo kresne monsterja z robom ščitka po kremplejcih. Pizda pri spearu ali shotgunu se dobesedno trese cel screen, pošasti vreščijo od strahu, sosedje kličejo Varno hišo - kle pa sam driska po sandalih. Včeraj sem imel dva runa, pri obeh na polno v Poseidon setup, ki se mi zdi za ščit super - razni splash dmg, wall bounce dmg, še extra boss dmg ima, res uno NICE - pa tko nič od nič od runa. Pa hammer upgradi so mi tudi noro slabi v primerjavi z ostalimi orožji, ajde če dobiš tisto izboljšani shield rush je še ok, ma ostalo je res žalostno. Al ga pa samo jaz preprosto ne znam špilat :( 

 

 

Jest ravno zdej dela heat rune z ščitom dokler mi ne bo dal chaos še zadnjega hidden aspecta in je res najbolj ezmode orožje za dokončat run, ni pa baš najhitrej - cca 33 minut rabm. Furam pa Aspect of Chaos +5 s katerim po bullrushu fukneš 5 ščitov. Furam pa Diota al pa Zeusa na specialki in Ateno na atacku ter dashu pa ti dobesedno noben kurac nič ne more še najmanj pa zadnji šef, ki se veselo zaletava v Ščit in jih dobi po pički v rit :D 

 

Od kladiv maš pa pol zelo kul Charged shot (bullrush postane projektil z 80 dmg)+ Minotaur +500% dmg perfect shot /Breaching rush +400% vs armor. V glavnem fajn je met vsaj +3 za 3 ščite in gor bodisi doom al pa hangover dot in to je to :) Trenutno sem pa s tem orožjem na heat 4 in sicer extreme measures za prva 2 šefa.  

 

  

Kastor reče pred 4 minutami:

Sam en tak mini help, ko menjaš nagrade za posamezne sobe, je še zmeraj tako, da ne moreš menjat med posameznimi kategorijami? (booni se samo menjajo med sabo, darkness/kristali/ključi/nectar pa med sabo)

 

Se pravi če uletiš na vrata kjer je darkness lahko neskončno menjaš samo ne moreš nikoli dobit npr. demeter boona ampak samo zgoraj navedene 2nd tier nagrade?

 

Fated persuasion >>>>>Fated Authority imo.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

  

 

 

Jest ravno zdej dela heat rune z ščitom dokler mi ne bo dal chaos še zadnjega hidden aspecta in je res najbolj ezmode orožje za dokončat run, ni pa baš najhitrej - cca 33 minut rabm. Furam pa Aspect of Chaos +5 s katerim po bullrushu fukneš 5 ščitov. Furam pa Diota al pa Zeusa na specialki in Ateno na atacku ter dashu pa ti dobesedno noben kurac nič ne more še najmanj pa zadnji šef, ki se veselo zaletava v Ščit in jih dobi po pički v rit :D 

 

Od kladiv maš pa pol zelo kul Charged shot (bullrush postane projektil z 80 dmg)+ Minotaur +500% dmg perfect shot /Breaching rush +400% vs armor. V glavnem fajn je met vsaj +3 za 3 ščite in gor bodisi doom al pa hangover dot in to je to :) Trenutno sem pa s tem orožjem na heat 4 in sicer extreme measures za prva 2 šefa.  

 

ja pizda stari, kje si pa ti Aspect of Chaos na +5 spravil, od kje ti toliko blooda za upgrade??? :D jst imam tko na treh orožjih karkoli upgradano lol, pa še to na +2 max. Evo točno ta aspect imam tudi jaz na ščitu, na papirju je izgledalo mega, v praksi je pa na +2 dosti žalostno vse skupaj

 

in ja se strinjam, runi s ščitom so čist drgačni (beri počasni) od ostalih. Pa tud shotgun / bow run je spet čist drgačen od bolj rush orožij. To mi je res všeč pri tem špilu, kako se dejansko ful razlikuje pristop glede na orožja in potem še znotraj tega orožja glede na hammerje / aspecte / buffe. Zakon res.

Povezava do prispevka

Ma ščit je drugač čist kul brez upgrejdov ker sam mečeš ščit in se odbija od vsega kar leze in gre ter applya dote ti pa vmeš dashaš al pa bullrushaš. Če maš chaos na vsaj 3 pa pač fukneš 3 hkrati. Je pa trotl ziher da boš pršu z tremi lajfi lagano sportski do konca in ubil šefa. Pol pa pač dodajaš heat in dobiš vsaj 2 blooda na run če pa je na voljo v zadnji štacuni pa celo 3. Je pa fino najprej zmaxat ogledalo vsaj do zadnjih treh obvezno potem pa še Darl foresight za +20% šanso da dobiš gold/boon/pom/deadalus sobo sledi Gods pride za +20% epic boon in na koncu Fated persuasion za boon reroll tokene. Pa seveda je fino narest čimveč prophecy questov kjer dobiš vse od diamantov, kristalov do titan blooda za nagrade itd. Kdor nima zmaxanga ogledal naj pač šalta na orožje ki da +20 darkness in dela nonheat rune v katerih dobiš se mi zdi cca 500 darknessa na run al še celo več. Pa vsak run greš k unmu k trejda pogledat če ma kak dober zadnji trade za blood/diamant dobit za kristale/darkness/nektar. In pa seveda pri house contractorju čimprej kupit vse na prvem tabu ki ti krepko poveča izplen marsičesa vsak run.

