Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

Ma iskreno me ne gane v poslusanje storyja ipd.. meni je ql rpg in pac ta stil, kako se mu rece, ala dead cells, pa gameplay.. da je vsaka runda drugacna odvisno od rngja..

 

Ne vem jaz sem obrni igrco in tko na hitro nisem vidu, da bi se odprlo neki ful novih stvari

 

Bem bomo vidli, bom se malo igral in ce bobo cene pa nic.. sej je bla good enought.. proper igrca

 

 

Povezava do prispevka

Bolje rečeno, creditsi zarolajo po 10ih pobegih. Pol je pa še zgodb in odklenejo se ti drugačni aspekti orožji. Je sicer res, da razen odklepa vseh pogovorov in odklepanja še alternativnih darkness nastavitev (tiste zelene), ni neke blazne motivacije za početje tega. Je pa res veliko buildov, in ko bolje razumeš kaj potrebuješ, bolj postane zanimivo igranje. Hades ma res dobro narejeno koliko vpliva imaš na RNG s trinketi in drugimi pripomočki. Poleg tega pa so praktično vsi buildi viable in si lahko zelo fleksibilen. 

 

Zgubu sm 15 win streak, ker sem vzel nov aspekt sulice in sem pozabil zlvlat, pa začneš samo s 30HPja in še vsi ostali HP gaini so ful zmanjšani. Sem zgubil pri Hadesu, ker sem na polno potatojal. 

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Sem mal late to the party glede Hades ampak ko sem ga končno začel igrat me je čist notri potegnil. Po 28 poskusih mi je končno uspelo priti ven. Vleče špil k nadalnjemu igranju ful, in kljub smrtmi maš občutek napredovanja in razvijanja zgodbe.

Jst mu dajem 9/10, pa za 6 al 7 eur koker je na epicgames z popustom je steal. Prvič mi je do konca uspelo priti z Ščitom pa veliko boonov od zeusa.

Povezava do prispevka

Začel par dni nazaj na switchu, fucking amazing spil. Spil je res made za handheld konzole, vlece ko svinja. Moj switch je počival vse odkar je prišel ven ps5 zdej pa bogi revež dela nadure. Pomoje sem ga dans ene 4x mogu dat filat.

 

Feget je feget, pač ne zna igrat in sigurno umre pri prvem mini bossu 😂

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

igram prvič, o zgodbi nimam pojma, o mehanikah nimam pojma, vse mi je novo

 

huda igračka je se strinjam, ma je kr težka :D do Stone Meduze sem priplesal ko keks, uno res lagano, kje ste pičke, duhci in islamisti, mislim da sem jo videl že v 3. runu... Ampak zdej pa pridem čist vsakič do Meduze tok pogrizen in poštihan, da imam tam max 1/2 lajfa in me potem nekako zguzi v zadnji tretjini fajta, ko se pač toliko dogaja na screenu in ne morem vsega dodgat. Mi je bil pa ščit proti njej res hud weapon. Bolj resno moram vzet casual nasprotnike, al neki.

 

Sicer sem pa največ prešpilal z lokom ki mi je res cool za non-Meduza situacije, res je nice & safe opcija, sploh če dobiš tisti knockback bonus in 200% dmg na long distance shots - pač lepo kampiraš, občasno odrolaš in delaš svinjski dmg... Ampak proti Meduzi ga pa pofafam, ker je prepočasen in tudi nimaš kej campat, če cela soba polna AOE bomb po faci :D Ščit mi je tudi hud, ampak smrdi po skisanem tzatzikiju kar se dmg-ja tiče plus res moraš paziti, da ti momci ne pridejo za hrbet, ker potem je pa konec. Sulica mi po drugi strani dela res hud in hiter dmg, ampak prehitro crknem. Vsako orožje ima neki "ampak" :D Edino base meč mi je pa mega meh, i'm not an fan.

 

So pa to impressioni po dveh malo daljših sejah igranja, itak zares še nimam pojma pa še vedno mi ni jasnih pol stvari hehe

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Pismo men je ta zadnja bazuka še zmer najboljša, moram pa rečt, da mi je igranje na kontroler veliko bolj zajebano kot pc mouse&keys.... Sem pa šel iz nule kar je malo kisla, ker večino zgodbe že vem :( 

 

js sicer m+kb še nisem probal, si pa predstavljam, da zna bit za lok, puško in ščit (bullrush)  boljše ja. Sam nekih hudih problemov nimam, pa ne morem na controller igrat nič strelskega, vključno z zadevami ala RDR/GTA, ker ne zadanem NIČ :D

 

drgač pa u ja, puška z Zeus attackom, Artemis Support Fire, ...   kr milina

sem se pa najbolj smejal zadnji run s fisti. Kr upgradean  Poseidon dash  +  Eurydice mi je upgradala Greatest Reflex od Hermesa, da sem lahk dashnu 6x zapored.  Skor sam z dashom sesipal nasprotnike :D

 

@Galko  dokler nimaš odklenjenih weapon aspects, je tko čist drug špil. Navaden ščit/lok sta men popolnoma zanič, z določenimi aspekti pa kr huda. Čeprav ja, mislim da in the long run mi bo lok najmanj ljub.

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Ma una hydra nitolko zajebana, mislim.. une baby hydre treba ubit da dropne scit  pol itak nonsto na njej sopas sam mkres pazit ko udari z glavo po tleh..pol v zadnji fazi he je mal enrage ja.. ma ce imaa hud dmg al evade doge al neki pac dobrega ni neki problem kot ti izgleda

 

Jaz sem jo vedno baredil bp tretjibos mi je bil malo jeben, pa zadnji

 

Mislim..... pac rogue spil, ce imaa op build ni panike pac

 

 

Povezava do prispevka

Tole je čista fucking droga direkt u žilo! Zdej razumem zakaj je igra pobrala toliko nagrad. Modeli so zadeli vse od gameplay loopa do štorije, da ne omenjam res fenomenalnega art dizajna. 

 

Prvi pobeg mi je uspel v 24 poskusu z ščitom ko sem dobil res insane ranged boone. Kar dolgo časa sem se pa matral z duetom v koloseju ki ju sedaj premagam z lahkoto z vsemi orožji. Preko zadnje ovire sem pa prišel z puško, ščitom, lokom in pestmi. Imam pa občutek da bo z mečem najtežje uspešno pobegniti... 

Povezava do prispevka

Kaj priporočate da se fukne na gun? Katere boone, katero weapon "specializacijo" (tisto kar izbiras v chamberju pri Skellyju)? Kateri bog lepo dela s tem orožjem? V enem runu sem dobil neki tripple special upgrade od Kladiva (3x bombica shot) in je zadeva trgala meso s kosti, prov uno Cannibal Corpsi so začel šopat namesto OSTa

 

Drgač pa pridem mimo duota do tistih mini sob pri Cerberusu, tam je pa sweet rape :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Kak fino je brat vaše prve izkušnje s špilom. Se kar spomnem kako je lani to meni delalo. Res fantastični špil. Lani je mel kar hudo konkurenco, da bi GOTY bil. Je bil sicer blizo ampak, če bi letos to vun prišlo (vse platforme naenkrat) ko je suša mislim, da bi zlahka bil GOTY.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...