 

S heatom se jest sploh nisem ukvarjal preden sem imel na ogledalu zmaxan vse razen zadnjih dveh.

 

  

Galko reče pred 46 minutami:

 

ja pizda stari, kje si pa ti Aspect of Chaos na +5 spravil, od kje ti toliko blooda za upgrade??? :D jst imam tko na treh orožjih karkoli upgradano lol, pa še to na +2 max. Evo točno ta aspect imam tudi jaz na ščitu, na papirju je izgledalo mega, v praksi je pa na +2 dosti žalostno vse skupaj

 

in ja se strinjam, runi s ščitom so čist drgačni (beri počasni) od ostalih. Pa tud shotgun / bow run je spet čist drgačen od bolj rush orožij. To mi je res všeč pri tem špilu, kako se dejansko ful razlikuje pristop glede na orožja in potem še znotraj tega orožja glede na hammerje / aspecte / buffe. Zakon res.

Jah pač imam že 50 ur v igri :whistle:  Vsaj heat 3 sem naredil že skor z vsemi orožji, naredil sem tud že 2 prophecy quest ki spet data za nagrado titan blood. Kupim ga včas tud pri zadnjem trgovcu če imam končan build za lagano sportski ubit zadnjega šefa... :) Sej zadnji aspect pa niti odklenil še nisem na nobenem orožju, sam odkril sem jih ko sem dobil secret password. Prvo orožje ki ga bo imelo odklenjenega bo pa puška pomoje ker zgleda res sick poseidon+zeus build sploh če dobiš 3-beam kladivo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

ja pizda stari, kje si pa ti Aspect of Chaos na +5 spravil, od kje ti toliko blooda za upgrade??? :D jst imam tko na treh orožjih karkoli upgradano lol, pa še to na +2 max. Evo točno ta aspect imam tudi jaz na ščitu, na papirju je izgledalo mega, v praksi je pa na +2 dosti žalostno vse skupaj

 

Hoardaš gold cel run (pa vzameš trinkete po potrebi), zadnji shop pred Hadesom je vedno na volju al en blood al en diamond. 

 

Ko se zdrilaš in konsistentno fentavaš hadesa pa vsakokrat dvigneš heat še vsakokrat on droppa enega. 

 

Pa po vsakem runu poglej shop v kitchen area, občasno nudi blood za ambrosia al diamante.

 

V idealnem scenariju je to 3 bloode na run. Pol kar gre =]

 

Pismo zrajcali ste me spet po pol leta za ta špil. Moram še secret bossa zboksat, ostalo sem :D

 

Povezava do prispevka

Drugace pa sem probal z misko in tipkovnico pa se mi ne zdi neki cheat, dejansko mi je bolj vsec na kontrolerju. Mogoce bi lahko kake ranger napade na ta nacin bolj izkoristil ampak se mi zdi da autoaim na kontrolerju dovolj dobro deluje in sam spil mi je z njim bolj zabaven.

Povezava do prispevka

Danes sem premagal Hadesa še s sulico, zdaj skupno z vsemi orožji, za 10 skupnih zmag mi tako manjkata še 2 skozihoda. Sem pa ugotovil da mi je za uspešno zmago nujno dobit atenin devine dash, brez tega prehitro padem na zadnjem fajtu.

Povezava do prispevka

Ja brez extra heatov je na koncu itak prelahko. Pac navadis se igrat pa tok imas nekih extra perkov da res ni panike tudi ce imas orenk neoptimalen build.

 

Jst sem pa odklenil še en zabaven aspect: Beowulfa ma ščitu aka tank :D Ta aspect omogoča da vstaviš cast in vse buffe ki jih lahko dobiš za cast, v bull rush. Najbolj basic build ever, sploh ne rabiš hammerjev, specialov, kombotov, nič od nič, edino en dober cast boon fukneš gor in ga upgradaš. Tko da dobesedno cel čas turtlaš za ščitom in delaš rushe :D Ampak mi je ful fun ker je tko neumen koncept :D

Povezava do prispevka

 PIsmo noro mi je všeč, da se zgodba še kar nadaljuje tudi po end creditsih... plus substoryev je en kup, jaz sem tak lite fan grške mitologije in mi dogaja na polno... je pa res da brez pact of punishmenta zadeva postaja vse bolj simpl, počasi si bo treba dobit RL pact of punishment, nekaj v smeri dance padov ali pa volana :D 

Povezava do prispevka

Pr mecu mi je bla najbolsa kombinacija upgrade za double special, poseidon boon za sepcial atk+ knockback, wall dmg, rupture weak z nekim drugim skillom (po moznosti aoe ala cast) spet cist OP build se posebi ker ti mirror da 30+ dmg ce sta dva debuffa vklopljena na enkrat. Ce pa dobis se tist boon k ti zvisa boss dmg se pa itak sam sprehajas. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...